Bonbonová horečka! (22.2. - 28.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Tentokrát mi to padalo líp na baha než na farmě.
     
  2. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Děkuji za radu jak s kolem. Právě odzkoušeno. Škoda, že jsem to už nečetla včera, ušetřila bych si spoustu času :cry:xD
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezkou bonbónovou neděli všem :) ráno mi chybělo 8 obalů na baha, tak ještě zasela a akcička taky hotová :p zkusila jsem tedy
    3 rostlinky na padátka (bez žanků) a čajot o 4 hod. kratší než lablab asi vede , tak držím bojujícím palečky ;)

    [​IMG]
     
  4. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné nedělí odpoledne.
    Akce před chvílí skončena. Trochu u mě vázl sirup, ale i ten dopadal. ;)
    Nyní jsem si vytáhla všechno podivuhodné (stromy a chlévy) ... a že toho je a dala na plochu. Čas ukáže jaké překvápko na mě vybafne.:)
    Mějte fajn neděli. :);)
     
  5. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak konečně dokončeno :)

    upload_2024-2-25_14-14-8.png

    Hvězdičkové mince utraceny. nějaké zbytky rostlin a padátek mi tu zůstaly. nu což nedá se nic dělat... a už vyhlížím další akci :)
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Tak a hotovo ;). Teď jdu ještě utratit hvězdičkové mince :).
    Všem hotovsonům posílám gratulaci a těm, co hrají .. ať se jim daří ;)
    Hezký zbytek víkendu a ahoj
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja si idem svojim slimačím krokom a hotovo budem mať až zajtra ak napadajú sirupy.Kam mám ponáhľať?;);)
     
  8. elaairena

    elaairena Pisálek fóra

    Nějak mě ta hra přestává bavit!!!!!!Je na tom někdo stejně?Padátek málo,super hnojivo si člověk musí koupit.Měsíčně kombajn.Když to spočítám tak ta hra vyjde na hodně peněz a nějak se mi nechce podporovat lumpárnu.Žádná hra když člověk chce něco hrát se neobejde bez rvaní peněz do hry.Takže asi dohraju pomocníky a prdím na to_Odměny jsou úplně malé nic pořádného.Truhly jsou taky na nic,už jsem jich měla hodně a strom na floreny mi nikdy nevyšel.Kolotoč má také nehorázně malé odměny tak si říkám co mě tady drží.Možná kdyby jsme spojili tak by s tím něco udělali
     
    wikky29 a cvrcica tohle ocenili.
  9. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Nevím , jak ostatní , ale já jsem se nemohla od 12.00 přihlásit , až do teď ! Tak nevím kde je chyba ::cry:
     
    INČUČUNA1959 a elaairena tohle ocenili.
  10. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky Y_n_O ,
    pochopila jsem a i mi ty "symfonie" zněly dobře a lahodili mým nahluchlým uším :p
    Jinak na tu "zubatou obludu" se už raději nechodím dívat ... připomíná mi to naší babinu , které tak nějak stejně
    vypadly horní zuby , zrovna ve chvíli , kdy se se svou starší sestrou bavila něco o pohřbech , či snad o koupi hrobu
    nebo tak něco :D Celkem vážná věc, ale v tu chvíli se obě rozesmály a veškeré pohřební řeči zmizely v nenávratnu.
    Možná si také obě všimly malé Jarušky ( tedy mě ) jak vyvaluje nechápavě oči .
    Po tomto zážitku z dětství si už raději , já babina, zuby lepím :D

    Jinak pro všechny ostatní hráče , kteří ještě chodí k obludě mlsat ( dodávat) .... dodávejte , dodávejte a nebojte se .
    Ona ta "zubajda" vás nehryzne ... zjistila jsem, že přes ten stůl to má docela daleko . Držím palečky k zdárnému dokončení
    celé akce ... dekorky stojí opravdu za to.
     
