Zpětná vazba Změny u řemesla Alchymista / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 16/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Alchymista mě něják nezaujal a tím pádem ho asi nebudu chtít získat. Takže zůstávám u svých 3 řemesel :)
     
  2. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Taky navštívím strom a alchymistu otevřu.Myslím, že se vyplatí.
     
  3. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    No konečne budeme môcť obchodovať aj s alchymistom. Zatiaľ som na trojke, moc som to nehnala, hlavne preto, že sa s ním nedalo obchodovať.Spravila som si ho, aby som mala remeselnícku štvrť celú zastavanú :) Ako tu čítam tak ja zásoby moc nemám, tak 10000 kúskov ;) tie sa spotrebujú coby dup :) počkám si do zajtra ako to bude vyzerať. No a potom sa pustím do ďaľšieho stupňa :p
     
  4. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    No,uvidíme.Mandragory mám dost.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Souhlasím s Kominík73 , že v podstatě nám alchymistu víc vořežou a bude nás to stát více plodin. Sice jsem nikdy žádného skřítka nepoužil,ale jsou to jednoduchý počty.Dříve bylo zkrácení času v podstatě o 30% a nyní po "vylepšení" to bude pouhých 10%! Pochybuji že nám dovolí umístit stejnej produkt do slotů 5x! Nezaspal zde trochu RT????:eek: Raději budu cpát vypěstované plodiny do skleníku, zde je zkrácení času mnohem větší a bonus mně zůstane již napořád!:music:
     
    KiQuSiQ a babako tohle ocenili.
  6. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    taky se mi to moc nelíbí :-( brala bych, kdyby skřítky zmenšili na 1x1... ale zase ten stříbrný slot moc nevyužívám.
    Na druhou stranu to nestojí víc surovin, nepotřebuješ meziprodukt :)
     
    KiQuSiQ, STYBI a babako tohle ocenili.
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmm, to je pravda, zapomněl sem na meziprodukt a hlavně ušetřené palety!:)
    Každopádně určitě zkusím použít zkrácení u růží při akci.Myslím si že se dostanu se skleníkem,alchymistou a řádkem, na velice slušnej čas!:eek:
     
    KiQuSiQ a STYBI tohle ocenili.
  8. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Jakobych to neříkal, že to nebude jen tak.... skřítci i skřítci meziprodukty jsou pryč a suroviny nevráceny, svitky nejsou na poličce.... je chyba jen u mě? Asi ne :-D

    EDIT: pajda361: Ahoj.... nepřekvapili :-D Jen bych tam ještě doplnil i nějaké info ohledně nevrácených surovin za skřety.... to že nevidíme řem produkty na polici ok, ale nemáme ani suroviny po rozborce ,-)
     
    Naposledy upraveno: 18/2/16
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Casey27,

    jj ty osypky co jsem dostával už při prvních informacích o úpravách Alchymisty nebyly jen tak. Neboj nejsi sám, viz. ofiko.
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Copak skritky, ty vidim ze je mam v Remeslech ve stodole, ale ted cekam na tech 50 trojkovych, 140 ctyrkovych (mozna vic, mel jsem pres den par vyrob) a taky ty ze skritku (80 palet, dalsich 20 ctyrkovych), tak uvidime co se jim zase povede pripsat... verim ze vsechny, ale zda na spravny ucty hracu, to uz je ve hvezdach :)
     
    kutílek1929, skalara.v a STYBI tohle ocenili.
  11. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    U mně ve stodole pod Řemeslo zmizely všechny meziprodukty, ale meziskřítci zůstali.
    V řemeslné čtvrti u Alchymisty zmizeli všichni meziskřítci a meziprodukty zůstaly.
    Žádné rozložené suroviny se nepřipsaly. A teď babo raď.

    Tassadar, promiň, vyjádřil jsem se blbě. V továrně samozřejmě jde jen
    o recepty (zmizely ty na meziskřítky), na polici samozřejmě nemám nic.

    Během 50 minut hry jsem byl z ní 3x surově vyhozen. Proč?
    >:(
     
    Naposledy upraveno: 18/2/16
    skalara.v a STYBI tohle ocenili.
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Mikeš : kde vidis ty meziprodukty? ja kliknu do tovarny a nevidim tam vubec zadny, jen prazdna police... takze Svitek s Sbirka svitku nikde neni...
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  13. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Tak jsem nakoukla u Alchymisty na ty lektvary co jsou v 5.stupni a přešla mě chut je dělat a hezky nadlouho a vůbec lektvary všech stupnů.Na trhu by ten lektvar musel stát snád nejméně 160 000,aby se vrátili náklady v surovinách...Ted jsem sečetla podle aktuálné ceny na trhu plodiny a produkty a výsledná částka u Kámene mudrců 160 000,no nevyráběj to za tu cenuxDA efekt?Zrychlí produkci zeleniny na 8.hodin o 6 %...To je výhodnější už opravdu skleník.:p
     
  14. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    No jak jsem mohla být tak naivní a myslet si, že to proběhne bez problémů.....
     
    Mikeš a STYBI tohle ocenili.
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    prosím vyčkejte než dojde nějaké potvrzení o vyřešení všech problémů. Bohužel informace jsou dodávány v hodně rozsekaném stavu a asi nemá cenu neustále zveřejňovat co právě nefunguje :(
     
    babako, jana563 a STYBI tohle ocenili.
  16. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    Také mi toho spousta chybí - a schválně jsem si spočítala kolik se mi má vrátit barevných palet mělo to být 354 ale připsalo se jen 295
    tak jsem zvědavá zda mi to vrátí a i všechny ostatní produkty, které chybí - je zajímavé, že se nikdy nestane aby se spletli ve svůj neprospěch, ale vždy je to na úkor nás hráčů !!!
     
  17. ju.no

    ju.no Perspektivní autor

    Právě mě farma vykopla a po opětovném přihlášení se mi objevily všechny svitky. Takže pokrok.
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  18. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    No tak rychlou opravu jsem ani nečekala. Super.

    A jestli mám vše nevím....zapomněla jsem si spočítat skřítky, takže jsem spokojená i pokud mi nějaký produkt ukradli......

    Myslím, že nemá cenu to hrotit.
     
    Naposledy upraveno: 18/2/16
    jana563 a STYBI tohle ocenili.
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak meziprodukty - 140 ctyrek vidim, i tech 50 trojek, vratili se ze skritku vsech 80 palet... ALE krome palet by to melo dat tak ty meziprodukty, ze? tedy 20 ctyrek je nekde fuc...
    Teda pokud se domlelo co jsem mel, ale i tak to bylo jen 10 ve vyrobe a to nesedi tak jako tak - tedy mozna chybi 30 ctyrek (20 z trpasliku a 10 z vyroby) nebo jen 20, kdyz se nestihlo tech 10 vyrobit...
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  20. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    tak jo, vratilo se toho dost :¤) taky tech 100 skritku od kazdeho musi byt nekde znat :¤) takze jsou aspon zasoby na 100 meziproduktu u kvetinare...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.