Zlaté království (18.4. - 24.4.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Taktéž pravá strana komplet hotova, rostlinky prodané až na pár bobulek :). Teda, 600 mega v krejcarech navíc, su spokojen. Hned jsem zainvestoval něco málo do žlutých slonů a posílám rychlíkem ;) (tentokrát se mi doručované chlévky líbí :)). Trh s akční u nás je téměř nasycen.
    Levá strana čeká na zbytek akčního. Kdybych četl pořádně, tak bych si nemyslel že to dají dvě sklizně s přírůstkama navíc xD. Takže ještě asi pět nebo šest sklizní s MJS, hnojem a vodou, a bude taky. Času ještě pořád je dost :music:.

    Tentokrát jsem zvolil jinou taktiku pěstování akční na farmě. Vše s jedním vytočeným 100% bonusem z kola, na pole 2x2, voda, hnědka se zelenou a pozuzováno. Vše samozřejmě s načítanými bonusy z akce (až na ten poslední +1ks). Celkem z každého pole 2x2 bylo 22ks. Trochu se to protáhlo na čas, ale zase na druhou stranu jsem ušetřil vrtule a zelenou :)
     
    Naposledy upraveno: 20/4/24
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Prodávejte :D já kupuju, zatím jen bobule, těch mám nedostatek. Na krejcarovém kontu to není ani poznat. Co jinak s nimi...dobře, že se nemusí dodávat takové množství jako minule.
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Akce včera večer hotoivá.To je prvně co jsem tuto akci dodělala.Přebytky jsou prodané
     
  4. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Trh na AH je zdá se nasycen, ceny padají dolů. Posledně to bylo také tak. Jen když byla tahle akce poprvé, tak přebytky nikdo neměl. Teď už si jí každý vychytal, tak by to chtělo změnu.
     
  5. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, konečně mám alespoň ten stonek, ale akci jedu dál, všem, kdo má hotovo, veliká gratulace.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Prodávala jsem, když byl trh prázdný a dobře jsem udělala ;) teď mi tam už za levněji leží pár nabídek a nic, ale i tak jsem na hl.farmě vydělala přes 2 miliardy na vedl. 1,5 miliardy
     
    Naposledy upraveno: 21/4/24
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    farmařkastatkařka: Zdravím, jakou změnu si představuješ? Opět číhat na trhu na pár kousků akční, neustálý restart atd? Kdo chce prodává, kdo chce a může nakupuje. Jak chceš balík vydělaných krejcarů využít? Jedině pro dobrý pocit z mamonu :D.
     
  8. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Stonek mám , pravá strana hotová a na přebytcích se pracuje !:music:
     
  9. blumenman

    blumenman Pisálek fóra

    Zajímalo by mně,jak může mít někdo stovky a tisíce ks. přebytků.
     
    Mikádko18 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  10. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bluemenmane
    Pokud hráč vytočí mraky bonusů (a aktivuje kdeco včetně Jacků) může mít z pole i 72 ks akčních plodin...
    A pokud to superhnojí a stihne vše sklidit během bonusů z levé části hry, potom má přebytky.
     
  11. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, včera večer jsem celá udivená dokončila celou akci, na "pokusné" to dodělám dnes večer, lépe napsáno dosbírám mapy, a celé budu dělat až zítra.Tentokrát jsem si napěstovala nejprve na levou stranu, udělala prvních 9 úkolů, zasela semínka na 1*1 pouze s vodou a dokud jsem neměla hotovou levou stranu jsem se jich nevšímala, pak jsem sklízela a sela, normálně s MJS, vodou, hnojem, SH, jedním Jackem, řádkem, vánočkou, nevinnosti a s bonusy akce, najednou bylo hotovo a zůstalo mi doslova přehršel akčních, na těch jsem vydělala několik stovek milionů jen u píchavkymi zůstalo na skladě 1094 ks, které jsem dala až dnes, ale na přesycený trh, tak se mi možná vrátí. Tentokrát to byla pohodová akce, která mi ze stodoly skoro nic neubrala, kromě vrtulek,které jsem vyplýtvala na kompasové růžice a to podotýkám, že KŠ bylo víc než skoupé a dala mi sice spoustu +1, ale na pole jen 1x. Gratulu všem co mají hotovo a těm ostatním přeji, aby se jim podařilo splnit vše, hezký zbytek neděle
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne chýba na dokončenie ľavej strany 5 mini hier.Chýbajú mi na ne mapy tie do konca akcie už napadajú;);).
     
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Teda to je trágo s pajdátky, ždímu je na baha ze všeho z čeho se dá, a nepajdaj.. trh je přehlcený, nikdo nekupuje tak už to ani nebudu pěstovat, semen zbylo hodně.. ještě 5x a končím..
    [​IMG]
    EDIT: Poprvé se mi podařil čipmánek z podiv. výběhu :) konečně aspoň jeden :D vypadá zajímavě :D hah[​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 22/4/24
  14. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Pravá strana - hotovo,
    Levá strana - ještě je čas, aktuálně jsem 48/60.
    Měla bych dokončit.

    A přebytky, ty prostě půjdou na trh BD. Třeba někdo koupí. Oproti vám ostatním to budou drobné, ale i za ně budu ráda 8)
     
  15. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Také mám hotovo, přebytky prodány a velice slušný výdělek ;)
     
  16. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Trh je na hodně "mladé" farmáře zatím moc drahý, aby získali aspoň nějakou tu dekorku. A farmářským "matadorům" už nestojí za to zbytečně blokovat louky na farmě akčním plevelem, aby jej pak hodili na trh za pakatel .... . Jen úvaha, nic ve zlém ;).
    Sám přemýšlím nad tím, zdali nechat hromadu váčků neotevřených, a hodit na louky len, nebo něco potřebnějšího ... o_O. Na druhou stranu, hodit hromadu akčního na trh za pakatel, by mohlo někomu pomoci :)
    Poslední sběr akční na plantáži, čajotu na zbytku baha, a levou stranu můžu konečně dokončit komplet. :)
    A ještě jedna úvaha, radši nechat tento typ akcí nastaven takhle, než se klepat, zdali i při šikovném nastavení pěstování z váčků, na tu pravou stranu skutečně kvítí vyjde... :cry:
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Asi nedojdu k poslední dekorce, utrácet na trhu miliony se mi nechce:(:p
     
  18. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Když to tady čtu, asi už bych měl začít :music::). Nedodáno ještě prakticky nic (vlevo 9, vpravo nula), připraveno 43 kamenných desek a na všech bahapolích zasazeno na ranní sklizeň kvůli padátkům. Rozjedu to zítra večer po návratu ze zaměstnání 8):D. A levnější nebude nic, i když jsem neměl hotovo v pátek ;):p.
     
  19. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak jsem nakonec zbytky hodila na trh za 0,10 ( níž už to nešlo ;)) a vmžiku to bylo fuč. Snad jsem pomohla nějakému začátečníkovi. A nebo si kupující poťukal na čelo....xDxD Vydělala jsem pár krejcarů:p

    goro19: jasně, to je možný. Vím, že se to dělá...proto píšu, že si možná někdo poťukal na čelo......ale co.....jsou to malovaný prachy.
     
    Naposledy upraveno: 22/4/24
  20. goro19

    goro19 Aktivní autor

    lumat85 - nebo jsi pomohla nějakému překupníkovi k tisícům nebo i miliónům. xD Záleží jaké množství jsi nabízela.