Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Se taky hlásím dobrovolně mezi chudé farmáře :D :p .... kde končí ta fronta?
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Drevulka: třeba v tom, že do zvěřince výrobny nejdou vůbec vkládat. Ty jdou vkládat pouze do Výrobny.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  3. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Chcem ich vložiť do Výrobni len som sa zle vyjadrila. Dám tam základné výrobne pštrosích fariem a chcem tam na ne vložiť ružové a nedá sa mi to.Kde robím chybu. Oni sa mi totiž vôbec nevyobrazia,že ich mám, ale čo koľvek tam dám nemôžem vložiť červené alebo ružové výrobne. Prepáč, že otravujem ale tak by som dostávala viac vajec ako jedno, ked som už zaplatila tak vysokú cenu tak chcem aj perfektný tovar, nei výrobňu čo funguje polovične.Ty asi tiež nechceš rozumieť tomu čo píšem.
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Drevulka: tohle na fóru nelze vyřešit, bude potřeba se obrátit na herní podporu. Jediné co mně napadá, že to možná nejde na nakrmené výrobny což jsem nikdy nezkoušel.

    Jak kontaktovat herní podporu?


    Ps: ještě mně napadlo a nepleteš v inventáři pštrosí farmu a pštrosí výběh?
     
    Naposledy upraveno: 11/7/16
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  5. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Ďakujem za radu. Už som na to prišla. Mýliť sa môže len človek.
     
    petaM2001 a matlafous123 tohle ocenili.
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, to záleží na tom, kolik opravdových chudáků stojí ve frontě před námi a to ví jen BP :D
    Ale jak vidíš, tak je jich asi hodně hodně moc vzhledem k nulovým stavům vrtaček na našich farmách.

    danda :)
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Ajtyk, hezky spočítané, dovoluji si opravit svůj názor, že stačí kontrolovat stav vrtaček jednou za půl roku , jednou za 5 let je dostačující.Abych nebyla OT, stav vrtaček 1, plánů 64 a protihodnota dodaných šlechtěnců vysoká:D
     
    Naposledy upraveno: 11/7/16
  8. pusinka2011

    pusinka2011 Rádoby autor

    Včera se mi narodila neteř a zapili jsme ji teda vydatně. Ale co teprve, až se mi narodí první vrtačka, to budu mít snad otravu alkoholemxD Teď jsem se ujišťovala ve FAQ a pamatuju si to dobře: "Vrtačka je nový druh nářadí, který bude vypadávat při sklizni zvěřince, arboreta a výrobny." Sklízím už měsíc (zvěřinec) a vypadlo mi za tu dobu leda připojení při bouřce-.-
     
  9. niccoletka

    niccoletka Zelenáč fóra

    mne tiež nepadla ešte ani jedna jediná vrtačka :( s upgrade sa mozem rozlúčiť na velmi dlhu dobu :mad: som sklamaná, očakavala som viac>:(
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  10. Martis.B

    Martis.B Pisálek fóra

    Kdo už má vrtačku, tak gratuluji, sám sobě bohužel ne. Asi je to tah, abychom neměli hned zvěřinec na max. a nechtěli další vylepšení. Tipuji, že první vrtačka padne v září, druhá bude v adventním kalendáři, na třetí bude kód na Silvestra, čtvrtá padne náhodně v únoru a na ostatní bude slevová akce za floreny.
     
  11. snílko

    snílko Zelenáč fóra

    No to mi přijde už opravdu divné, když nevypadne ani jedna vrtačka za tak dlouhou dobu. Chyba bude asi někde jinde.
     
    petaM2001, Martis.B a Matinnka tohle ocenili.
  12. s5sisi

    s5sisi Zelenáč fóra

    Já jsem na tom podobně, vrtačka 0 kusů.
     
    petaM2001 a Martis.B tohle ocenili.
  13. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    ajtyk - jenže zachycovače pírek můžes ovlivnit sám a to vyšlechtěnými růžemi ve skleníku!


    [​IMG] a pak máš zachycovačů , že nevíš co s nima xD[​IMG]

    K vrtačkám se můžu jen modlit , což nepomá a mám stále nula kusů:cry:( 2 zvěřince, 1 arboretum, 1 výrobna )
    [​IMG]

    Pevné nervy všem , snad se té první vrtací potvory brzy dočkáme :inlove:
     
  14. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Já mám stále jen jednu vrtačku a ta je mi taky na dlouhou dobu k ničemu:sleepy: . Pravidelně sklízím , měním osazenstvo v domečku a i všechny úkoly s plány mám hotové.:(A to mám 2 zvěřinec, 2 arboretum, 1 výrobna:oops:
    Tohle bude na dlouho alespon pro i letitý farmáře/ky ;);)

    [​IMG]
     
  15. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Danielaa25
    Jasně, že máš pravdu, já jsem jen reagovala na gordona s tím,
    že jsem se chtěla dobrat onoho procenta pravděpodobnosti,
    bez dalších vlivů a postrků.
    I když výpočet v tomto případě má řadu parametrů, které odhaduji,
    ale domnívám se, že řádově je to správně.
    Pak tedy uvažuji, zda část hry splnitelná v řádu desetiletí je vůbec hratelná.
    Zatím tyto úlety řešil RT zmírněním podmínek, viz šlechtění,
    které je oproti prvotnímu stavu polehčené odhadem o nejméně 75%
     
    Naposledy upraveno: 14/7/16
    petaM2001 a inkad tohle ocenili.
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    petaM2001 Vrtacek jsem napocitala s tou od kuna_name 7 (slovy sedm) a to si ted nejsem jista, jestli se k te sve priznala GordonSargent uz driv, ale myslim, ze jo ;)
     
    petaM2001, evainfo a monsaf tohle ocenili.
  17. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Když už musím šílet po vrtačkách o_Oo_O tak mi RT udělal radost jinak;)

    jedu nakoupit, kdyby se dalo platit krejcarovým kontem :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p


    [​IMG]
     
  18. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    monsaf: no krásný výsledek, kromě krocana a kachny (netopýry zatím nemám). Zeptám se možná hloupě, ale to je asi docela risk, že? Dát ke třem základním zvířatům jednoho drahého šlechtěnce. Smím se zeptat, jakou s tím máš úspěšnost? Upřímně, mě to zatím nenapadlo takhle udělat, protože jsem měla obavu, že o to dražší zvíře přijdu a dostanu nižší level...
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  19. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    monsaf: Díky za odpověď a zároveň za radu ;) A chápu tě správně, že máš lepší úspěšnost mimo BB? Já myslela, že se ti to podařilo při BB, protože těch netopýrů jsi dostala zpátky 4+1. Ale teď si uvědomuju, že na to je nějakej dárek na stromě moudrosti, že máš nějakou šanci dostat něco navíc, ne?
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ivuška08 Musim s monsaf souhlasit - lepe vychazi riskantni krizeni mimo BB (jen s aktivovanou runou BabyBoom na strome moudrosti).
     
    petaM2001, monsaf a Danielaa25 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.