Zlatý věk plachet (16.8. - 24.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezký večer vespolek, akce na spešl ploše mám ráda, ale tentokrát to bude zajímavé, pokud budou DDoS útoky a taky bych skrze to čekala shovívavější přístup a ono ne.... díky za počty :) i když se mi teda moc nelíbí :cry:
    Tak hodně zdaru všem a hlavně hladký průběh ;)
     
  2. evamoja

    evamoja Zelenáč fóra

    Zapomělas v ziscích na: "+1 ks z výroben na 4 hodiny, jednou za 40 hodin" ;). To je hodně silný bonus a mocný nástroj ;).

    Na hlavní farmě jdu do téhle akce po hlavě, na kolonii žel vůbec, bo tam nemám berušky ani pavouky. Jinak bych se do teho pustil aj tam s plným nasazením :D
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslím že dodávky budou OK.:)
    [​IMG]
    Řádek je velmi dobrý.Si myslím,že je povinnost jej získat!8) +1 z výroben,jen tak nezískáme!!!
     
  4. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Tak berušky už se vyrábějí, na trhu jsou momentálně vyprodané. Naštěstí mají krátkou dobu výroby.
     
  5. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak já nevím. Stonek bych ráda, ale nemám pavouky a berušky. Což o pavouky, domečků mám hafo, takže si je cíleně nachovám (jako fakt chovat pavouky, no comment). Ale berušky - mám celý JEDEN kousek. Z beden mi asi dostatečný počet nenapadá a trh je vybílen. Blbé je, že nemám ani jedno hnízdo. Snad se na trhu něco objeví, byť za nekřesťanské krejcary...
    Krabů a slonů mám dostatek.
    Každopádně zkusím...

    Třeba RT počty ještě přehodnotí. :p
     
  6. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Já akci pojedu.Zvířátka mám,takže jen pěstovačka.Jen holt se tahle akce na spešl ploše příšerně vleče.;)
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ďakujem za ponuku,podarilo sa mi načítať farmu,ale nepohnem sa v nej,tak uvidím. ;)
     
    Helena1313 a bačkora85 tohle ocenili.
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslím si že pro starší hráče by to měla bejt brnkačka.Pavouky sem neměl nikdy na ploše,mám jen co mi vypadlo z jackpotových beden a asi z nějakých řádků!
    [​IMG] :)
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Řádek je docela zajímavý, tak do akce samozřejmě jdu, a ještě když je to na akční ploše, není co řešit, nic mi nebude blokovat max. zisk BZ.
    [​IMG]
     
  10. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Taky si nepamatuji kdy jsem naposledy chovala pavouky [​IMG]
    i ostatního mám všeho dost, ale jsou tady i novější hráči a pro ty je to docela darda..... proto musím znovu zmínit, jak důležité je plnit akce a získávat všechny odměny i ty co zdánlivě nepotřebuji, protože jednou se to bude hodit ;)
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Zvířat i skatů dost, tož hurá do toho!:D Jen aby nám do toho nevlezli kazisvěti. -.-
    Jen doufám, při mé zapomětlivosti, že budu sklízet spešl plochu.:p
     
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Mám berušky. Z 24 karátového zlata a puntíky z diamantů. Za 300 kousků jsem zaplatila 38 864 300. Za tyhle prachy by v reálu člověk vyžil až do smrti. No, ještě že to jsou virtuální prašule. Možná časem půjde cena dolů, ale hned jsem klidnější. Hezký start všem.
     
  13. Kalein77

    Kalein77 Pisálek fóra

    tak pro mě akce končí hned na začátku... :/ ještě nemám na baha otevřený kraby... fakt super akce, když to není pro každýho dostupný... >:(
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No já si myslím, že to (Frappé olé) šlo stihnout i na farmách "běžných hráčů", nebylo třeba být "matadorem". Kristýnka, která se farmě věnuje o dost méně nežli já, má rovněž všechny odměny (řádek + všechny dekorky 2x) a to se rozhodla v okamžiku, kdy to haprovalo, přejít na dlouhodobky - neměla totiž nervy na neustálé testování - funguje/nefunguje, sklidím/nesklidím, oseji/neoseji, vyhodím/nevyhodím kupy hnoje apod.
    I tak to stihla a teď využívá času (vyhýbaje se podobně jako já těm hvězdičkovým mincím) k nasyslení mincí třešňových... a po prodloužení akce a uklidnění situace na Farmeramě jí to celkem jde.
    A abych nebyl mimo téma: Do akce pochopitelně (na akční ploše) jdu, zvířat mám dost, skateboardů snad taky (z různých beden) a nemusím se honit (bez možnosti využít SH či jiné vymoženosti to stejně nejde), abych si dokázal, že budu v cíli o fous dříve nežli ostatní hráči.

