Ztracené město Akvanautika (17.5. - 23.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Ztracené město Akvanautika ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 17.5.2023 ve 14:00 hod
    Konec akce: 23.5.2023 ve 23:59 hod
    Minimální level: Otevřená bahamarama
    Obtížnost akce:
    • střední - zisk řady na magický stonek
    • těžká - splnění celé akce
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akci tentokrát vynechávám :)
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) a to si aj ja dam pauzu :)
    neoslovilo ma to vobec
    tym co do akcie pojdu drzim palceky ;)
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak čistě ze sportu se akce účastnit asi budu, nicméně řádek na přísun TBZ přišel jaksi "po sezóně"... ;)
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Akciu vynechám vôbec sa mi do nej nechce;);).
     
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte vespolek, tak já akci pojedu jako vždy, na Baha mám akce ráda. A ano souhlasím s jan.svatek, že řádek přišel po sezóně (ne však pro ty, kdo se zúčastní právě probíhající soutěže), ale to mi vůbec nevadí, protože dekorky jsou dost slušné samy za sebe, takže by bylo škoda, je dávat do řádku, navíc pokud opravdu dávají jen BZ, tak bych je mohla umístit někam na Bahu.... ale možná jen řádil šotek, prozradí mi prosím někdo kompetentní jak to je?

    Kompasová růžice 13 510
    Láhvový bambus 7040
    Ploutve 1750
    Hodně štěstí všem :)
     
    Naposledy upraveno: 16/5/23
  7. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak to já do akce půjdu, jako do každé jiné ;). Nevynechávám žádnou a na bahamce se něco děje málokdy :). Řádek na stonku neurazí ani nenadchne, zkusím získat další do sbírky ;). Kdo se rozhodnete akci plnit, přeji hodně farmářských úspěchů a hlavně radost ze hry ;). Všem pěkné úterý :)
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já to prubnu alespoň po řádek, takže mi bude stačit jedna kytka a 820 padátek. No, možná 850, abych měla i druhou nálepku a přísadu k dalšímu pěstování druhé rostliny, kdyby to padalo dobře. Ale na Baha je problém vždycky, navíc, když to bude padat jen na ploše, kde se musí pěstovat akční...
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ve FAQ byla chyba. Všechny dekorace dávají BZ/TBZ podle plochy. Děkujeme za upozornění.
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj. Tak já akci plnit budu, uvidíme jak to půjde :music:
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, plnit taky budu - co stihnu, to stihnu. Začnu jako vždycky tou dlouhou ;)
     
  12. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj do akce jsu jako obvykle a je mi jedno kam dojdu ,chtěla bych stonek i když nebude nebude s padátky na baha mám vždy problém,asi jako více nás.Začnu jako vždy dlouhou.
     
  13. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Zdravím, klasická Baha akce alá noc v muzeu je zde. Do akce se pustím, ale svým klasickým způsobem: cíle je řádek. Jestli se dostanu dál, tak se dál dostanu. Tyto akce vyžadují mnoho padátek z jedné plochy a ještě dvě akční plodiny, jejichž doba růstu se nedá kombinovat. Tento typ akce jsem dokončila celý snad jednou, maximálně dvakrát. Abych jen neplakala: líbí se mi podvodní grafika dodávací plochy.
     
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Zítra ráno musím k zubaři do Prahy = návrat večer. Když budu schopná rozpěstovat, tak akci začnu, když ne nechám být. O víkendu je neplánovaný výjezd na Moravu, protože vnučka má v Karviné přehlídku a je to jediný termín, abychom jí letos viděli. Na původně plánovanou soutěž v Praze nepostoupili. Nedá se nic dělat. Uvidím co přinese zítřek.
    Přeji všem krásný a pohodový jarní den.
     
  15. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Díky za odpověď Dobe, tak jsem se aspoň chvilku mohla radovat :cry: xD
     
  16. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu i když TBZ nepotřebuji.Uvidím kam dolezu,na baha blbě padají padátka.
     
  17. kocieva

    kocieva Magnát fóra

    Souhlasím, kvůli padátkům ještě akci rozmýšlím, ale na druhou stranu se mi líbí typ "napěstuj a dodej", z těch miniher jsem už unavená (viz např. "Ingrid"). Přeji všem, ať se daří.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    -Jara05-, tu jednu plodinu i s padátky se musí dát stihnout v termínu. Neházej flintu do žita, já taky začnu až zítra večer po práci, někdy po deváté večer. A pak mám další dvě dvanáctky, kdy sklidím jen ráno a v poledne, pak až večer. Ale akce trvá 144 hodin. Na začátek nějakou dlouhou plodinu nebo stromy (podle toho, z čeho to líp padá, já to dám půl na půl), potom by neměl být problém napěstovat tu osmihodinovku a doplnit pajdátka nějakou pokrácenou rostlinou... Já většinou používám čajot, pokrácený mastí, esencí a tikimaskou. Dá se sklidit třikrát za den, na rozdíl od delších plodin, jako je lablab, saguaro, hoja...
     
    Naposledy upraveno: 16/5/23
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Y_n_O - díky za morální podporu, uvidím zda se nakonec k tomu postavím čelem a do akce se s chutí pustím.:);):)
     
  20. 007lala

    007lala Pilný autor

    Řádek ve mně převeliké nadšení nebudí, ale minimálně dvě z dekorací dávají slušný počet BZ, kterých je při postupu v úrovních nad 200 potřeba obrovské množství. Takže bych si pro dekorky ráda došla, ale uvidíme, jak to bude s padátky na Bahamě.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.