Zkroucené chapadlo (7.7. - 13.7.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    libakos

    Zřejmě něco takového máš na mysli

    Screenshot_1.png

    Tyhle ty hlášky by měli být opraveny tento týden.
     
    cool_b. a -Jara05- tohle ocenili.
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Je to podobné,hodně dlouhé,hustě s malinkymi písmeny psané,koukala jsem na to nejdřív bez brýly ,proto ta čína;)xDtak snad vše opraví a farma pojede zas tak jak má....
     
    bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. maminecka53

    maminecka53 Rádoby autor

    Nejede jak se má. Předělával jsem na mloky a želvy. Zbylá generovaná malá políčka se mi opět ozdobila žlutou kytkou
     
    -Jara05- a Sumec tohle ocenili.
  4. slunečnice7070

    slunečnice7070 Zelenáč fóra

    Tak jsem z toho jelen :(, akce komplet hotová a Pikolka se neodklikla a tudíž jsem ji nedostala :cry:. Nevíte někdo, co se děje ? [​IMG]
    pezt
    Díky za info
     
    Naposledy upraveno: 13/7/22
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -Jara05-, cool_b. a slunečnice7070 tohle ocenili.
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    slunečnice7070

    Zkus restartovat hru a podívat zdaje vše ok
     
    Naposledy upraveno: 13/7/22
    -Jara05- a cool_b. tohle ocenili.
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tolik padátek mi ještě nikdy nezbylo-822- a to ještě není konec. Škoda ,že nejdou za něco vyměnit;):)
     
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Od rána se snažím dostat na farmu, už jsem obvinila i svoje PC, že se toulalo, kde nemělo a něco chytlo. Teď se musím chudáčkovi omluvit, chyba byla jinde. Konečně se mi podařilo přes klienta sklidit stonek a dekorky (s 12 hod zpožděním), zasadit rostlinky a nakrmit hladovou zvěř. Stačily jen 4 restarty. Zítra snad už půjde i klasická farma.
     
  9. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    ašada01 chyba s prihlasenim bola rano aj u mna. a ked ma prihlasilo, tak ma aj odpojilo. no nechalo ma to pozbierat kytky a az pri prechode na inu plochu som zistila, ze som odpojena a mozem zbierat zas.... dnes su nejake erupcie na slnku alebo co :D
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Děvčata, klídek, kvůli chybám ve hře během dneška je i akce prodloužená až do zítřejší 14 hodiny, takže mají šanci zafinišovat všichni, co se báli, že nedojdou na konec. Snad to ajťáci dají do kupy. Já patřím mezi ty šťastné, kterým se s farmou nic nedělo...
     
  11. slunečnice7070

    slunečnice7070 Zelenáč fóra

    pezt
    Bedna je už připsaná :)
     
    .SilverAngel., danda-vnovis a -Jara05- tohle ocenili.
  12. nyda

    nyda Rádoby autor

    To je ironie, akce je prodloužena a co se s tím dosáhlo? Ráno se mi podařilo jedno pole sklidit a od té doby nic, dříve to šlo aspoň nějak po restartování, aktualizaci, vyčistění aspoň něco sklidit teď už nepomůže nic a zabírá to nějak moc paměti, zdá se čím dál více. Vypadá že se zhoršovalo pomalu už dříve, při vybírání beden se mi stávalo když jsem dělal rychleji tak se to kouslo a pomohlo ještě hru restartovat, kdo to nestil dříve dodělat tak má smůlu, to můžou prodlužovat i o týden, jak nedá sklidit ani dodat tak je to stejně v háji.
     
  13. strsim1

    strsim1 Pisálek fóra

    Farma stále nefunguje jak má. Sklidím jedno pole a pak se jen točí a točí !
     
  14. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Dobré dopo všem, na opravách se bohužel stále pracuje.
    Danda

    Edit: Máme vám zkusit doporučit jiný prohlížeč, pokud ten, co v něm právě máte problém nefunguje a točí se kytka. Standardně je v počítači instalován i Edge, když máte operační systém Windows. Vyzkoušejte ho, zda se vám nebude hrát lépe. Můžete samozřejmě zkusit Chrome, Mozilla. I ti co používají klienta mohou vyzkoušet Edge. (Chrome nebo Mozilla pravděpodobně hru na slabším počítači nenačte, proto doporučení prohlížeče Edge)
     
    Naposledy upraveno: 14/7/22
    smoulinek123, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Akce jednoduchá, padátek nadbytek bez pěstování dlouhých, jen ji pokazilo sekání hry a nemožnost dodat. Tak jsem to na vedlejší farmě vzdal, měl jsem čas, na hlavní hotovo s předstihem, ale zase takový nadšenec nejsem abych musel mít i na druhé splněno, je jenom záložní.
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  16. Evča55

    Evča55 Pisálek fóra

    Zdravím, mám také problém, akci mám ukončenou ale zazračná bedna Piccolo nikde. Četla jsem tady, že nejsem jediná ale také, že už jí např. slunečnice má. Já jsem se včera celý den odhlašovala a přihlašovala i restartovala a nic, myslela jsem, že bude dnes vše v pořádku ale bedna se neobjevila. Doufám, že se jí dočkám...
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Evča55 - zdravím, pokud nepomůže ani uzavřít komplet hru - prohlížeč/klienta, a nalogovat se znovu, tak budeš muset kontaktovat herní podporu a požádat je o prověření
    Jak kontaktovat herní podporu
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. Evča55

    Evča55 Pisálek fóra

    Skali díky za radu, zkusím klienta a uvidím :))
     
    Skali tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.