  11. Tabita56

    Tabita56 Rádoby autor

    Haló, haló!!! Nedá sa celý deň prihlásiť!
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tabita56 - dobrý večer nebo ahoj se mi zdá vhodnější než "haló, haló !!!" - nemusíš na nás hulákat -.-
    Takže dobrý večer !
    A teď k problému - já jsem od rána na farmě a vše jede naprosto bez problémů. Ani ostatní si nestěžují. Chyba bude někde na tvém přijímači. Máš v pořádku internetové připojení ? Vyzkoušela jsi se přihlásit třeba v jiném prohlížeči ? Nebo zkusila jsi pročistit ten stávající prohlížeč ? Nebo hraješ v klientu ?
    Vše pro bezproblémový chod hry - klik

    Pokud by nic z toho nepomohlo, můžeš se obrátit např. do všeobecných dotazů a poprosit kolegy o pomoc.
    Hezký večer
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, hlásím, že u mne šlape jak GCH, tak klient.
    Pokrok ve hře: čekám na 73 padátek do stonkového pajduly(14) a zítra dám ještě jednu sklizeň akční a pak už budu točit cosi na ta padadla. Času do konce fůra, tak nebudu spouštět řádek, raději pustím do oběhu nějaké ty zelené kapky jen tak, při pomoci chemie je ta pohanka také za +- hodinu a kousek zralá. Ráno sklidím své osvědčené lískáče - minule to bylo 100pro.
    Hm, to bych mohl nechat SH v sudu a točit vánoční hvězdu. Aspoň bych nemusel co hodinu ke kompu. Raději ten čas využiji k nákupu. Když otvírám lednici, tak mám strach, by tam nebyla chcíplá myš(samo hlady).
    I když ještě ne - sýr tam je, ten ještě dostal milost. Zítra je třeba snídat...
    Brou noc všem, co mají již zakončeno a nám ostatním - jasně , také
     
  14. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ahoj až dnes teď se dostanu pořádně na farmu, tak zkusím kam se dostanu, rozpěstovávám a padátka mezi tím napadala tak třeba to zvládnu, ale kolo je lakové tak nevím nevím :D
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, gratuluji všem dalším, kdo mají hotovo.
    Já stojím na šestce, nemám akční plevel, nemám jak namlet bonbóny. A pak nebudu mít pajdátka z farmy, páč sem pěstovala na pohopolích, a tam se to moc nenasbírá. Budu klikat dál, snad to vyjde a už mi z odpolední směny neudělají ranní, abych se na farmu nedostala...
     
  16. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Tak mám též hotovo, odměny téměř vybrány. To se mi povedlo málokdy. Mám od Jéžiška nový notebook a šlape jak hodinky. Tak kdo nemá hotovo, makejte, ještě se dá něco napěstovat. Dobrou.
     
  17. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Ahojte Farmárikovia Akcia úspešne zvládnuta:). Gratujem tým ktorí ju už tiež majú ukončenú:inlove: A tým ktorí ešte ju nemajú Ddržim palce:music::inlove:
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Sirupy mi včera napadali tak že mám aj ja hotovo.Zase musím do budúcej akcie sadiť rastliny na krmivo;);).
     
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Konečně hotovo. Z karafiátu sirupy měly stoprocentní drop. I tak to trvalo. :music:Nechtěla jsem plýtvat zelenejma kapkama. Času bylo dost.
    Obrázky tentokrát nic moc. Bonbónové totemy nic extra a zubatý křeček (nebo co to má být) vypadal, že pokouše i mě. :p
    Z této akce nejsem nadšená už kvůli množství kytek a padátek. Byť jsem akci zdárně dokončila i s předstihem. Taky děkuji KŠ, které pustilo bonus a díky tomu jsem akci dokončila.
    Nejlepší na této akci je, že mám hotovo. Kdo by se ptal, proč jsem ji plnila, tak tentokrát ze zvyku. -.-
    [​IMG]
     
  20. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Nakonec jsem celou akci dokončila, dokonce už v neděli, ale nebyl čas na psaní. Ale bohužel věk se odráží i na rozumu a nebýt skvělé sousedky a zároveň kamarádky anvan, asi bych ještě pěstovala a plácala naprosto zbytečně SH. Akci jsem jen letmo prolítla a samozřejmě si prohodila padátka odkud co padá :cry:xD. Takže jsem se divila, proč mám stále málo sirupu, když točím na baha pokrácené dlouhodobky. No co, stane se i v lepších rodinách ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.