Zkroucené chapadlo (7.7. - 13.7.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Krásné ráno. Tak jsem dnes ráno také akci dokončila. Zázračné bedny vystavěny, tak uvidím co z nich vyleze. Pikolky dám až budu jich mít víc. Přeji krásno hru a ať se daří.
     
  2. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    stonka veselo stonkuje a caka ma posledny zber :)
     
  3. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Tak odvčera hotovo, neviem či tie počty súhlasia, u mňa niečo chýbalo, tak som musel včera ešte dopestovať. Inak KŠ sa pochlapilo, najskôr 100%, na druhý deň +1, na tretí deň +1, takže stačilo len polievať a hnojiť. Z pikolky pogo, zo zázračných kolotoč(ten je super, nakoľko som ho doteraz nemal) a kráľovská garda(tá mi je asi nanič, bodov málo a nič navyše). Inak super akcička, hotovým gratulácia, nehotoví nech nezabúdajú zbierať na čas, aby to stihli :)
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mne tiez vyskocila Kralovska garda a tajemno potesilo,pribudol mroz a borovica. Na baha okapi a kakapo,stromy xxl ktorych moc nemam takze za mna palec hore. Dobra akcia a hlavne nebola moc narocna ;):music: Pekny den prajem :)
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som s tými zázračnými debničkami nevydržal a šupol som ich na plochu a z nich vyliezli kráľovská garda a návrat nublonov.Čo k tomu dodať?Iba to že obe dekorky išli smer lišta.Piccolka tá je ešte v lište až ich bude viacej tak potom ich vyložím na plochu.
     
  6. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ze zázračných beden, papírové srdce a královská garda. Z tajemných stájí okapi, moje druhé a mrož toho jsem neměla takže hurá.
     
  7. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Ráno jsem dokončila :music:

    Ohohó a teď odtajnila
    Piccolo b.: Jackův dárek a Kouzelný klobouk
    Zázračné b.: Papírové srdce a Slepice baletka
    Co s tímto druhým nevím... lišta? 8)
     
  8. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Po šlofíčku jsem odtajnila neon. výběh a jukla na mne kočička. Milé překvapení. Z picolek nic moc, ale to je jedno. Jednou se to štěstí unaví a padne do třetice florenťák.
     
  9. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Z beden Královská garda a Slepice baletka :(
    Ale z pikolky z akce a dvou ze sezóny Plácni červa, Květinové melodie a JACK :inlove:
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj všem, tak i já konečně hlásím komplet hotovo :). Ještě ráno jsem doufala, že to alespoň do toho zítřka stihnu a ejhle .... ponížené dodávky šly kupodivu rychleji, než jsem myslela. Stačilo dvakrát otočit sklizeň s vodou a hnojivem a je to. Padátek tentokrát nadbytek. Tak hurááá :). Jsem zvědavá, co vypadne mě ze zázračných beden. Všem, kdo finišují, přeji ať se jim daří. Hezký den ;):)
     
  11. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Já zese zjistila, že nemám ani jednu myš. Ono není špatný akcí provětrat sklad. Člověk zjistí co mu chybí :)
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mam problém,vyčistěno, obnoven Firefox a od včera odpoledne samá kytka ,sem tam i přes kytku se dostanu na jinou plochu ale mám to i v klientovi a navíc mi tam vyskočí v asi čínštině,nevím, cedule přes půl obrazovky dokonce s posuvníkem a musím ji odkliknout jinak nezmizí.Ještě že jsem akci skončila již dřív i na jedné vedlejší,jinak bych asi vyskočila z kůže.Na dru hé už to je horší buď kytičky,nebo cedule nebo jen zpět na základní plochu.
     
  13. ovets3

    ovets3 Rádoby autor

    Nejako podobne. Pozbierať a popridávať do akcie je záležitosť tak na hodinu, aj to nie vždy úspešne. Najčastejšie kytička, občas prázdna obrazovka. Dokončenie bude asi na dlho.
     
    bačkora85, -Jara05- a zdarsky79 tohle ocenili.
  14. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Chtěl jsem po akci předělat farmu a připravit na další akci, použít kombajn je o nervy neustále odhlašovat a přihlašovat. Odstranit jsem musel nakonec ručně a stromy sázet ručně a i to jde špatně,dokonce i posílání dárků nefunguje,po odhlášení pár dárků pošlu a opět restart.
     
    14087, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. rejnok2000

    rejnok2000 Zelenáč fóra

    zdravim stejny problem jako zdarsky79 uz od vcerejska
     
  16. piaskule

    piaskule Zelenáč fóra

    Zrovna tak, od včerejška, k zbláznění. Ideálně jen koukat na hlavní louku.
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Problém s točícími se kytičkami a zamrzáním hry, hlásí jiné lokace už od včerejška a je to předáno vývojářům.
     
  18. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Ted se mi podařilo obdělat hlavní louku,na další uz se nedostanu,plocha se načítá ovečky makají až do100%a šup jsem zas na hlavní ploše .Stale restartuju,2x 3x se zadaří kliknout a pak už zase velké nic..>:(a když mi to zamrzne vyskočí ta čínská cedule,kterou musím odkliknout
     
    14087 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj libakos

    Jaká čínská cedule, to jsem ještě neviděl ?
     
    cool_b. a -Jara05- tohle ocenili.
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Ahoj,je to psané anglicky. :).. ann error occurred running atd,, spousta odkazů dole musím odkliknout ok jinak to nezmizí a je s posuvníkem ,je to dlouhé
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.