Zlatý věk plachet (16.8. - 24.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    a ja som prave zistila že vlastne nemam ani dostatok tých tehal a celkovo spotrebneho materialu :) takže pre mna je akcia v pase...
     
  2. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Džejinka73
    Zkus se podívat do svých zásob beden s nářadím, tam můžeš schrastit něco málo spotřebního materiálu... taky v některých úkolech v družstvu může být odměnou nějaký ten materiál či bedna.
    Pokusím se sem doplnit seznam těch dlouhodobých úkolů... (ale bude to chvíli trvat).;)

    Takže k těm úkolům:
    1) Veškeré úkoly, kde jsou dodávky produktů (vejce, mléko, med apod.), obsahují úkol, kde je odměnou nějaká bedna s nářadím.
    2) Dále například některé děsivé úkoly (když máme tu děsivku) - namátkou Opice v jámě slizu či Ultrafialový rock zkázy.
    3) Z Baha úkolů např. Na konci světa! či Mottopárty.
    Seznam stálých úkolů najdeš zde.

    Rovněž některé dekorace či řádky v nebi
    dávají jako odměnu bedny s nářadím (jejich seznam najdeš zde a zde).

    Takže to jsou možnosti, které máš a pomocí kterých můžeš úspěšně splnit i tuto akci na speciální ploše.

    Poznámka: Nevšiml jsem si, že jsem tě měl odkázat spíše na FAQ - Hra a fórum (SK), kde najdeš totéž.
     
  3. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Džejninka73 - a použila jsi někdy skleník na zkrácení rostlinek. Také u některých vypadává nářadí. Je to ale na dlouho. Ze začátku jsem šlechtila jahody na kladiva, květák na palice. Naposledy laskavec na okamžitý sběr.
     
  4. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Ano už som aj používala skleník :) bedne som si otvorila, bolo tam čosi ale nestačí to, ale tak nevadí svet sa nezruti :)
     
    moncicak7070 a kutilka70 tohle ocenili.
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pokud by někdo sháněl Beruščí hnízda, tak se dají získat v družstvu v úkolech Kurz našlapování a Ervinovy dokonalé kalhoty. Minimálně v prvním zmíněném je relativně dostupné. Takže pokud chce někdo ušetřit a část si nachovat, je tu možnost. Já asi kvůli beruškám po dlouhé době aktivuji Postřikovací umění. Bude to teprve páta aktivace za celou dobu. ;)
     
  6. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    Dobrý den,prosím o radu jak zasadím akční rostliny?Nejde mi to.Děkuji za odpověď.
     
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ivca1111 nejprve umísti pole a poté na ně vysaď rostliny.

    upload_2023-8-17_14-49-7.png
     
  8. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    Díky moc.
     
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tento řádek není zajímavý jen z hlediska +1 z výrobny, ale taky z hlediska docela zajímavých dvou beden
    [​IMG][​IMG]
    Ono je to časem znát, když se těch beden sejde víc.... a k nové bedně plachtění II - nějaký ten členovec navíc, který z ní vypadne se u šlechtících akcí určitě vyplatí, zvláště tam, kde se budou dodávat protihodnoty členovců ;)



    Jinak mě na téhle akci trošku mrzí, že není odlišen poslední opakovací úkol, dumám, že to bude pro spoustu hráčů matoucí, zrovna tak, jako vodní políčka na vodě, ale třeba se pletu....:)
    Do úkolů dodávám průběžně, abych využila i 5 rostlinek od systému, každá rostlinka navíc se hodí :D
    Zatím u mě takto
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/8/23
  10. mira60

    mira60 Pisálek fóra

    Džejninka73-popros sousedy o dárky "nářadí",moc toho není,ale každá kapka dobrá.
     
