Bonbonová horečka! (22.2. - 28.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    by mě zajímalo kolik na to padlo párty lístků já vím že najeden 100% bonus potřebuji 85 -110 pokusů u sebe jinak je kolo neštěstí hodně lakomé nebo měníš hned za floreny dokuď tam nemáš bounus?
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Čekám na 27 padátek z bahamky a bude hotovo.Tentokrát z nedostatku času sem se do toho opřel až dneska.Aktivoval 5xJack,100% do zlata i diamantu a odsejpalo to docela svižně.Padátka na farmě jsem nahnal okamžitou sklizní chryzantémy,jehličkovové růže a kosatce. U kosatce jsem provětral i bonus na kladiva a zdá se mi padání poněkud horší než u laskavce.
    Tak ať se daří!;)
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj petaM2001

    No asi 300 zelených a 150 modrých, za floreny nic neměním, prostě to zapnu a nechám to vrtět a nesedím u toho.

    Jinak padátka jsem podrtil a vyždímal co se dalo :p

    Screenshot_5.png
     
  4. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra


    Jo, jo, vzhledem k tomu, že jsi měl za půl hodiny napěstováno mě fakt laskavec nenapadl.
    Ale super výkon.
    Kdysi tady někdo ukazoval video jak točit kolem přímo z beden, ty si to asi pamatuješ, já už ne.
    Poradíš?
    díky.
     
    INČUČUNA1959, pezt a sovicka64 tohle ocenili.
  5. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Peto121, já tentokrát asi 40 až 50 modrásků na jeden bonus +100%, a jeden +1ks. Viděl jsem to ale dost bídně, kolo házelo hlavně bz, tbz apod.
    K tomuto bonusu jsem ještě hodil do zlatého další 100%, jedno MJS do zlatého, a aktivace 2xJack, a za počítám necelou hodinku taky budu mít napěstováno. Žel sklizeň z pidipolí na kratší čas jak 0:58 hod. nestáhnu. Bude mne to sice stát cca na 2 500ks Zelené podpory :D. Ale napěstováno taky cca za 6, nebo 7 otoček :) (něco už bylo ve stodole)
    Padadla už dopadají hladce :)
    Pezt, díky za "nakopnutí" i do "jiných" způsobů farmaření ;)
    Ps: doufám diskuzi nečte RT, bo jinak se můžem těšit na ještě větší numera akčního xD:cry:
     
    Naposledy upraveno: 23/2/24
  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja u mam tiez napestovane,dnes rano som vypustila 6 Jackov ( 2 museli ostat doma lebo maju uz len 1naboj :( a dala 100% do zlata. Na baha mi padlo z 1 zberu 497 pajdatiek :music: Tam to vidim v pohode uz len 300 potrebujem tak to dako neurychlujem. No teraz som sa zamerala na flasky,lebo tam mi to viazne :oops: Ale casu dost ;)
    Bosorka dostala dovolenku, pekne doplnuje zasoby,len u mna jeden nikdy nevie ak uvidim ze ma pajdatiek dost a Ks nieco nadeli tak aj ju rozbehnem xDxDxD
    Rychlikom posielam gratulku :inlove: a nam drzim palce nech dojdeme kam chceme,najlepsie do ciela ;)


    -druzstvo-
    Kdysi tady někdo ukazoval video jak točit kolem přímo z beden, ty si to asi pamatuješ, já už ne.
    Poradíš?
    díky.

    to by sa zislo aj mne,samozrejme ak to nieje dake zlozite ;)
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Když vidím obrázek od pezt , tak mám podezření,že mu funguje skleník i na baharostliny!:wuerg:xD
    Že by protekce moderátora?!?;)
     
  8. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    sovicka64, nejsem druzstvo, ale snad nevadí ;).
    Krok 1) otevřeš si lištu se "spotřebním zbožím", najdeš si "volné zatočení" (zelené lupeny).
    krok 2) klikneš na použít, (otevře se kolo), klikneš na "play" (kolo začne točit)
    krok 3) nečekáš až se dotočí, a zmáčkneš na klávesnici "ESC" (escape), (kolo zmizí a opět se Ti objeví lišta ;))
    Toť vše, a opakuješ pořád dokola, dokud máš lupeny ;)
     
