Blázni do zvířat (9.11. - 14.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Propásla jsem BB tak doufám, že bude o víkendu.. člověk maká jako šroub a večer přijde stahanej a oni dvě akce :wuerg:
     
    kutilka70, Trepifajksl a -Jara05- tohle ocenili.
  2. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Skali....hraji z prohlížeče, restartovala jsem, teď jsem se odhlásila a přihlásila, přesto se mi odznaky ze šlechtění členovců při pokusu dodat je, nezobrazí. Ptáci a savci jsou v pohodě, členovci se tváří jako bych je nešlechtila. Ještě jsem znovu prošla opravy ve FAQ a už je mi jasné, proč nemohu odznaky členovců najít....aniž jsem to zaregistrovala, dodávala jsem je do úkolu s měsíčními zvířaty. Ach jo, ani mě nenapadlo, že se dodávají jinam než patří. xD
    Moc díky, tvoje odpověď mě vyburcovala k důkladnějšímu vyšetřování.:p
     
    Naposledy upraveno: 9/11/23
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pajaable - tak hlavně, že je to už v pořádku :)
    Hezký večer
     
    -Jara05-, sovicka64 a pajaable tohle ocenili.
  4. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Mám podobný problém. U měsíčních zvířat mám sice ještě 125 odznaků v liště, ale 0 pokud je chci dodat. Vypadá to, že to po mně chce odznaky členovců, kteří již jsou hotoví a kde mi zmizely přebytečné odznaky. Restarty (resp. ukončení a opětné otevření hry) nepomohly.
    Co teď? Počkat na opravu, nebo pro jistotu znovu šlechtit členovce a dodat jejich odznaky?
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bokonon - zdravím, podívej se do FAQ k akci - ve třetí části je změna u dodávek - proto ti počty odznaků nevychází.
    Hezký večer
     
    bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Sice jsem neviděl, co tam bylo předtím, ale pokud se to změnilo z nemrtvých ovcí na jinou zvěř, tak je to podraz a budu muset šlechtit ještě i ptáky. Holt účet superkrmiva dostane na frak. :cry:
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bokonon - rozhodně to není žádný podraz, ale bohužel se stala chyba. Vyjádření k tomu najdeš na předchozí stránce - kuk tady.
    Dobrou noc
     
    Kytka2001, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tak v neděli se do toho pustím, bude BB a sleva.. minulá akce mi vyjedla veškeré SK a nestíhá se to ve mlýně když jsou stále nová zvířata a byla dlouhá děsivka, ještě že nemám opravdovou farmu :D asi by mi to pochcípalo xD
     
  9. xeneliva

    xeneliva Zelenáč fóra

    Ano, mám stejný problé
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    xeneliva - zdravím, dodávky jsou opravené již od včera, máme to tak všichni - viz FAQ k akci:


    dodávky01.png
     
    bačkora85 a 14087 tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    berkaKolchoznice, mám jen 120 přebytečných odznaků, holt su prostě škudlil :) Daruju, nezištně, za odvoz, kdyby to šlo ;)
     
  12. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Njn , tulila se a tulila a být telefonát s dcerou ještě delší,skóre by bylo vyšší xD
     
  13. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Tak jsem čekala , že se ráno něco zmněnilo , ale vidím , že v nic. Přečetla jsem diskuzi a vidím , že je nesmr. ovce předělaná . Ptám se , proč oprava není napsaná pod hlavní nabídkou ? Bude vráceno krmivo , nebo zrušeny oranž odznaky co byly původně a nebo vyměněny za ty co jsou potřeba . No uvidíme :music:. Pěknou hru .
     
    Bokonon, modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. coko61

    coko61 Rádoby autor

    Tuto akci bych už měl mít hotovou , ale při šlechtění nemrtvých ovcí odznaky vypadávají,ale v úkolu se neobjevují.Na podporu napsat to je nadlický úkol ,což mám problém s odesláním
     
    Bokonon a -Jara05- tohle ocenili.
  15. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj olčaML
    Nejsi jediná, kdo byl nepříjemně překvapen (na druhou stranu odměnou za nadbytečné šlechtění nemrtvých ovcí jsou snad kromě odznaků taky ti šlechtěnci a část navrácených nemrtvých ovcí, byl totiž BB).
    U mě to bylo způsobeno tím, že jsem sice četl FAQ, jenže jsem zapomněl jej aktualizovat (po F5 tam byly úpravy uvedeny již včera odpoledne, koukni se sem).
    Vím, že je matoucí vzhled požadovaných odznaků v úkolu vpravo (vypadá to, jako kdyby měly být požadovány odznaky ze šlechtění nemrtvých ovcí, a přitom tam je požadavek na odznaky ze šlechtění členovců), nicméně potenciální rizika spojená s nutným přeprogramováním vzhledu obrazovky během akce asi jsou větší, nežli bychom všichni chtěli...

    S tím souvisí i má odpověď/otázka pro coko61:
    Jsi si jist/á, že šlechtíš správná zvířata? Jak jsem napsal výše, je tam požadavek na odznaky ze šlechtění členovců a nikoli ze šlechtění nemrtvých ovcí...
     
  16. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek, který je hned nad tvým. Začni normálně psát do nového příspěvku a dotyčnou osobu jen oslov. Děkuji Skali
    Kytka2001

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    No jo musíme to brat tak jak to je , díky .
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/11/23
  17. Rudy68

    Rudy68 Pisálek fóra

    Ahoj, mám ten samý problém. Rudy68
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Rudy68
    zdravím, dodávky jsou opravené již od včera, máme to tak všichni - viz FAQ k akci
    Takže dodáváš to, co vidíš v této tabulce :


    [​IMG]
     
    maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  19. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Ahojte mám problem pri šlachteni Zombie oviec my vobec nadava Desivý odznak to som mynul tolko krmyva a nič:mad::mad:
     
    Bokonon tohle ocenil(a).
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sergejko šlechtíš správná zvířata? Na poslední chvíli před akcí došlo ke změnám dodávek v některých úkolech. Poku jsi si jistý, že šlechtíš na správné odznaky kontaktuj herní podporu Jak kontaktovat herní podporu

    upload_2023-11-11_15-46-31.png

    Přeji hezký den
     
    maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.