Alice, královna svahů (14.12. - 20.12.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Scharulka- , shadov30 - ahoj, o pár příspěvků výše pezt píše:
    Chyba s otevíráním prodejního automatu, je zatím opravena jen pro nové uživatele, proto teď někteří vidí automat, jako že je možnost skipas vyzvednout ale nejde. Prosím tedy ještě o trpělivost.
    :)
     
  2. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    máš pravdu, nemam, a tie ako odstranim ? :D :D už som na to prišla, ja som myslela že už to mam cele ale zabudla som vyzdvihnuť tu zelenu lopatu :) ďakujem :)
     
  3. Bilinas

    Bilinas Zelenáč fóra

    Ahoj lidi dá se nějak ušetřit superkrmivo při šlechtění. 2 ks za jedno je šílené. Nestíhám to vyrábět. Díky moc za odpověd a hezkou hru všem.
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bilinas - ahoj, momentálně zrovna ušetřit nejde. Čas od času probíhá akce Šťastný a veselý den slev, kdy lze mj. šlechtit za jedno SK. Při této akci si hráči naplní chovnou ohradu (pokud se tedy aspoň trochu tuší, co se bude konkrétně šlechtit - např. info z našeho orákula) a pak ho při následující chovné akci sklidí.
    SK můžeš mimo mlýna získat např. i jako odměny v akcích, úkolech v družstvu, zakoupit v ramaobchodě nebo v prodejních akcích, na kole štěstí, odměny v probíhajících sezónách apod...
     
  5. Bilinas

    Bilinas Zelenáč fóra

    Díky moc. :)
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bilinas - za málo :)
    Hezký večer
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Superko mi zatím nechybí ale už jsem utratila majland za parfem. Dojdu ke stonku a
    skončím. Všechno mě už přestává bavit. Asi to bude jistit CHOCHOLOUŠEK:music::music:
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer na sjezdovce :) tak stoneček už taky jede a teď už jenom sbírat skipasy do třetího svahu a snad nebudu zapomínat:p
    je toho teď na farmičce nějak moc :D



    [​IMG]
     
  9. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Já sice trpělivá jsem, ale doufám, že nám počet skipasů, o které jsme tím pádem přišli, nějak dodají. Už to pomalu bude 2x 14 skipasů. A kdoví, kdy to opravené bude.;)
     
  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Skali, prosím, nebude to mít vliv na opožděné plnění akce?, ten automat, který se tváří, že dá skipasy a nic, abychom to pak stihli, když dává lístky až po 8smi hodinách? děkuji za odpověď.
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    RT si stím poradí! Menší bonusovÿ kód,či prodloužení akce to jistí!8)
    Jak jsem pràvě zjistil,také mi nefachčí jeden automat!:cry:
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    fany2020 - ahoj, věřím, že to v BP vyřeší ke spokojenosti hráčů. Také mi jeden automat nic nedává :)
    PS: jak to tak od oka počítám, neměl by nás jeden nefunkční automat nikterak ohrozit ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/12/22
  13. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Ahoj,

    má někdo spočítáno, kolik je potřeba čistě na stonek s dekorkama?
     
  14. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Stonek stonkuje a trčím na třetím svahu na skipasech. Ale to všichni ..... Tentokrát mi to přijde dost nepřehledné, Alice je někde zalezlá tak jsem tápala co mám splněné a co ne. Ale jinak celkem spokojenost.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Dnes se oprava nestihne, ale během zítřka proběhne script, který připíše i chybějící skipasy.
    [​IMG]
     
  16. .Henrieta.

    .Henrieta. Pisálek fóra

    Zdravím, tak prozatím mi sklidit automat nejde, ještě jak dlouho než chybu zcela odstraní? Děkuji
     
    Lišiak-Vuk, tony13257 a maribeja tohle ocenili.
  17. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Stonek mám, ve třetím svahu jsou v odměnách víceméně nesmysly. Takže, i když zapomenu sklízet skipasy, pupínky mi z toho nenaskáčou. Se skipasy jsem problém neměl, jen mi asi 10 minut ukazovaly, že jsou furt sklizené, místo aby naskočil odpočet 8 hodin.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .Henrieta. - zdravím, přímo nad sebou máš odpověď o_O
     
  19. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Nemůžu se dostat na svah číslo 3,co mám udělat? Skipasů mám dost.


    A už jsem tam,musela jsem restartnout hru,co přidali tu lanovku,tak to musím dělat dost často.Dřív jela farma v pohodě.
     
    Naposledy upraveno: 14/12/22
  20. Batory

    Batory Pilný autor

    prosím ted skleroza-co je členovec-děkuji za odpověd
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.