Zrozeni ke skejtování (17.3. - 23.3.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Skali mám zítra narozky.Myslíš že mi k nim dá RT tu dekorku ? Alespoň bych něco dostala,vnoučata mají jarní prázdniny a tak je uvidím až po narozkách.Ta dekorka by byla fajn.
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Na všech farmách jede řádek, pizzou bych mohl pohostit půlku sídliště a nejvyšší dvě šlechtěné želvy nedorazily. Hm, nejspíše si přečetly, že jsem je nazval potvory... No jo no.
    Tak všem co nej nej výsledky!
    Z první bedny na mé farmě - želvy. Otevřel jsem pár dalších beden a skoro 200 SK zpátky.
     
    Naposledy upraveno: 18/3/22
  3. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Jé jsem nevydržela, nechtělo se mě čekat jestli bude sleva na sk, tak jsem to taky včera sfoukla, ale řekla bych že se nepřipsala žádné odměna s prostřední části ne jenom dekorace, poznala jsem to podle beden s bonusy ty taky nemám, tak snad nám to vrátí všechno.
     
  4. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Včera sem zaspala,tak holt se plnit bude až zítra s BB.Ale příznám se že mě svrbí prstíky........:p
     
  5. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Hotovo, energ. nápoje padaly a nepadaly,vždy mě chyběly tu dva tu čtyři ;) ale nakonec mě ještě zbylo 886 SK ,zase došetřím.
    Létající želva a prastará nepadly, vlastně k čemu je ta prastará? Prodat nejde za tu směšnou cenu na trhu,příklad rysí laboratoř bych musel prodat za 30 500 000. A dát ho do úkolu v družstvu za jeden PL a 30 kousků SK? To je taky výhra.:p
    Tak každý vysoký šlechtěnec bude ležet rok a více v liště pokud se najde pár farmářů,kteří nevýhodným prodejem budou zvedat cenu na trhu. Kdo ještě čeká na BB tak ať se daří. Pěkný víkend :)
     
  6. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Když je zase moc lehká akce, nebaví to ty starší hráče :D Prostě se nezavděčíš všem. Dle mého je akce celkem i náročná pro starší hráče. SK je potřeba téměř 1000 kusů a želv několik stovek
     
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak dekorace stále není, a tím pádem nemůžeme použít ani stonek, jsem zvědavá, jestli bude za to nějaká kompenzace.
     
  8. wertina

    wertina Zelenáč fóra

    Stejná zkušenost. Dnes to má být údajně opraveno, ale zatím nic.☻
     
  9. masožrout

    masožrout Zelenáč fóra

    stále inventář prázdný, snad to neposlali poštou 8)
     
  10. -vlastina303-

    -vlastina303- Pisálek fóra

    Dobrý den,vše u skejtování jsem udělala,ale skejtakuv sen do stonku jsem nedostala.Nevím proč????
     
    maja.rada a burds tohle ocenili.
  11. Jasmyna

    Jasmyna Rádoby autor

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš. Stačí dotyčného jen oslovit. Děkuji Skali
    -vlastina303-
    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku***
    Ahoj
    asi nikto, ak som to ok pochopila dodatočne nám dodajú dekorku.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/3/22
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    "Já čekám", řekl obr Koloděj, "stále čekám..." ;)
    A stále ještě nic, dodávám já... :music:
     
  13. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    ... ani se k tomu nikdo nevyjadřuje??? jen kdo si počká ten se dočká??? no tak do půl noci času dost, když psali že nám to vrátí během dnešního dne :-( ..k čemu mi je, že mám hotovo :oops:
     
    Naposledy upraveno: 18/3/22
  14. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Prosím o radu. Aktivovala jsem si 2 runy na stromě a nepamatuju si, jak je mám najít. Předtím měly bílou čepičku, teď jsou všechny zelené. Vím, že jedna je pentagon a tu druhou se želvou nemohu najít. Může mi někdo poradit a podrobně popsat, kde ji najdu? Prosila mě o to sousedka a já jí nemohu pomoci. Moc děkuji.
     
  15. Spozy

    Spozy Pisálek fóra

    Tak co, bude Skejťákův sen nebo nebude...
     
  16. rettra

    rettra Pisálek fóra

    Skejťákův sen asi nebude a bedny také nemám
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Je třeba vydržet, ještě proběhne test, jestli to funguje správně a potom dojde ke spuštění na live serverech.

    Fajn hru pezt
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak nakoniec som akciu urobil aj ja celú,pustil som asi 750 SK,boli aj preskoky a to sa až čudujem!,že na mojej farme okrem predposlednej korytnačky mám z každej hneď prvý deň.Dekorky boli už večer v riadku.Tak nech sa darí tým,čo ešte plnia!
     
  19. janaerikmarie

    janaerikmarie Zelenáč fóra

    skejťak stale není.....
     
    burds a moncicak7070 tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, nové runy najdeš zde

    runy.png
    trenér želv.png . velký mistr krun-jitsu.png
     
    Naposledy upraveno: 18/3/22
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.