Zlatý věk plachet (16.8. - 24.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Bingo, zase nás dostali >:(
     
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Farma zamrzla,nejde ani restart.
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Stonek mám ale hrát tuto hru je čím dál tím horší.Škoda
     
  4. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    503 Service Temporarily Unavailable.....opět, to je teď pořád. Nesklidím.
    A to jsem si já bláhová myslela, že už vše pojede jak má a zakoupila "balíček zvýšení levelu", který vlastně úplně opět nevyužiji. No, hlavně, že má za něj někdo moje many a já můžu jen koukat jak bloud.
    Poslední kompenzace také stála za pendrek, za dny nefunkčnosti farmy ti projde do luftu pár stovek SH a dostaneš kompenzaci 30 kousků ... k smíchu.
    Teď ovečky na 88% a nic, když dám aktualizaci, bude 503 ....
    Tak jsem se už dostala přes ovečky, ale nejde nic - nejde sklízet, točí se kytííí a dost.
    Chudáci hackeři to zase odnesou, jak jinak, že? Komu jinému to přišít na tričko. :p
     
    Naposledy upraveno: 21/8/23
  5. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    klasika to uz nema cenu komentovat :mad::mad:
     
    malanek70 a papulice tohle ocenili.
  6. Ivanka1969

    Ivanka1969 Pisálek fóra

    Opět nefunguje :cry:
     
  7. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Zkus napsat na podporu a nákup reklamovat.

    Je tu někdo, kdo stíhá a bude mít dekorace k výměně při OaD?
     
    moncicak7070, tony13257 a Plea tohle ocenili.
  8. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    zas to nejde a všude ticho po pěšině.
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    moncicak7070 a činčilka12 tohle ocenili.
  10. Štika

    Štika Mistr fóra

    Ahojky
    Stonek už mám,chtěla jsem při dalším nákupu koupit náhradní dekorky a nabídnout je při OD,no nevím jestli stihnu všechny,když to zase nejede a akci ještě jednou neprodlouží. Trpělivost má také své meze ;).
    Podařilo se mi sklidit,zasít ,dodat vodu....pohnojit jsem nestihla...asi už je to pohnojené i tak dost xD a to ještě nemám jistotu až to naskočí co bude na polích možná jen ta voda
     
    Naposledy upraveno: 21/8/23
  11. polacka

    polacka Vévoda fóra

    činčilka12, možná já, pokud se zadaří. Nevím, jak to dopadne.
     
  12. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Stonek jsem ráno zavěsil a naivně jsem si dělal zuby ještě na sezónní body :cry:. Pak jsem to chtěl zapíchnout a uložit farmu k ledu. Nebo k vedru :music:? Na začátku léta jsem si to u moře vyzkoušel - týden bez farmy a nijak mi to nechybělo 8). Asi na tenhle způsob hraní najedu dlouhodobě -.-. Přihlásit jednou denně, něco sklidit, něco málo dodat a pryč... Bez nervů a se spoustou volného času navíc :p;):).


    [​IMG]
    Že se jim chce makat v tomhle vedru. Ještě na mě pošlou kontrolu pro zanedbávání podmínek na pracovišti xD.
     
    Naposledy upraveno: 21/8/23
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Náhodou,ty ovce jsou uklidňující. Hlavně ta ležící v kolečku!xD
    Jinak nějakým zázračným způsobem se mi daří přesazovat.Pak útočí dementi, a do další sklizně už je to OK!8) Se pomalu ztoho stává rutina a do budocna to budem brát jako součást hry! Stejně jako kdysi počasí na farmě!8):cry:
     
  14. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, také se z toho nehroutím .... a ano kaolín11, ovečky jsou uklidňující xDxDxD. Také se mi zázračným způsobem daří mezi útoky sklidit, zasadit, no a potom než zase je čas sklizně, je už po útoku ;). Asi jsem klikařka, ale jinak mě to tedy nechává v klidu ;). Hodně štěstí všem ;):)

    Edit: modíkům přeji pevné nervy
     
  15. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ano ticho po pěšině. Modíci taky platí účty a proto chodí také do práce - divné že? Proto nemohou ihned reagovat na každou vzniklou situaci a bohužel jsme jediným spojením mezi vámi hráči a samotným BP. Jestli vás to uklidní tak o nefunkčnosti farmy se ví a pracuje se na tom a akci také nemám hotovou a nejspíš mít nebudu.

    Přeji hezký den
     
  16. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    přes hodinu se mi nedaří přihlásit :(, děs, snad se to rozeběhne, trčím na 45% a ovečky se tam dost naběhají.
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Když čtu nápis veselá kultovní farmářská hra, tak se vždy usměju i přesto, že už přestává být veselá :p
     
  18. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    @kutilka70 @polacka děkuji, pošlu po skončení akce holoubka, snad ještě něco stihnu
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  19. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    čo sa to v poslednej dobe deje s farmou, každu chvílu nejaký problém dostať sa do hry.. ked už ma konečne prihlasi, tak si idem reku pozbierať, a dalej sa len točí slnečnica, nič viac..
     
    moncicak7070 a malanek70 tohle ocenili.
  20. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Když už se mi farma načte tak nejde sklidit,nejspíš se někde "spekly dráty" a spojení nefunguje >:(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.