BAHAMARAMSKÁ plavba (21.7. - 27.7.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Hotovson.

    Nakonec kolečko dalo včera navečer 200% na 12 hod. do stodoly, tak jsem to večer ještě pokapkala SH a 2x otočila. Takže toho na dnes už moc nezbývalo. Jen ty poslední 3 úkoly.
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ještě 100 padátek a bude taky hotovo,něco vypadne ještě dnes a zbytek snad zítra:p;)
    Tak hotovo:D
     
    Naposledy upraveno: 24/7/22
  3. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Mě už zbývá něco přes 8 tisíc rostliny - doufám, že během zítřka by mohlo být hotovo - kolo je rozbitý (opět), nic nepadá, ale co se týká padátek - tak těch už bych řekl, že mám dostatek, ale nevim (počítal jsem si to a už jsem to zapomněl :p)
     
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Připomínám, že každý hráč, který v této akci získá dekoraci Vodu zbožňující kočka surfařka, se může zapojit do Tropické tomboly a vyhrát další odměny. ;)
     
  5. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Jupííí HOTOVO, jsem šťastná, že se mi po dlouhé době povedlo splnit celou akci.
    Dob a Skali - moc děkuji za užitečné rady, jen díky vám jsem to dala:inlove:
    Použila jsem jak mini pole, tak na chvíli i komfortní pole a to byla jízda. :D
    Jen to kolo štěstí bylo proti mně:( tak snad příště.
    Teď rychle vrátit stromy a chlívky na pole.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo i na vedl. evok15, SH jen na rozpěstování :)
     
  7. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak mám taky hotovo.

    [​IMG]
     
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Dnes po 22:00 bude hotovo :D
    Nakonec se mi objevil i jeden +1 bonus na pole, ale prd platný, myslel jsem, že mi to přeskočí na těch 5 tisíc co jsem potřeboval na splnění celé akce, ale chybí mi 800ks rostliny :sleepy:, ale tuhle akci považuji za úspěšnou
     
  9. elaairena

    elaairena Pisálek fóra

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit" - příspěvek se otevře a ty do něho můžeš dopsat, co potřebuješ. Děkuji Skali
    Děkuji ti mockrát a co je to SH?Jakou runu jsi si odemkl?Jak udělám aby mi vyskakovalo víc těch karet?Děkuji


    Děkuji a prosím bude rada?:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 26/7/22
    -Jara05- a Richards76 tohle ocenili.
  10. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som to vcera trosku zase pokropila aby som stihla vecer posledny zeton do plavby ;):) Aspon,ze mam dost SH a vrtuliek ked Ks nespolupracuje,Jack 0 bonusy 0 achjo ale mam hotovo xDxDxD Mozem plnit do druzstva a tiez sezona naskocila :oops:xD Bosorka este maka ale tiez by mala mat zajtra hotovo,tam som trosku setrila Sh a tiez som raz zaspala a tak som zbierala urodu az rano xDxDxD Ancoviciek mam 794 a do konca akcie este napadaju :music:
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    elaairena - ahoj, SH = superhnojivo. Runa na stromě moudrosti - urychlený růst (superhnojivo zkrátí růst rostlin o 60% (místo 50%)
    hnojivo zkrátí růst rostlin o 10% (místo 5%).
    Jak na vypadávátka - v debatním koutku máme toto vlákno, kde najdeš cenné rady od hráčů (doporučuji přečíst - určitě si z toho něco pro sebe vyzobneš).
    A také bych věnovala pozornost šlechtění rostlin - skleník, neboť tak si můžeš např. značně pokrátit dobu růstu u dlouhodobek - i bez použití SH (kvůli zisku padátek).
     
  12. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    Nebol cas, tak az teraz hlasim hotovo :) uspesne som urobila celu akciu na mobile (nikdy viac :-D )
    A este sa chcem ospravedlnit za darceky, cez mobil mi to moc nejde...
     
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Hotovo :inlove:
    Už mám farmu zpátky ve stromovým provedení - uvidíme, jak dlouho to vydrží
     
  14. 007lala

    007lala Pilný autor

    Tak jsem opět zaperlila... Kolo štěstí po protočení více než 80 PL a cca 200 zelených dalo jednou + 1 na 6 hodin. Tak jsem byla přesvědčená, že nemám šanci akci dokončit, protože SH ani vrtulek není moc a chybí ještě tisíce rostlinek. Dnes mi svitla naděje - všimla jsem si totiž, že se dá pěstovat nejen na hlavní, ale i na DIVOKÉ!!! Páni, objev století. Říkejte mi blesk, prosím. Padátek mám značný přebytek, takže naděje ještě je ... :D:D:DxDxDxD
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    007lala, nic si z toho nedělej, já jsem při kterési akci, kde se dalo pěstovat na obou plochách, poctivě střídala akční se šlechtěnou pohankou a divila jsem se, proč pajdátka tak málo přibývají. Mno, po dalším nahlédnutí do ofi mi to docvaklo - pěstování na obou, padátka jen na hlavní. Co už ;) Člověk je tvor omylný a farmář má tudíž na chyby nárok :)

    Držím pěsti, abys to dopěstovala do zdárného konce :)
     
    Naposledy upraveno: 25/7/22
  16. dasla

    dasla Rádoby autor

    Tak hlásím také hotovo a bez bonusu, kolo asi stávkuje.
     
  17. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Tak plavbička je teda mission impossible, jsem v polovině a 10000 toho lupení asi do zítřka už nenapěstuju :( Nemohly by ty akce být pořád na stejných polích? Koho baví ty chlívky pořád stěhovat, jak *****? Jedna akce na divošce, druhá na mýtině, třetí na divošce... Takhle si pohodovou hru úplně nepředstavuju. Holt jsem bez žetonu, co už?
     
    k.vitek a moncicak7070 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.