Ztroskotání! (27.1. - 2.2.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/1/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Dáda324

  Dáda324 Perspektivní autor

  Ahoj. Opět další akce s pěstováním milionu kousků a tisícem padátek. Zatímco někteří již končí, já mám hotové dva úkoly. Nechápu sice, jak někdo může mít už hotovo, ale nezávidím. Už jsem si zvykla, že tato hra se stala něčím jiným, než byla. Pro mne už farma ztratila veškerý půvab. Přeji všem normálním farmářům hezkou hru.
   
  Naposledy upraveno: 28/1/23
 2. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  Dáda324 - ahoj, na splnění základní části čili získání řady na stonku nejsou zase tak vysoké požadavky. Druhá část s pěstováním druhé akční rostliny je už vlastně nadstavbou neboli bonusovou částí a tudíž je potřeba vynaložit také nějaké úsilí.
  Bonusová část je i barevně odlišená - oranžovo-červená naznačuje, že splnění celé akce bude náročnější. Takže každý dle svých možností.
  měrka.png

  Spousta hráčů určitě udělá jen ten základ - po stonek a budou spokojeni ;)
   
 3. minnie30

  minnie30 Stálice fóra

  ahoj, čo mám dať, aby som mala na jedno políčko tiež 37 rastliniek, ako to, že už majú akciu hotovú, čo robím zle alebo čo robia iní, že to spravia za 24 hodín, ďakujem za rady
   
  moncicak7070 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
 4. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj minnie30

  Je to jednoduché, kolo se umoudřilo, dalo asi 3x 100% plus nějaké +1 a ještě 100% v diamantu plus 2x Jack, pak je to rychle napěstováno, samozřejmě potom je důležité obětovat nějaké SH a vrtulky. Na pokrácení zeleniny se dají využít 3 produkty, a z řádky byl lablab za nějakých 1:15, přesně nevím.
   
 5. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  minnie30
  Bonusy na akční rostliny:
  [​IMG]ze sezóny [​IMG]
  Chybí asi ještě +1 na 6 hodin a +200% na 12 hodin, z kola štěstí!
  A hlavně i nějaké SH,Zuzanu a řádky na SH.
   
  Naposledy upraveno: 28/1/23
 6. INČUČUNA1959

  INČUČUNA1959 Stará škola

  Tak já zase tak nefofruji, zítra dodělám dlouhodobku, pak budu čekat na padátka a pak krátkodobku. Času je dost. Určitě akci dodělám.
   
 7. Dáda324

  Dáda324 Perspektivní autor

  Základní část vychází na 13500 ks. Možná je to pro někoho málo, ale pro toho, kdo nesedí 24 hod u PC to zas tak "malo" neni. Akce se už poslední dobou tvoří pouze pro VIP hráče. Ne pro normální zemědělce, co dřou na svém políčku.
   
 8. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Hned na začátku jsem doporučoval začít dlouhou plodinou.Na zisk řádku si myslím,že je to celkem přijatelné množství (7.040 ks)! Trochu horší je to s padátky.
   
 9. Peto121

  Peto121 Ikona fóra

  Tak toto som si myslel aj ja,keď som bol v nižších lvl-och,ale čím si vyššie,tým viac možností máš.Tiež som vtedy splnil jednu z piatich akcií.Tiež nemám všetky vychytávky,ako majú dlhšie hrajúci hráči.Tak si to nejako rozvrhni časovo a hlavne si pozri všetko,čo máš v lište, na čo to slúži.;)
  PS: tiež akcie nerobím za 6 hodín.8)
   
 10. kutilka70

  kutilka70 Dozorce fóra

  Já zatím takto ;)
  [​IMG]
  Už pěstuji dlouhou, na noc dávám lablab :music:
   
 11. Dáda324

  Dáda324 Perspektivní autor

  Můj level je 235. To ale neznamená, že bych mohla akci dokončit za pár hodin. A ani to není účel. Prostě to už není ta původní hra.
   
 12. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Ale za to všechno může RT! Nejprve to začalo řemeslem! Do té doby všichni hráči jeli na polích 2x2! Pak nějakej dobrák vymyslel obří stromy a fláknul je ,opravdu za "pusinku" do expresu!Následovalo kolo štěstí s bonusy,Jack,no a nakonec ještě vymysleli různé boostery!:p
  Nasadili tomu korunu,zavedením postřikovacího umění! Od té doby se v podstatě v akcích zvířata nevyskytují,jen zcela vyjímečně!:cry: Totálně těmito vymoženostmi, sprasili celou farmu!:wuerg:
  K akci: chybí trocha akční a něco padátek.
  Dodatek. Málem bych zapomněl na Ledového jelena.Díky němu,maj staří hráči ještě větší přísun SH než v minulosti!8) To pak akce trvaj velice krátce!o_O
  I takhle to pak může vypadat ve stodole:[​IMG]
   
  Naposledy upraveno: 28/1/23
 13. k.vitek

  k.vitek Titán fóra

  kaolín11 Co je to Ledový anděl? Nějaká dekorace? Nedaří se mi to ve vyhledávači na fóru dohledat...
   