  11. goro19

    goro19 Pilný autor

    Máš pravdu, ale já jsem si to vyhodnotil jinak. Beden jsem si samozřejmě všiml, ale nezaujaly mě natolik, abych se do akce pustil. Tu Ohnivé stezky I už dávají 2 řádky, jak sama ukazuješ a tu druhou novou oželím, protože ze všech beden jsem už dávno na bednu. Zvlášť z těch, co dávají zase bednu.
    :D
    S členovci jsem zatím u šlechtících akcí nikdy problém neměl. Ti v bedně mají pro mě nízkou protihodnotu.
     
    moncicak7070 a maribeja tohle ocenili.
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, souhlas, poslední úkol, bonusový, mohl být nějak označen. Dodával jsem, dodával, desítky berušek pořád dokola až jsem si šel přečíst návod. Jednotlivá kola jsem nepočítal, berušek jsem měl tisíce. Když je zelená, jedu :D.Ale pro někoho též nevšímavého by to mohlo být rozčarování.
    Políčka na vodě se mi líbí, je to změna.
    Edit: adik06 Nemáš je na spec.ploše? Tam co je loď. Pak ti pomůže jen podpora.
    Edit2: A je to, trpím samomluvou, příspěvek zmizel, tak tisovec na spec.ploše byl. Ale napsat třeba: Ááá jóoo, je tam. Hmm, zřejmě budu zase podle někoho arogantní a povýšený.
     
    Naposledy upraveno: 17/8/23
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Pitrýsek47 presne to isté!Dodával som a dodával....a lienky/berušky takmer na nule! :wuerg: Mohlo to byť odlíšené. Už si dám pozor.
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Sem na tom stejně jako dinoalesi ;) to bych jedině musela sklízet i v noci :wuerg:
    Jinak ten úkol s beruškama se mi včera podařilo přešvihnout naštěstí jen dvakrát :eek:
    Souhlasím s tím, že napříště by pomohlo nějaké označení že jde o bonusový -.-
     
  15. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Tak já stále váhám, jestli vůbec akci dělat. Minulou akci jsem dala jen taktak na poslední chvíli, díky výpadkům hry. A od včerejšího dne nám tu pro změnu v celé vesnici nejde x hodin denně elektrika.
     
    k.vitek, moncicak7070 a Helena1313 tohle ocenili.
  16. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Docela mě zmátlo tohle políčko, při ruční sklizni je lehce přehlédnutelné.... vím, jde jen o jeden tisovec, ale bez koruny není stovka :p:D[​IMG]



    goro19, snažím se tady jen v dobré víře předávat vlastní zkušenosti, nikoho nenutím, nikoho nepřemlouvám, kdo chce využije, kdo nechce, třeba si na to přijde sám.... ;)
     
    Naposledy upraveno: 17/8/23
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Zatim.. berušky vyplýtvány :D
     
  18. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Vidím (čtu) že s bonusovým opakováním má problém více lidí. Takže dotaz: je nějak označeno nebo dá se nějak zjistit, kolikátý úkol vlastně plním? Mám splnit 4 u každého pluska, ale pokud nehlídám třeba počet dodávaných zvířat, tak vůbec nevím, jestli plním druhý nebo třetí.....Proč to není označeno? Vždyť to přece není snad takový problém....Omlouvám se, pokud už se na to někdo ptal, ale musím říct, že prázdniny jsou pro mě časově naprosto vyčerpávající a hlídat každý prd abych si užila relaxu u hry už nedokážu. Proto této akci musím dát palec dolů a relax teda žádný.
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    anvan zistíš to podľa počtu položiek v dodávke z popisu akcie,inak sa to nedá.
     
  20. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Peto - díky, to chápu, ale to abych měla někde pořád po ruce seznam kolik čeho kam dodat, nebo pořád přeblikávat do popisu akce - to teda nechci, navíc při současných výpadcích (ať už vinou kohokoliv) je tato akce otravná a já po 13 letech permanentního hraní občas u hry místo odpočinku zuřím. A to asi není účelem....no co už. Dlabu na to a jdu chystat program a vše potřebné pro malé lidské trpaslíky, co tu zítra budou opět v "babiiiilandu"
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.