Zlatý věk plachet (16.8. - 24.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Řádek vynechávám,nemá pro mě význam. Kdybych čirou náhodou někdy vytáhla výrobny, tak si dokáži výnos zvýšit jinak. Nedekoruji tolik, abych při OD hledala melodie a proto na farmě nepohrdnu celkem slušnými dekoracemi, které v akci jsou. A po dekoracích byly další na řadě bedny. A jedna potěšila, sice ne tak jak když to bylo poprvé... ale jo, byl tam!xD
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/8/23
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To se někdo má!;)
    to já se musím spokojit se skorogekony,skoroplchy, a snad ještě staršími stromky!:cry: Si myslím,že dávat je do odměn by mělo bejt trestné!xD A to sem se uklidňoval,že za ty útoky,daj alespoň jedno piccolo každýmu!:cry:
    Jak na tom sem s pěstováním,se dá zjistit podle přebytečných plachet.[​IMG]
    Tak snad ty dvě točky ještě dám.:)
     
  3. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Tím že je akce prodloužená se mi podaří snad i ty tři dekorky k tomu stonku.

    GordonSargent gratuluji,já otevřela před 16 dny jako že k narozkám 31 picolek a nebyl tam,tak nevím no kdy ke mně na farmu zavítá.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Pokud by někdo potřeboval nějakou dekoraci tak se ozvěte a já ji z obchodu vyzvednu.
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Learka, ještě to nevíš, ale florenovník se rozmnožuje oddenkami. Ačkoliv jsem pamětník, kdy byl v sazeničkách a dokonce i na kole štěstí, tak jsem ke dvou přišla až v akci. A pak dávala piccolky k nim a po několika letech se rozmnožily na 6. Možná piccolky začnu nanovo dávat k Jackům?;)
     
    Naposledy upraveno: 21/8/23
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ale Gordonko! Nebalamuť národ!:))) Já mám 2 florenovníky z bedny, ale každý vylezl na jiné ploše. A ten třetí je ze hry. Na druhý mi tenkrát chybělo tak zhruba 4 hry, no nepodařilo se. A aby se plochy nehádaly, je také někde jinde. Ještě by to chtělo 1 na ostrov, ale zatím nic. Ve stodole mám fůru pikolek(46), ale kam je strčit? Není flek.
    Sklidil jsem v pohodě, uvidíme ráno, raníčko
    Umístil jsem 2 pikolky - jednu do parku, druhou na ostrov. Zaftra bude pikobraní
     
  7. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Dobré ránko, trochu to jde. Včera jsem dodávala do úkolů , nevšimla jsem si, že to jde stále dokola a úkoly to neukončuje. Sebralo mi to přes tisíc berušek a to ostatní ani nevím, ale bylo toho hodně.Beruny jsem začala pěstovat a kdo mi vrátí to vše, co mi zmizelo bez splnění???? Má někdo tento problém a nebo jsem zase sama na nějakém servuxDxDxDDěkuji za odpověď. Pěkný horký den a ať se to zase někde nezavaří.
     
    moncicak7070, burds a -Jara05- tohle ocenili.
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    mamča50: Zdravím, nic ti nezmizelo, to co jsi dodala=zase jsi dostala =odměny v úkolu. Bonusové se opakují,pak už bez mincí.
    Viz první stránky diskuze. Kdyby se tu pořád nepsalo, mně to nejde, už to jde, tak by i podstatné věci byly dobře vidět (např.str. 4).
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mamča50 - ahoj, bonusové úkoly lze opakovat. Odměny za ně samozřejmě dostaneš. V druhé řadě (u berušek) je to takto
    (viz FAQ k akci):

    berunový úkol.png
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  10. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Nechtělo se mi to plnit, ale nakonec jsem se pustil zpět do akce.
    Nakonec jsem si koupil zvířata na trhu. poslední sklizeň, už budu hotový
     
    Naposledy upraveno: 22/8/23
  11. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    pezt děkujeme, když já ještě nevím,kterou budu potřebovat ,nevím co stihnu :(
     
    moncicak7070, Richards76 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Zřejmě budu mít všechny tři, takže si může dotyčný vybrat ;)
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Learka ja som na tom rovnako,tiez nemam ani jeden florenak ale tentokrat mi vyskocili 4carovne klobuky :) tak prisun florenov je ale florenak aspon jeden by sa mohol usadit na mojej farme:music:
    akciu zatial zvladam dobre aj bosorka uz stonkuje a zobka to co sa jej hodi ;)
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ani neviem ako,ale nemožné sa stalo skutočnosťou.

    [​IMG]
     
  15. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Mám to tak jak Peto121212 ... nemožné se stalo skutečností ... obrázky dávat neumím ,za celých 10/11 let nebo jak dlouho hraju jsem se to nenaučila.
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, jen pěstujte dál, dekorace nakonec získají všichni, akce je prodloužena. I na bedny mince zbydou.
     
  17. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Ano měla jsem to tak vypočítané,že ještě jedna možná dvě sklizně se stihnou a budou i bedny,ale ejhle stal se zádrhel ,hra nefunovala.Ještěže já to ráno měla tu prozřetelnost a ten stonek a dekorky koupila a nenechávala to všechno až najednou,byh neměla nic :(
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Learka: Zdravím, ano byl výpadek a dost dlouhý, ale Plachty jsou ještě v provozu, dnes do 22 hod. Celý den (zatím) hra funguje.
     
    Learka, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  19. polacka

    polacka Vévoda fóra

    "Pitrýsek47, Nezakřikni to, prosím. Chci si trochu zahrát.:inlove:
     
  20. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Tak končím, jedna sklizeň mi nestačí a dvě už nestihnu. Včera jsem se od odpoledne nedostala ani na farmu, ani na fórum. Ale stonek nakonec mám i s dekorkama, tak jsem ráda
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.