Bonbonová horečka! (22.2. - 28.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. blumenman

    blumenman Pisálek fóra

    Super,že jste posunuli začátek.Protože v práci můžu hrát jen na telefonu,tak se mi takové změny fakt špatně zjištují.Takže,když jsem kolem 15té hodiny sklízel hortenzii,kterou jsem včera zasel,tak jsem nestačil zírat,kolik padátek mi vypadlo. Přesně nula. Jen tak dál.Děláte to čím dál tím lépe.
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, já už rozpěstovávám xD
     
  3. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tak to já zítra na baha budu sadit papriku, teď jsem ju měla zasazenou a bylo dost padátek a sklízím ju víckrát za den než lablob.
    [​IMG]
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Že já sem rači to fórum nevypnula, teď zas neusnu... :D
     
  5. medulinka

    medulinka Rádoby autor

    Proběhla příprava na hru včera, dnes zaseto a pak prostudováno. Nevím, zda budu tentokrát hrát, je všeho moc, např. 2 500x ostružina a pod. O zvířatech ani nemluvě. Toto mi připadá jako tlačení na pilu. Uvidím, ale jedno vím jistě, že si to příště pročtu dopředu. Někdy není čas si to předem řádně pročíst. Hra by měla být radostí a ne neustálým stresem, jak se mi poslední dobou vše jeví. Za mne je to škoda, někdy méně je ve výsledku více. Jen můj pohled.
     
  6. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Aktuální stav na palubě...
    upload_2024-2-22_20-20-19.png
    Zítra je taky den...
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    medulinka, to není o stresu, ale příplavu adrenalinu, jestli to dám xD Já to pořád beru jako hru a omalovánky. Když mám něco navíc, vylepším si hraní. Když nemám, doufám, že to uklikám :)
     
  8. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Z příspěvku Petze to vpadá, že sirupy na farmě napadaly z jen ze sklizně akční,
    ale u Kytky 2001 jen polovina,
    to se mi zdá velký nepoměr.
     
    moncicak7070 a babina51 tohle ocenili.
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -družstvo-

    Napadaly z laskavce, napěstováno bylo rychle, to by při asi 6 sklizních nenapadalo ;)
     
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Trošku jsem se nedopočítala u akční, ale tu už nějak dopěstuji.
    [​IMG]
    -družstvo- když porovnám výsledky Pezte a Kytky tak mně vychází, že Pezt na farmě už zase dekoruje a padátka dohnal laskavcem. Mě by spíš zajímalo, co měl na Baha, že se mu to nevyplatilo bourat, aby využil řádky. Ta nula je zlověstná.:p
    Na baha i na farmě jsem pěstovala pouze na dvou plochách. Souběžně s akční kytkou na Baha papričku habanero. Na dvě otáčky akční jedna otáčka papričky. Zbytek už dopadá u vodopadů.
     
    Naposledy upraveno: 22/2/24
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj GordonSargent

    Na baha jsou bonusové dekorky, zatím nevím, kdy to spustím :p
    Asi jak příjdu zítra z práce tak to podrtím ;)
     
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    amatéri len tuxD;)
     
  13. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Dost bylo hraní, je čas jít do hajan :p;)
    [​IMG]
    Ať se vám daří a dobrou noc ;)
     
  14. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Důvodem je to, že já to jedu jen na HL a DL, na mýtině mám obrovské stromy doplněné dekoracemi (tolik k padátkům na Farmě). Takže žádný nepoměr (taky jsem mohl věnovat ještě něco SH navíc na vyšlechtěný šafrán a měl bych to ráno po 6. hodině komplet...)
    Navíc Pezt má, co vím, poněkud větší zásoby Johnů Citrónů (kam já se hrabu s svými 5 kousky)...
    Není to sprint a nejsem Yussain Bolt, jakkoli jsme se oba narodili ve stejný den, jen on je krapet mladší (21.8.)...:D
    Na Baha, kde to jedu primárně na Plantáži a v Deštném pralese, hlásím hotovo (podobně jako s napěstováním akční plodiny).
    upload_2024-2-23_6-24-9.png
     
  15. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Pezt, pokud netrpím zkratem v hlavě, tak to chápu tak, že jsi napěstoval přes pětatřicet tisíc akčního kvítí během 6ti sklizní? :D Podělíš se o nápad jak teho výsledku dosáhnout? :);)
    edit: díky Pezt :), přemýšlel jsem kolik bonusů a jakých jsi kam umístil :D
    Těch 19 minut zrání to je super. Na to žel nic nemám, nicméně poněkud vlastní vinou :D(pro "mladé" farmáře: pár akcí na zlepšení SH a zkrácení akčního kvítí jsem neudělal/nezvlád udělat ;), poučte se z mé chyby :D)
     
    Naposledy upraveno: 23/2/24
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj radyn.m

    No jak, podařilo se vytočit včera pár bonusů 1x 200%,tuším že 4x 100% a nějaké +1, + jeden Jack a bylo vymalováno, po prvním rozpestovani na 15 polích jsem měl již kolem 800 rostlinek, takže už pidi pole na obě plochy, žádné čáry v tom nejsou, a sklizeň po 19 minutách
     
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Není zač ;)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  18. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]
    Ahoj, tak napěstováno by bylo ;). Teď ještě padátka, která jsou hodně pozadu, ale nasadím dlouhodobky a to půjde :);).
    Všem rychlíkům gratulka ;). Ať se všem daří a přeji hezký víkend :)
     
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také napěstováno,pomohlo SH,vrtule ,1 jack a 100% z kola a kdyby na kole nebyly vířivky a to i 3x za sebou mohlo to být na kole třeba lepší;)26 bonbonu namleto jde se na to,zatím padátka dopadají ..
     
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    prepestované:D, napadané, v obchode som nechala SH a ponožky, idem trochu odpočívať v bežnom režime:p

    bední s náradím tam dali požehnane, žeby niečo chystali? [​IMG]
    a ešte tých voľne sypaných, čo je v sklade[​IMG] :music:

    nech sa vám darí;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.