VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řekl bych,že jedinej k použití je řádek Velikonoce 2012,ty ostatní jsou moc krátký!
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Dave Lister vitaj späť.
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Dave Lister
    Přidávám se k Peťovi, jsem moc ráda, že tě tady opět vidíme :D
    Ať tě síla provází ;)
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, kde ho vidíte, tady? Já všude vidím jen nové strašipodpisy, až mám dojem, že mám místo hlavy dýni:D.
    Ať už jsou Vánoce a pak hned jaro :p.
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, děkuji za hezké přivítání. Moc mě potěšilo 8).

    Pauza byla delší, ale o to více jsem rád že jsem zpět. Ještě jednou děkuji.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    tak jsem hledal a mám17 pěstitelů na liště a 6x postřikovače ,jsou alepoužitý na BZ,dávaly 2460000 a teď 880000
     
    modro.ocko22, -Jara05- a danielka0000 tohle ocenili.
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, to je zajímavé jak se, obzvlášť u některých z nás, kterým tlapa nebo pařát na farmu celý rok nevstoupí probudí chovatelský zápal? Většina těch postřikovačů a chovatelů je značně letitá a přitom stále skoro v plné formě, pán ohňostrojů měl dokonce svoji premieru.
    [​IMG]
    letošní velkochov dopadl takto:
    [​IMG]
    [​IMG] a nejsem si jista, jestli to nebyl poslední. Třeba za rok na to klikání zapomenu. Přidáváním zvířat, ale i stromů s vysokou protihodnotou se stává z topky jen kdo nakliká nejvyšší protihodnotu. U stromů stačí jen premium a týden se ploše vyhýbat a pak to naráz sklidit s bonusy. Neměla jsem jsem tam kakaovníky a nesie dlouho, přesunula jsem místo nich dekorace na bedny, ale i tak to byly stovky milionů. Nevím jak topku pojat jinak, možná že ji zrušit a spíš udělat dožínkouvou akci, ve které nám RT poděkuje a připraví nám akci plnou hezkých odměn:music:
    Inuš, sousedko drahá, pokaždé se Tě ptám, co by se Ti na farmě hodilo a pak se to musím dočíst v Tvých příspěvcích. Dobře, píši si.Přeje si javor xxl na celé dvě plochy: [​IMG]
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    GordonSargent
    Taky si říkám, že topka už je úplně o něčem jiném než o pilnosti, či šikovnosti farmáře a tvůj nápad se mi zamlouvá mnohem víc..... ale spoustu hráčů se na to šílenství určitě neskutečně těší např. maďarská sekce už určitě pilně trénuje sestavu:D
     
    Naposledy upraveno: 24/10/23
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent
    Jojo,mé postřikovače také něco pamatují.Ale je to marný vysvětlovat neustále ,že je potřeba být obezřetný když je chci někam umístit..Osobně si myslím,že nejlepší lokalita je v bahaparcích,protože zde mi vůbec nevadí unik BBZ.Na farmě by to bylo horší.Denně bych přicházel o více než 100 milionů BZ (postřikovače,jacky,pěstitelé....atd) Hlavně myslet nato,že tahle dekorace je na několik let!!Má sbírka: https://1iq.cz/i/x8yPS/XRw2M.jpg
    Jinak sem neměl moc čas se věnovat zvěři(proto tak chabé počty),tento rok se věnuji intenzivně skleníku.Už mi zbejvaj došlechtit poslední 3 lásky k SH (vrbovka,kopretina a jedna láska u krychlového melounu)!Pak si promrskám na pohopolích hořec(až dá RT do sezóny dekorku na SH) a krmivo pro peduánky bude přibejvat jedna radost!!:)
    jinak javorem už zaplňuji i sluneční vrch![​IMG] :cry::wuerg:
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    To len ja sa neviem dostať do hry,alebo to má aj niekto z vás???

    Edit: Ďakujem za obsiahle odpovede.Do hry som sa aj tak nedostal,až teraz ráno.Chyba asi nebola u mňa,keďže ráno všetko v pohode.
     
    Naposledy upraveno: 26/10/23
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Do hry se dostanu, ale už od včerejška pozoruji zpomalení a delší načítání...
     
  12. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak to není mým přístrojem... taky mi hra zpomalila a delší dobu se načítala.
     
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Dobré ráno,postřikovač ,jack to se u mě za 12 let hraní vysřídalo tolik kousků kolik je prstů na jedné ruce .Takže si musím vystačit s tím co mám,i tak mě hra stále baví.Akci jsem žádnou nevynechala, dokonce jsem se pustila i do té poslední ,jen nevím jestli udělám aspoň stonek.Dožínky zase zkusím i když mám jen možná slušnou zásobu laskavce.Dnes jsem si všimla na kole neštěstí že místo nějaké změny se posunuly žluté výrobny mléka na 12 hod :(ovšem změna to je;)Hra mě dnes funguje jako jindy a to pomaleji ale noťasek už má něco za sebou,čistím ho jen já a to tomu moc nerozumím,tak vždy hledám raduxDHezký den
     
  14. ChciFarmarit

    ChciFarmarit Pisálek fóra

    Musím se "pochlubit" :)

    Zkouška použití Auto Key Presser dopadla vážně skvěle. Stačila chvilka nepozornosti (odběhnutí) a párty kolo zatím protočilo necelých 150 lístků...
    Na druhou stranu, snad poprvé vidím vytočené růžové výrobny, poměrně vysocí šlechtěnci (netopýr sportovec, větrná slípka apod.) a tolik bonusů najednou (na pidipolích sbírám 25, stromy 35, obyč stáje a výrobny 9...). Škoda, že je akce jen na speciální ploše, jinak by stálo za to se do ní pustit... a asi padne "pár" SH, ať se ty bonusy pořádně využijou... na děsivce. Škoda, že to nepadlo zítra, aby to nějak ovlivnilo update na Baha.

    Jak píšu jinde, ještě že to jsou jen obrázky :)
     
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ahoj, mám dotaz.. jeden den jsem se nepřihlásila do hry a tudíž nevyzvedla denní dárek za přihlášení.. a je to o den opožděné. Takhle to bude už na vždy? Nebo se to někdy vyrovná.. díky za odpověď :)
     
  16. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 14087
    Po vynechání jednoho dne budeš "pozadu" jen v tom měsíci, ve kterém došlo k vynechání... Čili zítra začíná listopad a ty budeš samozřejmě začínat 1. listopadem...
     
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ahoj Kytka2001. děkuji za odpověď :D ..hledala jsem kde se to dočtu až jsem to našla poté co jsem napsala svůj dotaz :D tak že jsem ho pak smazala, ale děkuji ti za tvůj čas :) hezký večer ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    [​IMG]
    tak copak to bude :)
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    ondra_k: Překvapení, dej vědět.
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Co přesně nešlo ?
    Zde zkus >>> Auto Key Presser <<<

    Ahoj sovicka64
    V obchodu play určitě nějaký program najdeš ;)
     
    radyn.m tohle ocenil(a).