Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    arget31 xD Joj, ta se ti pove(i)dla! xD

    CienimaxTv22 Vyrobny (dielne) pujdou dat jen do manufaktury (do zverince se daji dat pouze chlivky) + jeste by melo byt zvlast arboretum na stromy.
     
    Naposledy upraveno: 21/6/16
    CienimaxTv22, petaM2001 a monsaf tohle ocenili.
  2. CienimaxTv22

    CienimaxTv22 Zelenáč fóra

    Mimochodom , bude sa do zverinca dať aj dielňa? Alebo pôjde do manufaktúry ? Vopred ďakujem za odpoveď :)

    S pozdravom CienimaxTv22
     
  3. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    evainfo, matlafous123 a petaM2001 tohle ocenili.
  4. ilja73

    ilja73 Zelenáč fóra

    ahoj já jsem na tom úplně stejně tak nevím co je za problém
     
    gomaa tohle ocenil(a).
  5. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    ...problem je v tom, ze si o 17.01 miestneho casu nepripijate na uspech inych.....xD
     
  6. Nestačím se divit :D
    taky bych si kvůli vrtačce dala vrtat koleno, otázkou je, jestli je to vrtačka s vrtáky a pokud ano, tak v jaké kvalitě :D a jestli ne, tak kde se dají sehnat vrtáci - páč bez vrtáků je vrtačka k ničemu :pxD
     
  7. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***

    Vrtačky nejsou, ale vrtáků je spousta... xD:p
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/6/16
  8. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    pajda361, Ahoj Pajdo, přestože zvěřinec mám již několik dní, nemám ani jednu vrtačku. Sousedé, kteří ho mají od začátku a pěstují dlouhodobky, jsou na tom úplně stejně. Znamená to snad 1 vrtačku za měsíc ? Nebo za dva ?
     
  9. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    ...tych vrtakov tu akosi pribuda....:pxD
     
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj ptakoun,

    bohužel jsou otázky na které opravdu odpověď neznám, jsem na tom naprosto stejně a řekl bych, že nebudu sám, ostatně to lze zjistit i v tomto tématu.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  11. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    jak to tu čtu, problém máme všichni stejný....sklízíme zvěřinec, ale vrtačku nemá nikdo... a to dali na rozšíření o 2místa... vrtaček 6...tak to vidím,kněžno Libuše, že zvěřinec rozšířím cca příští rok o vánocích...tedy my všichni. Uvidíte, že brzy přijde nabídka na koupi bedny, ve které bude vrtačka..ale za floreny:wuerg::(
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    *JÁ* A tobe nestaci ti mistni? :D
    arget31 Beres mi to primo z dutiny ustni xD

    ptakoun Co maji vrtacky spolecneho s dlouhodobkami, kdyz padaji jen ze zverince? o_O

    marcelina0007 Bednu s naradim za floreny uz si poridit muzes, ale co s ni asi tak zmuzes? Pada jen ze zverince, amen!
     
    dasa1143 a monsaf tohle ocenili.
  13. zuzas66

    zuzas66 Pilný autor

    ahojky. Zvířetník není špatný, ušetří pár políček na jiné pěstování. Ale chybí mi záložka na upgrady chlévů. Zvířátek s vylepšeními přibývá a pamatovat si které co má nebo napřed vyhledat se mi zdá zdlouhavé. Vrtačky snad časem popustí více do hry, pokud se toho dožijeme a hra ještě pojede. Spíš mě celkem děsí to množství prken 18000 na jeden. Mít dva, jdu do lesa pokácet nějaký statný strom. Hezký večer
     
  14. matlafous123
    ;) zásadně dávám přednost kvalitě před kvantitou. :D
     
    dasa1143, evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  15. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    No jo, nejsou, ale není kam spěchat. Však ony jednou začnou padat. Není to tak dlouho, co bylo potřeba staré železo a taky se mu nechtělo padat. Teď ho mám ve stodole přes 200. Doufám, že i vrtaček bude časem dostatek. Zatím si budeme říkat - kdo si počká, ten se dočká. Krásnou hru všem.
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Mě by spíš zajímalo, zda mají vliv ty dlouhodobky např. na dojivost o_O Mám totiž málo mléka o_O
    V 17:01 jsem s vámi držela basu (pardála) :inlove:, ale ptž vstávám za ranního kuropění (spíš o kousek dřív), musela jsem ji zavčasu pustit :( No, nevadí, však ona se zase bude nějaká ta vrtačka slavit :D
     
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    matlafous123, co ty víš, co jsou hráči schopni narvat do zvěřince, aby jim vypadla vrtačka ;):p

    Jinak poslušně hlásím, že problémy s vrtačkami nemám - zatím jsem nepořizovala zvěřinec.
     
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Dnes v práci mi údržbář řekl že nemá vrtačku a že ten prasklý šroub u vozejku odvrtá zítra :p

    Malinko jsem znejistěl, protože pokud nemá vrtačku ani údržbář, tak to nevypadá dobře.
    V šopě mám sice vrtačky 2 (jedna je dokonce úplně nová) ale nejdou dodat do úkolu.

    Zatrachtile to je svízel -.-
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    skalara.v Ja ti nevim, jestli bys ve svem veku nemela vedet, ze na dojivost krav ma vliv kultura prostredi xD
     
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    monsaf, moc gratuluju, dala jsi nám naději :), ovšem jedna vrtačka pro tisíce zájemců - s takovým přídělovým systémem ten kapitalismus asi neudržíme xDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.