Život na farmě (1.8.2024)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/7/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Ahoj smoulinku123
    Tak ono to je celé určeno hráčům, kteří jsou jaksi dlouhodobě neaktivní.
    ..
    My staří bardi to jednou během 14 dní prosvištíme a vícekrát to neuvidíme - tedy pokud si nechceš dát od Farmeramy na 60 dní voraz...xD
    No a ty odměny taky nejsou nějak super-hyper, nemyslíš?;)
    Takže ty dva týdny přečkám a potom pápá, Živote na farmě! - alespoň já to tak budu mít zcela určitě.
     
  2. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Milí sousedi kam cpete ty mince já se v tom ztratil.
     
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pompo68 - mince lze uplatnit zde

    upload_2024-8-2_8-32-55.png

    Přeji hezký den
     
    lacrima a -Jara05- tohle ocenili.
  4. babi49

    babi49 Pilný autor

    Zdravím, včera jsem od Kubíka lístek dostala, ale dnes ne , znamená to, že budu moci plnit úkol až zítra (jestli mi Kuba dá lístek)?
     
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babi49 - ano je to tak jak píšeš. Až zítra dostaneš lístek od Kubíka tak budeš moci plnit úkol.

    Přeji hezký den
     
    kytka50 tohle ocenil(a).
  6. babi49

    babi49 Pilný autor

    Díky moc a přejí klidný den
     
  7. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Lístek si můžu vyzvednout až o půlnoci,vstávat určitě nebudu nebo si ho můžu vyzvednout zítra ráno? děkuji
     
    kytka50 tohle ocenil(a).
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049 - lístek si můžeš vyzvednout až ráno

    Přeji hezký den
     
  9. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Zase jdeden zmatený úkol s těmi lístky. O odměny ani tak nejde,ale to budeme plnit hodně dlouho.
     
    MajkaH123 tohle ocenil(a).
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, to je fuk, jak dlouho to plnění bude (já to plánuju na čtrnáct dnů, farmu kvůli superodměnám od Kubíka na dva měsíce nevynechám). Spíš doufám, že naši moderátoři požijí dostatečné množství podpůrných látek pro činnost mozku, jako je třeba ginko a tak, aby vydrželi ten neustálý nápor opakujících se dotazů od hráčů, kteří jsou poloviční analfabeti. Psát umí, ale výuku čtení vynechali...
     
    Naposledy upraveno: 2/8/24
  11. alpenit

    alpenit Pisálek fóra

    utery na farmě - mi nejde dodat nic .... co mam dělat ????????????? poradí mi někdo
    a podpora je to samé když napíšu 140 znaků pak kliknu nejsem robot tak ten obrázek je vetší než obrazovka a posunout to nejde........
    nemůžu napsat na podporu.
     
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alpenit - celá tato strana je věnována tomu proč nejde plnit úkol. Co takhle trochu čtení s porozuměním? Jinak co se týká obrázku při psaní na podporu, zkus snížit zoom a obrázek se ti zmenší a budeš moci dokončit úkon.

    Pokud hraješ v nějakém prohlížeči (zde Chrome), potom nejčastěji vpravo nahoře budeš mít možnost jít do Nastavení zobrazené stránky (krok 1) a pak stačí vyhledat Lupu (krok 2) a zvolit to správné přiblížení.

    [​IMG]

    Přeji hezký den
     
  13. alpenit

    alpenit Pisálek fóra

    díky za info zoom ,ale přesto mě točí že mi svítí ten úkol co nemůžu plnit...jednou....
    • Akce bude jednou dostupná i pro aktivní hráče.
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    alpenit dostal si odpoveď od Farmářka_X,citujem :,, celá tato strana je věnována tomu proč nejde plnit úkol. Co takhle trochu čtení s porozuměním?'' Tak čo tak konečne skúsiť čítať?
     
  15. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Blíží se půlnoc a já tady čekám na dárek od Kubíka s dalším lístečkem .
    To mám jako přípravu na oslavu Silvestra a Nového roku [​IMG] Tak pojď Kubíku , už je čas 3...2...1 ;)

    [​IMG]

    Tadááá a hned splněno
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 2/8/24
  16. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) taky jsem to zprvu nepochopila, protože to ukázalo lístek den dopředu a to mě zmátlo :D no asi budou lístky každý druhý den. Mě se ty odměny líbí a mohlo by to být pro všechny (i starší hráče) nastálo :p
     
  18. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Jak to, že já ještě Úterý na farmě nemůžu plnit? -.- Asi proto, že ve čtvrtek 1. 8. jsem sklidila Farmeramu pouze ráno kolem 6. hodiny, a to ještě tato akce nebyla spuštěná... a tak jsem přišla o 1 odkliknutí Každodenního dárku. Poprvé jsem totiž odklikávala včera, to bylo 2. 8.
    Njn zase opožděná 8)
     
    lacrima, elbedna a -Jara05- tohle ocenili.
  19. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Ja hrajem cez operu. V ľavom hornom rohu mám ikonku opery v bočnej lište. Kliknem na ňu a mám tam Zoom -90% klikaj na - kým sa ti nezmenší farma potom klikaj na plus aby si to vrátilo na normálnu veľkosť.
     
  20. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Lísteček od Kubíka vyzvednutý , odevzdaný a úkol splněn :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.