Zlatý věk plachet (16.8. - 24.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    jako to už si dělají prdel
     
    kulička, malanek70 a zemanka01 tohle ocenili.
  2. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    kaolín11
    Naštěstí jen o víkendu xD
    Vypadá to že škodná v noci spí a přes týden nemá čas :music:
    Nelze se nikam dostat, tak musím věřit že je opravdu sklizeno a zasazeno :oops:
     
  3. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Nefandi si kaolínku, já dělám noční ostrahu, a minule jsem se nechytala ani v noci :D

    Jinak taky mi ta akce jde pomalu, a vubec mě to nebaví :)
     
  4. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Už se mi podařilo odeslat na podporu stížnost že to nefunguje a je to už nahlášeno
     
  5. BEBUSCHE

    BEBUSCHE Perspektivní autor

    V 9 jsem měla dávat otočku,ale po téměř dvou hodinách se mě to nepodařilo.Už třetí den přesně v 9 mě to přestane fungovat.No nevím,jestli akci stihnu aspoň na řádek.Aspoň že nám odstranili ty šílené bílé plachty.Všem přeji pevné nervy.
     
  6. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    BEBUSCHE

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku (zbytečné zahlcování fóra)

    Jaké bílé plachty? Nemůžu se nikam dostat, taky mi to od 9 h nejde šílený hlavně že běží kombajn zbytečně
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/8/23
    burds, kulička a ldivacka tohle ocenili.
  7. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak cca před půl hodinkou se mi podařilo přihlásit na fórum a před chvílí i na farmu ;). Hned jsem šla na akční plochu, sklidila, zasadila, zalila a pohnojila. Přechod na jinou plochu byl už na dlouhou trať, tak jsem protočila farmu, která se znova načetla a na akční ploše bylo vše ok, tedy sklizeno a nově oseto ;). Ale pokus přejít na jinou plochu byl opět neúspěšný. Tomu, že se mi podařilo obdělat alespoň zrovna tu akční plochu, se ale říká klika, teď mám zase 3 a půl hodinky čas na další sklizeň. Tak jen doufám, že je to opravdu tak.
    Ty problémy s DDoS útoky opravdu mrzí, ale opravdu nejde o život ;).
    Všem hodně zdaru, trpělivosti a hlavně si užívejte krásný slunný víkend ;).
     
  8. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného pouze oslov. Děkuji Skali
    bačkora85

    ***odstraněna (opět) zbytečná citace předchozího příspěvku (zbytečné zahlcování fóra)
    Ahoj tak to máš kliku mě to nejde ani sklidit ani nasadit nikde a přecházet na pole to je šílený
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/8/23
  9. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    .... tak dobrý - úspěch .... po dvou hodinách se mi podařilo zaktivovat marmeládu a ....... nic víc
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  10. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Skončila jsem na 45% a víc nic, tak snad to večer půjde. Potřebuji sklidit ještě 4x, tak to snad do konce zvládnu.
     
  11. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    Tak opět víkend a zase to samé, jen se změnil čas, škůdce nespí v noci, spíš to vypadá že čte forum, 3 týdny začínal od 19 asi do 21 a teď zase v 9 ráno. Ale něco veselejšího sklidit šlo jen jednu plochu pak ven a po opětovném zdlouhvém přihlášení to zůstalo, tak všem hodně trpělivosti. Držte se
    no a košík je fakt s takovou hrou na nic!
     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ha ! Úplne luxusne som akurát teraz zobral 2. (slovom druhú!) úrodu od piatku rána.Je sobota,skoro obed,to dám,nie? o_O
     
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Povedlo se mi sklidit, zasít, ale už jsem nezalila a nepohnojila tak snad to za 5 hod půjde dobře a taky doufám, že bude akce prodloužená.. děkuji :)
     
  14. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    nooo, konečně jsem i sklidila a zasela na speciální ploše.
    Jinak ostatní plochy jsem sklízela jak... no pomalu. A na 4. ploše mě to zas vykoplo, resp. zamrzlo a motala se kytička. Chjo. To není relax, ale opruz -.-

    EDIT: Radovala jsem se předčasně. Ukončuju před O pokusy o farmaření a jdu dělat něco užitečného. Nevím, jestli relaxačního... ale jiného
     
    dinoalesi, kutilka70 a kulička tohle ocenili.
  15. Sonča75

    Sonča75 Pisálek fóra

    Zdravím, tak hlásím to stejné, furt to nejede. Ráno v 5 v pohodě a od těch 9 nic.
     
    kutilka70 a kulička tohle ocenili.
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Psala jsem tu ráno příspěvek, byl na pozici 122 a už tam není, asi se neuložil. Naštěstí se mi před tím podařila obstarat loď.
    Na farmě mě to teď nechá dělat vše, ale taky se to jaksi neukládá. Takže se namáhám zbytečně.
    Už mi poněkolikáté za tenhle měsíc prošel čas na sběr stonku a dekorek, pak mám problém to zase vše srovnat do jednoho času. Jsem na brigádě a nemohu neustále hlídat, kdy je farma v provozu. Ozubených mincí mám teprve 236 a stonek je v nedohlednu. Za půl hodiny bych měla sklidit akční, tak uvidíme, zda to už pojede.
     
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak já ručně sklidila, ručně zasela, zalila i pohnojila, ale na rostlinkách zkracovadla nešla poznat (viz obr.) i přesto, že se čas odečítal a vypadalo jinak vše v pořádku, až teda na to, že nešlo dodávat do úkolu.
    [​IMG]

    Po znovu přihlášení bylo vše v původním stavu - tedy ve stodole nic a na poli zralý tisovec :cry:
     
  18. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš (zbytečné zahlcování fóra). Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    dinoalesi

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku (zbytečné zahlcování fóra)
    Tak hlavně, že sis aspoň tisíckrát klikla, že zbytečně, to nikomu nevadí :sleepy:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/8/23
    kulička a dinoalesi tohle ocenili.
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som sa dostal na akčnú plochu ako že pozbieral som.A zase ma vykoplo.Potom zase chvíľu to šlo a čo sa stalo?Žiaden zber sa nekonal bol to planý poplach.Ale teraz som si to overil či sa to nezopakovalo ale všetko je ako má byť.Dám si ešte 3 otočky a končím ak farma bude fungovať ako má.Už fakt ma to nebaví.Aj keď stonka nebude tak nebude.
     
    kutilka70, dinoalesi a kulička tohle ocenili.
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vaccis - modíci tu jsou a sledují. Jen hráči nečtou. A pod každý příspěvek psát tu samou informaci jak na kolotoči na to opravdu nemáme kapacitu

    Přeji hezký den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.