    Kalein77
    Krabi se otevírají myslím v 9. chrámu (pokud se dobře pamatuji, k otevření další místnosti v chrámu taky potřebuješ nějaké zlaté banány no a pak se proklikat s dalšími potřebnými zlatými banány k těm krabům). Celkem bys potřeboval/a, kdybys měl/a aktivovanou jen první místnost (a to nepředpokládám) 420 zlatých banánů.
    Náročnost přechodu do dalších místností v Opičím chrámu najdeš zde.

    Je spousta úkolů v družstvu na Baha, které můžeš splnit (pravda možná s uplatněním jistého množství krejcarů na trhu), aniž bys cokoli musel/a pěstovat či chovat... stačí se zaměřit na ty úkoly, které dávají jako odměnu rovnou zlaté banány.
    Pokud jsi ve vyšším levelu, měl/a bys mít zlatých banánů dostatek, pokud jsi v nižším levelu na Baha, potom by ti mohl pomoci i prostý postup do dalších levelů (za každý level +5 ks zlatých banánů).
    Můžeš se podívat i do beden, máš-li nějaké, protože z některých můžeš dostat právě ty zlaté banány.
    Možností máš celkem dost, chce to občas změnit taktiku a zkusit se zaměřit na cíl - v daném případě optimálně na zisk potřebných komodit pro splnění některých Baha úkolů v družstvu.
    Nevšiml jsem si, jaký máš trh. Pokud máš trh AA, můžeme se následně domluvit na odprodeji krabů za minimální cenu (aby ti zbyly alespoň nějaké krejcary, když bys je vyplejtval/a za ty komodity do Baha družstva).
    Udělám pro tebe cokoli, ale všemocný nejsem...;) (tak koukám, že jsi trh AM, čili tím má pomoc končí jen u rad a námětů... budeš se muset obrátit na některého ze zkušených hráčů na svém trhu. On se vždy někdo ukáže jako dobrodinec, který rád pomůže...).
    Zkus se obrátit na hráče kaolin11, ten je na stejném trhu, jako ty...:D
     
    Naposledy upraveno: 16/8/23
  15. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    vzhladom na počet zvierat ktoré treba dodať su odmeny naozaj nič moc. Asi si dam pauzu.
     
    burds a kutilka70 tohle ocenili.
  16. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Zvířátka jsou, čas se snad také najde - tož vzhůru do boje za +1 z výroben.
     
  17. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak zvířátek požehnaně, odměny neadekvátní. Chtělo by to inovaci na stájích, třeba víc než jen továrna na skateboardy, kterou většina z nás (minimálně těch dlouhohrajících) už má v několika vydáních a utáhli by nás na nějakou novinku. Tak vlastně ani nevím, zda v kombinaci s výpadky ve hře, se vůbec mám do akce pouštět. Spíše to vidím, že dovolenou nebudu mít jen v práci, ale i na farmě;)
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Akci na spešl ploše nemám ráda.Zapomínám sklízet.Zvířat mám dost ale výrobny na plochu často nedávám.Výrobků mám dost a tak výrobny často nepoužívám.Uvidím jestli se mi bude chtít hrát
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mrknul jsem do lišty s bednami a zjistil,že pavouci,berušky,krabi,skateboardy a sloni nám padaj z beden. Sice v malém množství,ale po dlouhé době ,jsou to stovky kusů.Třeba skateboardů z beden s rybami mi napadalo už 832 ks.(+ co jsem fláknul do úkolů v družstvu). :)
     
  20. Kalein77

    Kalein77 Pisálek fóra


    No chybí mi asi 180 banánů a na baha jsem lvl350.. jel jsem právě jinou taktiku, tak uvidím, jestli to zvládnu nebo ne no.. :-(
     
    albína1927, Helena1313 a Richards76 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.