Ztracené město Akvanautika (17.5. - 23.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Hotovo ;) Přeji všem krásný víkend :)
    [​IMG]
     
  2. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    další akce vynechaná, tohle honění už mě nebaví. Chtělo by to nějakou změnu.
     
  3. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Tak nevím jestli se k tomu stonku dopracuji. :sleepy:
    Kompasové růžice už budu mít dostatek, ale padátka moc nepadají.
    Zatím mám jen 352 a kde je do 800 >:(
    Na Bahama ty padátka moc nepadají, mohli dát, že budou padat ze všech Bahama ploch.:oops:
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Po poledni jsem si na vehiklu vytočila 100%, tak snad do zítra napěstuju bambus. Pajdátek mám zatím 516, tak až dopěstuju bambus, aktivuju Faraonovy bylinky a zkusím s pokráceným čajotem (mast, esence, Maska Tiki + SH, vánočka, nevinnost a řádek) dohnat pajdátka, ať můžu začít pěstovat tu druhou plevel. Použiju pole poloviční, tolik SH nemám, abych pajdátka lovila na pidi a ani tolik času, abych pěstovala na velkých xD Když to pude, tak to bude, když ne, hlavně, že je už venku pěkně :)
     
    Naposledy upraveno: 20/5/23
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řádek by byl a du na pěstování druhý kytky. Padátek na druhou část mám 626 ks. Jel sem pokrácenej čajot.:)
     
  6. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Jak to děláte, že vám padá kolik padátek na Bahama??o_O
     
    -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  7. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    můj stonek dává ještě taky 2 000x level BZ, aspoň je to tam napsané, ověřené to nemám
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -družstvo-

    Do FAQ jsem doplnil.
    Děkujeme za postřeh ;)
     
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Pěstovala jsem napřed dlouhou, padátka napadala téměř všechna, na doplnění stačíla jedna noční sklizeň pobyšky. Teď jedu krátkou, ale bez bonusu to jde hodně pomalu. Kolo nespolupracuje, ale vzhledem k tomu, kolik je ještě času, nemám důvod plýtvat urychlovadly z vlastních zásob. Při tolika sklizních taky pěkně narůstá počet padátek, už mám 684ks. Do konce mi chybí cca 9 sklizní, průměrně padá kolem 40 padátek, tak by to mělo stačit.
     
  10. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dobré ráno, stonek doma a rozpěstovávám druhou plodinu. Tentokrát padátka nedělaly ofrky a společně s dopěstováním akčního plevele dopadaly i ploutve. Uvidíme, kam se dostanu v druhé polovině akce.
     
  11. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Dobré slunečné ráno, včera jsem prolajdala celý den na zájezdě. Ale stonek mám, teď dopěstovat krátkodobku. Padátka napadaly v pohodě, tak všem ať se daří.
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    ašada01
    To ti teda padá dobře.Mně zkrátké akční plodiny 20-25 ks.Ještěže jsem to nahnal Čajotem a 26 JC!:wuerg:
     
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Z polovičních polí s čajotem (80) padá cca 67-73 pajdátek. Řádek mám. Ještě do večera budu točit ten čajot, ať mám náskok, než začnu pěstovat tu kratší plevel. Zítra mám jen čtyřhodinové školení, tak čas na pěstování pořád mám. Když nedorazím až na konec, tak se z toho nepominu, ale dekorace bych chtěla...
     
  15. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, stonek je doma.

    [​IMG]
     
  16. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Jj, stonek mám taky. Už od včera.
    A ta krátká akční kytka se táhne -.- Bojuju o krok 9, ještě mi chybí 60 ks akčního krátkého kvítí, a pak ještě kroky 10 a 11, tj. mi chybí 8.260 ks akčního krátkého kvítí a z kroku 12 mám momentálně k dispozici 208/900 vypadávajících ploutví.
    Noooo, to bude těžké. Zítra v terénu, pokud si pamatuju na tuhle obec, nemám připojení. To je blbé 8) ale co už, kam dojdu, tam dojdu...
     
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Jako řádek je už několik dní doma, ale nebaví mě to když to kolo b... nedá ani prd, tak že dlouhodobku jedu normálně pomalu a kam dojedu tam dojedu-.-
    [​IMG]
     
  18. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Dobré ráno, tak hlásím také hotovo ;). Všem přeji hezké pondělí :)

    [​IMG]
     
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak do stonku chybí jen 120 pajdátek a končím. Doufám tedy, že to dopadá, z přípravy jsem měla jen 109 pajdátek a teď dávám čajot, který je kratší. Zase ho stihnu otočit víckrát, tak snad to klapne.
    Vždycky si říkám, že tyhle akce plnit nebudu a vždycky se do ní stejně pustím. A stejně jako vždy, nebavilo mě to a stíhám taktak tu první část. :(
     
  20. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotová.Zbylo mi 1 padátko.No hlavně že už je ta akce za mnou.Uvidím co vyleze z piccolky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.