Zpět do minulosti (31.8. - 5.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    ašada01, ale až druhý den po začátku akce, tam se to teprve srovná. Z xxl to padá méně, ale zase se sklízí se 2x denně, i když mírný neprospěch proti obyčejným stromům tam je. Někdo dá na začátek obyčejné stromy a až pak na ně dává vylepšení.:) A u mě platí, že daleko lépe to vypadává ze stromků a stájí za postup, než z těch z tajemných.
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Splněny 3 po krajích a dvě uprostřed. Na noc oříšky a na baha mochyně a guarana. Chtěl jsem pohnojit svým schovaným hnojem a nějací dobráci mi jej vyfoukli. To je hrozné, s čím vším se dnes lidi obtěžují krást...:p;)Tož jsem vysolil dost velký obnos, můj skrblík řval, ale co s tím nadělám!:sleepy:o_O-.-
    Musel jsem asi tři stovky na ty oříšky dát,bych ráno mohl sklízet. Nu což, zítra budou tedy růže nebo borůvky.
    zvěř -farma = 1 bobr, 2 bobři, 3 osli
    zvěř - baha = 1 slon, 2 koaly , 3 pandy
    Zaftra boudou chamíci a opice
    Tassi, díky za statistiku!
     
  3. DeadDei

    DeadDei Zelenáč fóra

    Zdravím, ráda bych se zeptala proč mi nejde na plantáži pěstovat papyrus. Zatím nemám z Baharamy nic jiného, ale mrzí mě, že mi takhle úplně vypadla druhá rostlina.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  4. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    tak 3 stavba vpravo hotová,u 1 mi zbývají dodělat dva úkoly a to díky tomu,že jsem vytočila +1 do stodoly.Tomu říkám dobrý začátek.
     
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj DeadDei,
    a jsi na Bahamaramě v levelu 14? Pokud ano a rostlina se ti nezobrazí v secí tabulce, kontaktuj prosím herní podporu. Ta prověří kde je problém.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  6. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG], ide to pekne, nato, že som začala bez prípravy.

    s hnojom to zas bude hitparádaxD, stihla som si odložiť pár kôpok kým bol pozlátený, ale či na mňa počká:music:, je tu dosť bláznivých farmárov, čo mi ho vyfúknu, no ale za tu cenu sa hnevať nebudem;):p
    [​IMG]
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Spotřebováno asi 1900 ks Superhnojiva.Jel jsem na polích 2x1 , na noc už 1x1 pouze s vodou. Takže s vypadávátky žádná sláva.
    Na začátek akce všude samé stromy a řekl bych ,že to byl celkem propadák. Po napěstování akčních plodin vyzkouším dát nějaké dlouhodobky na pole 2x1.
     
  8. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    včera jen co začala akce tak se rozhodli TI z RT týmu dvě hodiny dělat údržby hry. jste trapní. můj počítač a internet je v pořádku,ale Vy se nechte určitě restartovat.:wuerg::wuerg::wuerg:
     
    kamarad100 tohle ocenil(a).
  9. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj rossi1972,
    nevím o jakých 2 hodinách mluvíš. Při začátku hry byla sice údržba, ale akce byla spuštěna už čtvrt hodiny po plánovaném začátku hry.
     
  10. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Chybí Orobinec 6200 , papyrus 8000 , vápenec 240 , mastek 160 ;)
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak s další otočkou vyberu 10ZB.... :) SK už mám, párty lístky jsou na 3úkoly. Teď to chce 6x chameleon a 8x anakonda ...
    Hady dávám do úkolů, tak ty jsem musela dokoupit.... jinak na baha už to chtělo: koaly, papoušky, opice, tukany....
     
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tentokrát jsem se vydloubla na výpočty i na Farmsčot a dodávám zkrátka tak, jaké mám zásoby ve stodole. Zatím mám téměř postavené obě krajní budovy - chci nejdřív vyřídit ty dodávky zvířat - ovšem z prostřední ani ň.
    Zvířata se zatím drží ve skupinách bobr-osel-chameleon a opice-anakonda-velbloud-papoušek. Anakondy jsem musela dokoupit neb je nechovám a málem mě trefilo, na trhu AG je anakonda za 21 tis.:eek:;)
     
    petaM2001, DANKA722 a evainfo tohle ocenili.
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    kiki2305: u nás 13tis... ale nevím jaký trh mám :/
     
    petaM2001 a kiki2305 tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Na AD se krčí 8 nabídek po dvou kusech, 29.379,42 za hadici.
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na Anakondy jsem nějak pozapoměl.:sleepy: Zatím jsem tedy ještě nic nedodával,ale pro jistotu melu 20 ks krmiva. 20 kousků za 11:30 hod.:eek: Fakt trapný:p
    Ze všech ploch na baha vyskočilo 29 padátek ,při poslední sklizni.Asi teda dobrý.
     
