Zrozeni ke skejtování (17.3. - 23.3.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Nejedná se o žádnou kompenzaci, pouze se připisují odměny, které jste v daných krocích nedostali.

    Fajn hru pezt
     
  2. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Konecne dekorka dorazila aj u mna, potrvalo ji trafit kde ma prijst.
    :)
     
    sovicka64 a burds tohle ocenili.
  3. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Dekorka je na světě, řádek komplet. A kompenzace dost dobrá, děkuji.
     
    sovicka64, olééé50 a burds tohle ocenili.
  4. burds

    burds Titán fóra

    Také se přidávám a děkuji za dekorku a kompenzaci
     
    sovicka64, ivetakuc a olééé50 tohle ocenili.
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Všichni skejťáci už by měli být společně se zbytkem chybějících odměn na vašich herních účtech viz ofi k akci.

    Pro ty z vás, kteří už jsou hotoví a nevědí, co dál, opět připomínám, že můžete vyplnit formulář se zpětnou vazbou ohledně nové želví grafiky, který najdete v oficiálním oznámení. A také se můžete zúčastnit soutěže s názvem Želví výzva, kterou najdete v sekci Oficiální hry fóra. Pokud už jste získali řádek, tak se v ní můžete rovnou zapojit do tomboly. ;)
     
    Pitrýsek47, badeda a pezt tohle ocenili.
  6. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    tak na jedné farmě dekorace dorazila, ale na druhé není po ní ani vidu, ani slechu. Jde to postupně nebo je někde zase chybička?
     
  7. ekanagi

    ekanagi Aktivní autor

    Ahojky to samé mám já dekorka mi nedorazila .
    Znovu jsem se přihlásila a zase nic :)
    Restartovala jsem počítač a už ji mám taky.
    Díííík.
     
    Naposledy upraveno: 21/3/22
    ivetakuc, babioli a Skali tohle ocenili.
  8. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Všechny odměny dorazily, řádek doplněn ...... Díky :inlove:. Jen růžový skateboard jsem nezvládla, šlechtění tentokrát za nic nestálo :(
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ekanagi, sasasa - ahoj, zavřete komplet prohlížeč/klienta a pak se znovu nalogujte.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem ráda, že jsem se netrefila s tím odhadem na připsání skejťáka, už je vše v pohodě, díky RT za opravu.
     
    ivetakuc a babioli tohle ocenili.
  11. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    Skali - děkuji za radu. Hezký den.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sasasa, ekanagi - není zač :)
    Hezký den
     
  13. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Skali..aj reset a ani vypnutie nepomohlo,,2 bonusove bedne nepripisalo...to si mohli radsej nechat tie 4x Labe,,,ale nevadi hlavne ze dorazil ten korytnak skejtackyxD:p

    Dakujem podpore,, uz vsetko dorazilo...pekny dnik
     
    Naposledy upraveno: 21/3/22
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ezzra - ahoj, tak jedině se obrátit na podporu a požádat je o prověření tvého herního účtu :)
     
  15. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    U mě vše v pohodě dorazilo.Díky.
     
    -Jara05-, burds a babioli tohle ocenili.
  16. babioli

    babioli Osvícený autor

    Děkuji za skejťáka už je vše jak má být. Hra je dokončena a dárky potěšily.
     
  17. ejitka

    ejitka Perspektivní autor

    Tak skejťák také dorazil, chtěla bych poděkovat všem moderátorům za trpělivost při hudrování hráčů, kteří čekali na opravu a dodatečné získání odměn. Hodně BZ a radost ze hry přeji všem.
     
  18. libakos

    libakos Polobůh fóra

    U mě také vše v pořádku,ani jsem si nevšimla že mi chybí odměny, čekala jsem hlavně na dekorku,Takže díkyxD
     
  19. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak jsem původně chtěla akci vynechat, ale nakonec jsem neodolala a využila Baby boomu a akci úspěšně dokončila. Dnes není moc čas, tak jsem řádek aktivovala až teď. S dekorkami žádný problém.:p
    Všem, kdo ještě plní přeji úspěšné dokončení a pěkný večer ;)
     
    danielka0000, dasa1143 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Vše proběhlo, jak mělo hned na začátku... čili malé zpoždění, které moc nevadilo.:D
    Ani jsem si během plnění nevšiml, že kromě té dekorace do stonku jsem nedostal původně žádnou z odměn - o to příjemnější překvapení mě čekalo po nápravě.
    Děkuji moderátorům za jejich součinnost při upozorňování RT na (nejen drobné) chyby ve hře. Nebýt jich, mnozí z nás by asi nevěděli, co si počít. Ještě jednou děkuji.

    EDIT: Formulář se želvami jsem vyplnil... ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.