 14. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

 15. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Chybička se vloudí, já jsem při hledání zadala v dekoracích Ledový a klikala jsem, co která dává... :) Já ho teda neulovím, do údolí nejezdím.

  EDIT ke hře: plním třetí políčko s dlouhodobějším plevelem, ale teď mám zasetý trojnásobně pokrácený čajot (mast, esence, Maska Tiki) na pajdátka. Asik to otočím ještě jednou nad ránem, pak poškádlím vehikl, neb mám volno a bonus bych využila. Když nebude, lano na smyčku hledat nebudu, času kotel a k řádku se propěstuju, při troše štěstí až na konec akce...
   
  Naposledy upraveno: 28/1/23
 16. ja-pe

  ja-pe Znalec fóra

  Tak tenhle typ her se mi ještě nikdy nepodařilo dohrát a nedolezu asi ani do půlky a to se fakt snažím. jak to děláte?
   
  INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
 17. k.vitek

  k.vitek Titán fóra

  Chtěla jsem napsat, že z té dlouhodobky padátka vypadávají líp... ale teda, nic moc, pokud se doškrabu k druhé půli, bude mi chybět dost padátek. Momentálně, když mi chybí 2.748 ks 8h akční kytky, mi na získání Větvě do Stonku chybí 324 vest. A pro vstup do další půlky bude potřeba dalších 30 vest...
  To se bude muset Lablab "pochlapit" 8)
   
  Naposledy upraveno: 29/1/23
 18. moncicak7070

  moncicak7070 Vévoda fóra

  [​IMG] Zatím takto. Začala jsem delší kytkou. KŠ mi v pátek nadělilo 200%, včera 100% a dneska opět 200%, takže teoreticky bych to měla zvládnout rychle. Jen dochází SH.
   
 19. Ariadnan

  Ariadnan Pisálek fóra

  Ahoj

  ale jak tu Kaolín píše, že jde splnit v dnešní době pěstovací úkoly jen s různými vychytávkami, tak teda ten, kdo je v minulosti nezískal nemá vlastně šanci většinu úkolů dodělat?

  Jo v sekci FAQ je ledový jelen dostupný hrou v Alpském údolí, což se mi nechce, ale stejně podle popisu dává BZ a ne SH.
  A obrovské stromy dávají 1SH za den. To taky není moc pokud člověk nemá sto stromů. A kde by se daly sehnat? Ve FAQ je napsané, že jdou sehnat v úkolech v družstvu, ale jen po jednom kuse, což je myslím na nic pro plnění úkolů v akcích, kde je potřeba asi stovky až tisíce hnojiva na akci. Kde jsi vzal těch 105 000 SH a 12 tisíc vrtulí?
  A bonusy mám k dispozici minimálně, protože můžu protočit klidně 100x kolo štěstí a nevypadne mi z toho ani jeden bonus.
  Hodně bonusů jde nacpat jen do diamantového slotu a tam mám mrkvojablečnou směs.
  Jo a z beden mi vypadávají bonusy na zvýšení BZ a TBZ, ale na zvýšení výnosů ne. Když vypadne jednou za stovky beden i zvýšení výnosů bud celkových nebo rostlinných, tak jen ty, co jdou dát jen do diamantového slotu.
  A Jack se už asi sehnat nedá, že? Pak si pamatuju, že byl ještě nějaký John Citron- ani nevím k čemu byl- ale ten už asi taky není k mání.
  A nějaké podpůrné řádky na zvýšení výnosů akčních rostlin? Tak takové já nemám a ani neznám.

  tak nevím jak to dělat, aby se to dalo napěstovat tak rychle

  Možná je farmerama hratelná jen pro platící hráče? A ty neplatící hráče se snaží tvůrci hry vypudit ???
  Tím chci říct, že se vše asi dá koupit v různých balíčcích za opravdové peníze a platící hráči pak taky mají farmu nastavenou na vyšší procento pravděpodobnosti vypadnutí zajímavých věcí z kola štěstí, beden a tajemností?
  Mně naopak (protože za nic neplatím) např. z KŠ vypadávají jenom různé řemeslné produkty zvyšující např výnos slunečnice a jiných jednotlivých nezáživných plodin, BZ v počtu 10 000,kořeny mandragory a dráty do kytic, kterých mám tím pádem už desíky tisíc, parfémy kterých mám taky myslím sto tisíc a jiné ko..tiny. Z Piccoly mi padají ty nejmíň profitabilní věci.Z tajemných sazenic a stájí padají zase jen stáje, kterých mám moc kusů a žádné noviny. Už se ani nesnažím získávat piccoly (kvůli tomu, že z nich stejně nic kloudného nevypadne, i když to je na jejich seznamu možných výher) ani tajemnosti - stáje a stromy- z toho samého důvodu. Bonusové bedny jsou v mé farmě jen šunt na možnost zvýšení TBZ
   
  Naposledy upraveno: 29/1/23
 20. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Rozhodla jsem se, že udělám akci jen po stonek, dál nejdu, padátka nepadají, tak pikolku oželím :p
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.