Cesty alchymie (8.7. - 14.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babi49 všechny akční rostliny můžeš mlít buď po 1 kuse nebo po 10 kusech. Květinové cibulky se ti doplní maximálně do 5 kusů, pokud budeš mít méně než 5 kusů.
     
  2. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Nemám tinkturu na umletí ždné sazenice, nevíte, co si počít?
     
  3. larelay

    larelay Analytik fóra

    Chudáci moderátoři a admini :( Fakt si to zkuste přečíst a kouknout na video od dobena. Když jsem to pochopila já, pochopíte i vy :)
     
    k.vitek a Peto121 tohle ocenili.
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ja-pe musíš odemknout pomocí Prastarého klíče jedno z těchto polí se zámkem:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Stručný postup získání akčních rostlin
    • Pomocí Prastarého klíče odemkněte pole se zámkem
    • Následně získáte tinkturu, která je potřeba společně s Květinovou cibulkou k umletí akčních rostlin ve mlýně
    • Umelte akční rostlinu
    Další Prastarý klíč získáte poté, co napěstujete a dodáte dostatek akční rostliny, kterou jste umleli jako první. Květinové cibulky se vám doplní do 5 hodin do počtu 5 kusů, pokud jich budete mít měně než 5 kusů.
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Odemknout první zámek, jeden klíč jsme dostali při zahájení hry.:)

    Edit: Aha, tak někteří byli rychlejší.
     
  6. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    Prý Chocholoušek ....... haha u mně je to na Bohnice ....a musí k tomu přidat antidepresiva abych tuhle akci pobral .
     
    Trepifajksl a dasa1143 tohle ocenili.
  7. babi49

    babi49 Pilný autor

    Mám nastaveno 10 ks a na míň se nedostanu i když tinkturu mám a 5 cibulek taky
     
  8. vladca

    vladca Stará škola

    je to trošku prekombinované .. ale to sa časom poddá ;)
    chcel som začať na desivke, ale omylom som otvoril žltú tinktúru a chvíľu som bol zmätený, že nemám na desivke čo siať o_O,
    tak ideme najprv Bahamu a žltú ďatelinu ...

    ako vravím, časom sa to poddá (o týždeň už asi budem vedieť presne čo a ako, tak sa ma môžete opýtať) ;)
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    A ten kdo je za tuhletu taškařici zodpovědný, se nám směje za bukem!:wuerg:
    Moderátoři všech zemí,Spojte se!!
    A všechny dotazy,přeposílejte rovnou do hlavního štábu RT!8)
    Myslím si, že se zté minulé mailové smršti už oklepali a maj zase roupy!:wuerg:
     
  10. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Odemkla jsem, bohužel tam byl nedostatčný počet tinktur, umáčkla jsem se a nestačí to na umletí ždné plodiny. Znamená to, že si již nezahraji?
     
  11. babi49

    babi49 Pilný autor

    Joo, na Baharamě to jde
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Netuším, jak ses mohla umáčknout. Pokud jsi odemkla pole se zámkem pomocí Prastarého klíče, tak jsi musela získat 9999 kusů tinktury, což je více než dostatečné množství.

    Jedině mě napadá, že se pokoušíš umlít velký produkt, na který potřebuješ 10 Květinových cibulek a máš jich jen 5. V tom případě je nutné zvolit malý produkt, na který potřebuješ jen jednu Květinovou cibulku.
     
    ღSisinkaღ, dasa1143 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jinak jedu podle plánu a začal tedy na hřbitově.Poté to fláknu na farmu a bahamku si nechávám na konec.
    Po sklizni všeho přilítlo 469 bludiček.:)
     
    k.vitek a matlafous123 tohle ocenili.
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No vidíte - a já mám úplně jiný problém: Proč je purpurová barva tak fialová. Pokud se nepletu, nosili ji jak odznak hodnosti římští a konstantinopolští císařové a především: kardinálové (Richelieu například). Viděli jste někdy fialového císaře nebo kardinála? Korýše, ze kterých se původně vyráběla, jsem, pravda, nevymačkávala, abych to zjistila. No, ale abych potěšila poznámkou ke hře: Připravila jsem si pět velkých políček, pak něco zmáčkla a osela pět malých. Takže začnu prakticky o hodinku a půl později.:p
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Lidi, tak si to proklikejte, všude je popis co a jak :music:

    Edit: jsem na hřbitově, svítí 417 bludiček.
     
    Naposledy upraveno: 8/7/20
  16. TKUB

    TKUB Perspektivní autor

    a jak získám 10 cibulek na umletí akční rostlinky, když dám dají jen 5 ks, to nechápu
     
  17. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    škoda, že na desivke nefunguje JC...

    Edit: Kaolinové nadšenie ma presvedčilo a idem to robiť celé ale dnes musí padnúť ta desivka celá lebo potrebujem na baha krečkovať na opičí chrám. takto zbytočne 40ks lezí v stodole...
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Si kup košík nebo premium a je to v návodu proč 5 a jak8)
     
    Čonkin a GordonSargent tohle ocenili.
  19. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak už jedu jak drak,,bludiček 300,začal jsem farmou,akce snad pujde v klidu a pohodě,umleté na to šup a už jen čekám až sklidím první sazeničky a už to pojede a množit,potřebuji 3440 zeleného jetelu tak snad do zítra bude hotovo,podle počtu stačí mě 6x sklidit a to pojedu jen na MJS+voda,kdo dělá akci tak hodně štěstí at to jde samo :)
     
  20. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Je to složitý jak atomovej reaktor, ale to mě docela baví, akorát lituji moderátory :)
     
    ღSisinkaღ tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.