Zlatý věk plachet (16.8. - 24.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak se mi to podařilo protlačit a domečky ožily :)
    [​IMG]

    Edit: Farma zrovna funguje ;)
     
  2. kulička

    kulička Rádoby autor

    Ono by stačilo vydat Oficiální anebo Technické oznámení. Pak bychom se tu netoulali a nehledali odpovědi na to, co se děje.
     
  3. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Taky doufám že prodlouží tuhle akci, minimálně o 36 hodin. Normálně držím papulu, bo za útoky RT nemůže. Ale zrovna u téhle akce, kdy nejde použít žádné urychlení, tak prodlevy kvůlivá výpadkům jsou zásadní. A žel mnohahodinové.
    Tuhle akci už pojedu jen ze setrvačnosti. Buď akci prodlouží a možná stihnu stonek a po jedné dekorce, nebo holt nic, a vyzobu dekorky, na které budu mít mince. Momentálně jich mám jen 174 kousků, což žádná sláva.
    Před chvílí se mi snad podařilo osít, a zalít. Pohnojit už zase ne. Teda pokud se to vůbec načetlo do hry :cry: a to po neustálém zkoušení cca hoďku a půl. Za chvíli odjíždím, takže dnes zase až do večera nic :cry:.
     
  4. burds

    burds Titán fóra

    Konečně jsem sklidila a asi během půl hodiny zasela.Pokud někomu jde farma tak mu blahopřeji.Mě tedy téměř nejde :eek:no je čím dál víc ploch a farma jde čím dál hůře.Tedy alespoň mě.A to protěžové údolí nedělám to jsem vzdala
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    koulička: Zdravím, ty nevíš co se děje? Opakovaně se takto děje a techn. ani ofi oznámení situaci nezmění, lidi sem budou psát pořád dokola.
    Taky nejsem na baterky abych se zapnul vždy když farma trochu funguje. A stejně, zaseju, za chvíli osetá pole zmizí i s hnojem a vodou. Práce na nic.
     
  6. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Tuhle akci vynechávám...nemám dost potřebných zvířat. Radši se budu věnovat doplnění zásob. Všem kdo do akce šel, přeji hodně štěstí.
     
  7. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    12:00. Zdá se, že už to funguje. Asi před půl hodinou se mě podařilo sklidit, zasít, a zalít akční kytku. Napodruhé i pohnojit, a teď už sklízím a sázím, jen to praská...
     
    burds, kutilka70 a dinoalesi tohle ocenili.
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tak neoficiálně - přihlásila jsem se do hry a úspěšně poklidila farmu

    Přeji hezký den
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jo, v devět nic, ve čtvrt na dvanáct nic. Okolo půl se mi na mladších farmách podařilo sklidit akční a ručně zasadit, polít a pohnojit. Dodat do úkolu ne. Teď jsem na hlavní vše poklidil, tak se vrátím na K a E.
    Hele nemůže za to sluníčko? Já byl venku asi jen třičtvrtě hodiny, ale přišel jsem jak rak před konzumací. Představa, že jsem přenosový stožár rozpálený na 80 - taky bych zkolaboval a už neožil...
    Chybí mi do konce akce 509 rostlinek, tak snad se podaří to dodělat. Včera jsem padl do postele v půl dvanácté a nějaké sklízení v jednu v noci mi nějak nevadilo. Ale to jsem ve čtvrtek do půlnoci nemohl spát kvůli obří buřině a ve tři jsem vstával do práce. Tak už nebyla chuť ponocovat.
     
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Také se mi podařilo sklidit i zaset, dokonce dodat do domečků. Počet mincí stoupl na 362.
    Ještě dvě sklizně a bude aspoň stonek. Pak ještě našetřit na dekorky :p.

    P.S.
    Chybičky jsou stále. Obstarání zbytku farmy se (s několika restarty) protáhlo místo obvyklých 10 min na třičtvrtě hodiny.
     
    Naposledy upraveno: 19/8/23
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Trepifajksl
    Jenže to bohužel není stožárem rozpáleným na 80... ale nějakými filuty, které bych nerad pojmenovával těmi správnými jmény.

    EDIT pro Trepifajksla (13:00) - Teď už Farma zdá se funguje - a žádný courák, nýbrž řádný express! Asi se útočníci vyčerpali nebo zacílili na jiné servery...

    Dáda324 (níže)
    Naštěstí není kam spěchat (pokud tedy není člověk limitován plánovanou nedostupností internetu, pochopitelně), protože pokud zrovna člověk nevyužije nákupu nějakého koše, potom je to celé "o chlebu a vodě", ehm chtěl jsem napsat "o hnoji a vodě", navíc ten hnůj zas až tak moc nepomůže (s vodou je to na 4 hodiny a to se dobře počítá - když to tedy funguje)...

    A abych nebyl mimo téma tohoto vlákna...
    Stonek a jednu dekoraci již mám a pomalými krůčky
    (s větvemi a někdy i s kládami přes cestu) mířím k další dekoraci...
     
    Naposledy upraveno: 19/8/23
  12. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Jako většině ostatních se i mně konečně po třech hodinách a asi deseti pokusech podařilo přihlásit na farmu. Akční samozřejmě v obrovském skluzu, stejně jako berušky. O ostatních plochách ani nemluvě. I když jsem si myslela, že jsem ráno stihla sklidit a zasadit, opak byl pravdou. Ti, co mohou být celý den u PC a zkoušet štěstí s přihlášením mají náskok. Ostatní jsou asi v háji.
     
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Asi jsem nějaký blbé,když se akce udělá cela je 518 ozubených kol ale na stonek to nedá,jak jsem počítal to je nějaké divné ne.
     
  14. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Já jsem doma,ale zase nemám nervy pořád dokola zkoušet farmu.Je to hrůza.Přesto se mě podařilo akci dokončit se stonkem i dekorkama.Uvažuju o skončení akce,protože odměny nestojí za tu námahu a nervy s chodem farmy.
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 - ahoj, bonusové úkoly lze plnit opakovaně ;) (už na první stránce to rozebírá kaolín11 a hansicek)
    PS: V 1., 3. a 4. řadě úkolů můžeš získat ozubené mince navíc.
     
  16. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    jan.svatek
    Jenže, když se nemůžeš přihlásit v době sklizně, ale až o 3 hodiny později, pak to nejsou 4 hodiny, ale 7 hodin. A další sklizeň v nedohlednu, protože nejsem pravidelně každé 4 hodiny na PC. Mezitím ti vyprší bonusy, atd.
     
  17. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    já nemám v odměnách úkolu č. 2 ozubené mince, je chyba u mě nebo v rozpisu?
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -družstvo- - ahoj, neděláš už bonusový úkol ? Tam ozubené mince nejsou
    bonusový úkol.png
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  19. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Máš pravdu, v 11:15 ses za 45 minut procvakala farmou a ve dvanáct už to fungovalo bez problémů
     
  20. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ano opakovaně(bonusově)celkem 3x,jsem přišla na to pozdě a zbytečně vyházela berušky>:(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.