Soutěž Borstyho bombastická soutěž / Diskuse

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem -Borsty-, 1/4/26.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    [​IMG]

    V tomto vlákně můžete diskutovat o Borstyho bombastické soutěži.

    V tomto vlákně můžete spolupracovat a pokusit se společně dojít k cíli.
    Je však zakázáno vkládat do svých příspěvků odkazy vedoucí mimo herní fórum.
     
    fujtajblinka a lacrima tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak kde máme první úkol? ;)
     
  3. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    To bych nevěřil, že vyplnění formuláře je tak náročné. :p
     
  4. maminka1976

    maminka1976 Pisálek fóra

    Tak tohle se Borstymu vážně povedlo. :D
    Vyhrála jsem první cenu, proklikala jsem všechny odkazy na "vyplnit formulář". xD
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mě stačily rozkliknout 3 nebo 4 a je všude apríl, dnes je obzvlášť vypečený ;) tolik pohromadě jsme toho ještě neměli a kdo se s tím probůh dělá, takové práce, kvůli jednomu dni, obdivuji a díky za všechny vykutálenosti
     
  6. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Mistr fóra

    jupííí, vyhrala som xDxDxDxD
     
  7. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Můžu potvrdit, že zatím nikdo nevyhrál. Všechny odměny jsou stále k dispozici. 8)
     
  8. lubin1234

    lubin1234 Stará škola

    Myslím si, že úkol je tak náročný, že nikdo nesplní:eek:
     
  9. Peto121

    Peto121 Imperátor fóra

    Tak,formulár som vyplnil,odpovedal som na všetky otázky a čakám na odmenu!
     
  10. akytička

    akytička Pisálek fóra

    Děkuji za možnost zúčastnit se :) moc těžké neztratit se :)ale dala jsem to.
    Obdiv a poděkování tomu kdo si dal práci a vytvořil tolik různých obrázků a hlášek :)
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky jsem vyhrál i bez formuláře. Aprííl :D
     
  12. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Apríl pominul a je na čase začít soutěžit! Zatím máme 2 soutěžící, kterým se podařilo najít nápovědy a v soutěži se posunout dál. Nikdo však zatím nedorazil do cíle. :music:
     
    lacrima, -Jara05- a 14087 tohle ocenili.
  13. 14087

    14087 Titán fóra

    Bohužel, toto mi včera uniklo :D ale nevadí i dnes mohu úspěšně říct, že to je skvělej apríl :D otevřela jsem poctivě všechny a nechala se nachytat :D :D -Borty- bravo :D
    [​IMG] [​IMG]
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. JandaPanda

    JandaPanda Vážený autor

    tak jsem opsala v náhodném pořadí všechny hlášky z formulářů, znamená to něco? (některé byly víckrát)
    Já tam nic nevidím :)

    Vítejte v chrámu přerostlých žížal
    Takhle to dopadá,když někomu zůstane jenom modrá barva
    Opuštěné dárky právě našly nového majitele
    Pozor na 3. pravidlo
    Někdo si tady na vás brousí zoubky, drápky a kdo ví co ještě
    Tady je to samá voda, tedy spíš samý led
    Hádám, že architekt s topením nepočítal
    Uklízecí četa záhadně zmizela
    Přichází jaro
    Trůnit by mu šlo
    Kdepak je ten prďola, co tady míchá koktejly?
    Něco visí ve vzduchu
    Proč kupovat záclony, když si můžete vyrobit vlastní
    Nová ultra realistická grafika přijde již brzy
    Mimochodem, tohle je zároveň velikonoční soutěž
    To nebylo na výběr nic jiného než superkrmivo?
     
  15. karbar

    karbar Baron fóra

    Také jsem poctivě otevřela všech 40 možností.
    Ale možnost odeslání nikde.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  16. akytička

    akytička Pisálek fóra

    Ahoj, omlouvám se , jestli jsem včera někoho zmátla. Brala jsem to jako apríl...a i tak aprílově napsala ,že mám hotovo:) no neměla a nemám. Dnes si rady nevím. Mate mě upozornění, že nemáme vkládat odkazy mimo herní forum .... ale jak hledám jak hledám nic jsem nenašla.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  17. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    akytička
    Je to popsáno zde.
    Pro jistotu sem dám výtah z pravidel...

    upload_2026-4-2_19-20-1.png
     
    moncicak7070 a lacrima tohle ocenili.
  18. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Nebojte se spolupracovat a zkoušet. Přijít na všechno samostatně je náročné. A podělit se o slepé cesty je stejně důležité, jako zmínit ty, které vám fungovaly. Samozřejmě se můžete radit i skrze herní poštu, pokud se bojíte, že by vám garantované odměny někdo vyfouknul před nosem. Do cíle zatím nikdo nedorazil, takže odměny na vás stále čekají. ;)
     
  19. karbar

    karbar Baron fóra

    Tak já to tedy zkusím tady:
    karbar Id: 53681824
    Odpověď na všechny otázky:
    Apríl!
     
  20. .liska-eliska

    .liska-eliska Perspektivní autor

    Shhh... *whispering* ... wallpapers ;)
     
    14087 tohle ocenil(a).