    petaM2001 a kiki2305 tohle ocenili.
  16. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Jen doplním, že je třeba si uvědomit, že u chlívků to je s časem obráceně než u stromů. U stromů je základ nejdelší a upgrade vždy zkracuje, takže na vypadávátka je lepší základ. U chlívků je nejkratší žlutý upgrade a všechny ostatní jsou delší než on, takže u chlívků je výhodnější naopak co nejvyšší upgrade.
    Samozřejmě u obou platí, že je potřeba hledat kompromis mezi délkou zrání a počtem vypadávátek. Hlavně u těch chlívků, když některý neonový zraje 27 hodin, to jedno padátko ze 4 polí, které z něj padne po takové době za to nestojí, protože něco kratšího může z těch polí dát vypadávátka třeba 2 a víc za ten samý čas.

    Já osobně (na mé farmě) mám zkušenost, že ze stromů mi to skoro nepadá (ani když jsou v základu). Naopak jsem poslední dobou přišla na chuť chlívkům, ze kterých to padá při každém sklizení. Plocha plná chlívků (se zvířaty jako kivi, labuť, berušky, ledňáček, čápi,mlok,....) mi dá tak o 10 padátek víc než plocha plná karafiátů. Výhoda karafiátů je samozřejmě možnost je o hodně zkrátit, takže sklidit vícekrát za stejný čas, ale já nemám kaštanový řádek a nechci plácat SH, takže jen se skleníkem, vodou a hnojem to oproti chlívkům není až takový rozdíl. A k tomu mám jako odpad hnůj, takže ještě slušně vydělám.
     
  17. jivek

    jivek Zelenáč fóra

    Mám dotaz když si pustím sovičku nebo třeba ted v úkolu 100% BZ a budu plnit úkoly v družstvu nebo úkoly co jsou ted v akci nebo stonek působí i bonus na tyto věci?
     
    Naposledy upraveno: 1/9/17
    maribeja tohle ocenil(a).
  18. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    papyrus již napěstován, orobinec mám již zbytek na mýtině ale ještě chybí 284 vápence a 112 mastku, nějak jsem opomněla v prostředním úkolu 100 % BZ, tak ho asi moc nevyužiji, stavěla jsem krajní stavby, no co se dá dělat, zítra ráno odjíždím na Slovensko,
    Skali omlouvám se, proto také jsem to hned smazala, aby si to moc farmářů nečetlo a já je nezmátla,
     
    Naposledy upraveno: 1/9/17
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jivek - ahoj jivek, domácí mazlíčci ti zvyšují zisk BZ/TBZ jen ze sklizně (stromů, chlívků, výroben, plodin a dekorací na ostrově, v parku a na plochách). Na magický stonek ani na družstvo vliv nemají. A to samé platí, když získáš bonus 100% - ať už z úkolu, nebo z kola štěstí.

    davidson00 - bonusy na BZ/TBZ se na družstvo ani magický stonek nevztahují. Když napíšeš hráči, že působí na vše, tak ho mateš.
     
    Naposledy upraveno: 1/9/17
    petaM2001, maribeja a zejdy66 tohle ocenili.
  20. iDavis

    iDavis Baron fóra

    U mňa je zatiaľ stav takýto:

    Pálka širokolistá: Mám 540. Ideální stav 1765. Plním na 30,6% Hotovo 5,3%
    Zlatý papyrus: Mám 540. Ideální stav 1391. Plním na 38,8% Hotovo 6,7%
    Vápenec: Mám 197. Ideální stav 93. Plním na 211,8% Hotovo 36,5%
    Mastenec: Mám 146. Ideální stav 66. Plním na 221,2% Hotovo 38%

    V pestovaní mám zatiaľ medzeru, ale verím že už dnes ju z veľkej časti doženiem. Bol by som rád, keby sa mi táto akcia podarila dokončiť, pretože to je predposledná akcia ktorú vôbec plánujem robiť. Po nej možno spravím ešte tú ďalšiu, s lietadlami, ale potom sa bude treba naplno venovať škole, nakoľko ma čaká maturitný ročník. :eek: A myslieť každý deň na to aby som sadil a zbieral akciové rastliny nepripadá do úvahy, takže zakiaľ sa ešte dá, rýchlo nazbierať nejaké stonky z ktorých budem môcť počas roka čerpať. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.