Zrozeni ke skejtování (17.3. - 23.3.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký večer :) tak jsem to se skromnými zásobami želviček taky zvládla, stoneček nachystaný na ráno a pár

    přeskoků taky bylo :p a že ta prastará želva prý ještě počká :D


    [​IMG]

     
  2. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Z toho si nic nedělej. Jsem na tom stejně. Žádný pořádný přeskoky se u mě nevedou. Co si nevyšlechtím to nemám. Úkoly s posledními šlechtěnci asi zůstanou na další generaci :)
     
  3. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Taky hlásím hotovo. Byla fůra přeskoků, takže jsem to zvládla i s celkem chabým počtem želviček. Měla jsem dost obavy, těch šlechtěnců do úkolu bylo hodně, ale dá se to zvládnout.
    :)
     
  4. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    U rampu jsem zvládla bez většího karambolu a farmářské újmy,z reálu mám naražené koleno .... šikulka :D
     
  5. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Hotovo! 8)

    Tedy, takových zásob ani želv, ani vyšlechtěných želv, ani zbylých SK nemám. Ale to je fuk. Zbytek našlechtím opět v příští pětiletce...
     
  6. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj taky hlásím hotovo spotřeba necelých 700 SK ,přeskoky ,asi jako kdyby BB nebylo většinou genetika a o posledních dvou šlechtěncích se mi může je pozdávat,prostě vyšší šlechtěnci ke mně nechtějí ,pokud chci udělat sem tam úkol v družstvu až dokonce tak je musím koupit na trhu,ale jinak akce tohoto typu mi vyhovují.
     
  7. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Aloha, všechny úkoly mám úspěšně splněné a přesto mi řádek hlásí, že dekorace Skejťákův sen není v mém inventáři. Jak to?
    Nepomohlo ani F5.

    Edit: Skali, děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 17/3/22
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .evalumar. - ahoj, ve hře se vyskytla bohužel chyba. Vysvětlení v celém znění najdeš ZDE (klik)
    Hezký večer

    Edit: není zač :)
     
    Naposledy upraveno: 17/3/22
  9. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky. Gratuluji všem kdo akci plní já bohužel nemám ani SK a želviček jen 230 tak nic nebude. Nevadí budou jiné akce.
     
  10. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    Tak aj ja hlásim hotovo. Stav SK - 0:p
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem zacal jen s pulkou zelvicek, ale navraty ze slechteni stacily na ty slechtence a zbytek plazu se dal udelat anakondama, kde se konecne povedlo doklepat to na nejvyšší... nicmene chybejici dekorka mi zkazila finále, chjo, tak zase si pamatovat ze ten stonek bude az zítra...
     
  12. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Ahojte, nemám dekorku skejťakov sen, ktorú som robila ako prvú. díky
     
    maribeja a babina51 tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mamanka21211 - zdravím, o pár příspěvků nad tebou na to samé odpovídám jiné hráčce, tak tam koukni, ano :)
    Hezký večer
     
  14. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]
    Skejťáka mám
    [​IMG]
    A doufám že do 22 hod stihnu zbytek dokud je BB ;)
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Já také Skejťákův sen nemám:), co mám dělat :p

    Screenshot_1.png
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pezt - prekérka, taky ho nemám. Ale já tedy ještě ani nezačala šlechtit xD
     
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    pezt - :D :D :D Skali bude zuřit hah :D

    [​IMG]
    Tak já hotovo :D a jde se spát po náročném pracovním dni ;)
     
    Naposledy upraveno: 17/3/22
  18. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pro ty z vás, kteří už jsou hotoví a nevědí, co dál, připomínám, že můžete vyplnit formulář se zpětnou vazbou ohledně nové želví grafiky, který najdete v oficiálním oznámení. A také nám dnes začala soutěž s názvem Želví výzva, kterou najdete v sekci Oficiální hry fóra. Pokud už jste získali řádek, tak se v ní můžete rovnou zapojit do tomboly. ;)
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Skali nebude zuřit, šla si přepočítat želvy xD

    upload_2022-3-17_21-32-50.png
    Snad to bude stačit - resp. bude muset :p
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    No já hotovo mám ;)

    Screenshot_2.png

    I nějaké želvičky mám nachystané ;)

    Screenshot_1.png
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.