  9. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Nad některými příspěvky mi padá brada, žasnu. Občas by se mi hodila podpěrka právě pod bradu, aby mi nevypadly zuby. xD:D
    To jsou čísla k nepochopení, ale kdo je šikovný a umí.... není čemu se divit. :p
    U mě:
    akční: 29 015 a zaseto
    obalu: 1 404 ks
    sirupu: 1 629 ks

    Hotovsonům gratuluji a nám přeji pěknou hru Pěkný večer ;)
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, jsem u šestého sloupu a mám málo padátek - jak jinak.
    Co se týče lupenů - Petz psal, že u toho nesedí. tak musí mít jiný fígl, než Esc. To by se mi také hodilo...
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Trepifajksl a i ostatní

    Bylo to tu již na fóru mnohokrát, například zde #1200

    Ahoj kaolín11

    Pšššttttt..... :p
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, já nemám sloup žádný, ještě se pořád vzpamatovávám z pracprocesu po inventuře... xD
    Kytek mám málo, padátek dost. Snad to ukilkám, ale ten počet akčního plevele je neskutečně nepříjemný xD S Vehiklem točit nebudu, v práci jsem bez přístupu, tož to nemá cenu...
    Gratuluji rychlíkům, i těm, kteří mají napěstováno a čekají jen na odrobinky ke splnění akce :)
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Pezte - děkuji moc, program stažen. Vyzkouším ho zítra - dnes už bych případné bonusy nevyužil. V noci, pokud příroda dá, spím. Ráno se vyvalím z postele na budík, který zvoní v osm, tak kolem deváté... Jojo, starej, línej čert, co už nadělám. Chodím pravda spát pozdě, ale to už farma od mé péče odpočívá;)
    Sklidil jsem, dodělal šestou sošku a teď budu honit padátka, neb čekám na na dvou dalších pozicích.
    Hm a zatímco jsem si tu psal, tak mi na Káčku vypršel Jackův čas - kat aby to spral...:wuerg:
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Pezt diky no je to na mna zlozite :oops: zostanem pekne pri esc ;):)

    inak 10 stlp caka zase na flasky, Ide to pomalicky ale isto :music:


    Pezt Ano pozerala som a podla toho som to hladala ale nasla som akorat platenu aplikaciu a dalsie tam boli v cudzom jazyku :(
    Mozno by mi pomohol tiez link...
     
    Naposledy upraveno: 23/2/24
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sovicka64

    Koukala jsi na další příspěvky, tam jsou i obrázky, je to ten nejjednodušší program co může být, opravdu nic složitého
     
  16. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Pezte, díky za link na program. Funguje pouze s prohlížečem, anebo dokáže pracovat aj s klientem? Předem díky ;)
     
    Naposledy upraveno: 23/2/24
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Šel jsem si zamlsat, ale chuť mě přešla když jsem zahlédl tu "obludu" jako z hororu, reklama na zubní protézu :D to na mě bude mrkat až do konce?
    Vypadá to tak, podle dokončených obrázků, no nazdar.
     
    Naposledy upraveno: 23/2/24
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    radyn.m

    Není nic jednoduššího než to vyzkoušet ;), ale ano funguje, nyní jsem to zkoušel ;)
     
    INČUČUNA1959, bačkora85 a radyn.m tohle ocenili.
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ďakujem za odpoveď,ale ja som sem nič o kolese nepísal?? o_O8)
     
    INČUČUNA1959 a evainfo tohle ocenili.
  20. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Peto121: zde ;) (ptal jsi se Pezta), připsal jsem dnešní "točení" aj ja, zkusil jsem napěstovat podobně jako Pezt ;)
     
    Naposledy upraveno: 23/2/24
    INČUČUNA1959 a bačkora85 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.