Alice, královna svahů (14.12. - 20.12.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tohle je jednoduché ted už jen 3 svah ale to musím počkat na obnovení časomíry ;) tak že se nesmí zapomínat vyzvedávat skipasy :D
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Ahojky. Mam rad tieto akcie na BB. Dajú sa urobiť za pár minút. Len škoda že dnes to zabrzdili SKI pasy a akcia sa pretiahne na niekoľko dni. Prajem krásnu hru. ;)
     
  3. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj hezký pozdní večer,stonek už stonkuje akce celkem rychlá ,nyní jen nezapomenout vybírat ski pasy.
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  5. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Už to sviští ze svahů dolů. Stonek získán. Teď jen čekat na ski pasy ať se může sjet i třetí svah.
     
  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tiez mam za sebou 2 svahy,tie som zdolala len tak sa za mnou prasilo :D Bosorka mala trosku problem ale nasla som jej v druzstve este SK tak uz ju caka posledny svah :)
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Stále nejdou skli pasy u jednoho vyzvednout tak už to dneska vzdám a půjdu spát.Stonek sice mám ale je to dost nefer už jsem přišla o 28 ski pasů
     
  8. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    prosim vas ma niekto este takuto chybu ako ja??,Skipasy idu vsetky pozbierat,len tento jeden nejde,ani ked restartujem,ani po vypnuti no skratka nejde.mozte poradit????
    Aha citam ,ze som neni sama, BURDS ma ten isty problem..tiez uz 28ks nic.[​IMG]
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ezzra úplně každý hráč, který vyzvedl skipasy před opravou, má aktuálně stejný problém. Bude to opraveno zítra. ;)
     
  10. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Dob ..DAKUJEM,,NECITALA SOM FORUM..MALO CASU--Prajem dobru noc
     
  11. papulice

    papulice Veterán fóra

    mám stejný problém,počkáme do zítra,ale přicházíme o skipasy >:(
     
    modro.ocko22, SelkaJarus70 a burds tohle ocenili.
  12. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Taky mi ten jeden nejde vyzvednout,ale času je dost myslím že se to dá stihnout i bez něj
     
    modro.ocko22 a burds tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Šišmarja, už v osm večer pezt psal, že zítra (vlastně už dnes, jak se dívám na hodiny) bude spuštěn opravný skript, skipasy budou připsány zpětně. To tady nikdo nečte a jenom kolem dokola píše jedno a totéž? To je padesátiprocentní analfabetizmus, to jsme to dopracovali... A kdysi jsme byli poměrně vzdělaný národ...
    Tak jsem si fňukla, no, nějak nemám pochopení pro tohle všechno... Moje hlava to prostě nebere, asi jsem se málo učila. Omlouvám se. Přiměřeně, mírně, trošku.
    Řádek mám, o skipasy budu statečně bojovat, i když nemůžu vyzvedávat podle jejich harmonogramu; snad to vyjde. Když ne, Země se točit nepřestane. ;)
     
    Naposledy upraveno: 15/12/22
  14. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Dobré ráno, nemohu najít vstup na 4. svah? Poradí mi někdo, kudy...? xDxD;)

    Edit:
    Peto121: myslel jsi tím červeného sněhuláka ve 4. místnosti? :music:xD;)
     
    Naposledy upraveno: 15/12/22
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Apachie1 - ale veď ten je odzadu,hneď za červeným snehuliakom. :music:;)


    Edit: Apachie1 - Áno,presne toho,ja som už tam.Ty ho tam nemáš? To bude chybka!
     
    Naposledy upraveno: 15/12/22
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akce skoro hotová ;)

    Modíci, přeji krásný, pohodový předvánoční čas a hlavně pevné nervy:D:D:D.
    Škoda, kdysi probíhala "soutěž" kolikrát se někdo zeptá... tentokráte by to bylo : Proč nejde jeden automat;);)
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Včera dopoledne jsem dosáhla na větev, umístila dekorace a tím moje hlava vyhodnotila, že mám hotovo. Na automaty jsem si ani nevzpomněla. Takže dnes po přečtení fóra první sběr.
     
  18. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ahojte, tak som šľachtenie zvládol na mobile a teraz už som vybral druhú várku skipasov bez problémov. Ešteže som nebol taký rýchly
    a vyhol sa problémom s vyzdvihovaním skipasov :), tak už nabudúce nebudem hundrať. Tak nastaviť časovače, navoskovať lyže a zbierať skipasy.
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    28 skipasů bylo připsáno ;)
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak opravný skript proběhl a opravil prodejní automat a připsal 28 skipasů.
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.