Zkroucené chapadlo (7.7. - 13.7.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    U mě se z bedýnek také žádný zázrak nekonal - Pikolky daly Tanec v listí a Vílí pramen. Zázračné bedýnky Music box Balerína a Music box Jednorožec 8)
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    U mňa to vyzerá takto ĽS-90 a PS-57.Dnes ľavú stranu dorazím tak že už môžem zase sadiť dlhodobku a na Baha tam mi chýba ešte kopu akciovej rastliny,ale to pôjde.Musím čakať aj na kvetinové reťaze.To by som už mohol zmáknuť do konca akcie;);).
     
  3. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Také hotovo :inlove:
     
  4. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    L 52 / P 52
    8) nó, už jsem dnes zase jednu sklizeň propásla... holt, pozdní vstávání a tahání z 9leťáka, co si dá k snídani... a hurá se prosolit.

    Časomíra do konce akce 82 hod.
     
    Naposledy upraveno: 10/7/22
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pravá strana hotová, levá by byla též, kdybych znovu nezasela :) teď budu 3 hod čekat na pár semínek. Na vedl. fa jsem těsně před stonkem, tak to vypadá, že akci dojedu také celou
     
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také hlásím hotovo. U výpliva čekám ještě na poslední sklizeň.
    Co bude z beden dám snad vědět, pokud nezapomenu je položit na plochu, zítra.
    Krásný zbytek neděle přeji!
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Z beden nic zvláštního
     
  8. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    vpravo hotovo,vlevo chybí 88kytek,ale už zaseto.z taj.sazenic - borovice štětinatá-hurá a jako další odměna z TS - 107-páv oranž. a 160-tý bobr oranž.Opět nezklamalyAť se pak nikdo nediví,že jen nadávám
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jana151049, musíš to vzít z té opačné strany, máš novou borovici a s odpadem se vždycky počítá. Mysli pozitivně, ty jsi furtovně v negaci :) Odpadní položky se do lišty vejdou, ta je nafukovací, jako ta kabelka od Hermiony...
    Já mám vlevo 57, vpravo 58, za dvacet šest minut sklízím další bonusovou várku, kousek se poposunu. Pak proženu na hlavní párkrát okamžitou pohanku na pajdátka (páč už mám řádek Faraonových bylinek) a naposledy s bonusem zaseju. Snad to klapne už dnes. Kdyby ne, času je víc než dost. 8)
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak 3x hurá, už je hotovo :)
    chapadlo hotovo.png

    Pajdátka jsem dohonila pokráceným čajotem a na farmě lnem (SH jsem nechtěla zbytečně plácat)
     
  11. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Y_n_O -už se laskavě na mě vykašli s tím kritizováním mých názorů.Vyber si někoho jiného.Já v mých letech si můžu a budu psát co chci tak jako tady všichni,tak mě dej pokoj,já jsem se na tvůj názor neptala a ani mě po tvých poznámkách nezajímá. děkuji
    Ano jsem v negaci,ale jen co týče stájí na nic.Jinak mě neznáš,tak mě nech na pokoji.
     
    Naposledy upraveno: 10/7/22
    burds, 14087, Mikeš a 1 další uživatel tohle ocenili.
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jó,také mně to vytáčí,neustále odtajňovat pávy,bobry.....Zřejmě opravdu není v silách RT,zařadit i jiná zvířata( rysy,motýly,škorpiony...atd) Už je to fakt trapný!:p Je to jako s kolem. o_O
     
  13. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak já postupuji pomaleji, ale na překvápka se těším vždy. A ty nadbytečné stáje, to se nedá nic dělat. Na kole štěstí mi statečně padají Baha body. Ty už nepotřebuji. Také nic nenadělám a stejně točím party lístky znovu. Naděje umírá poslední. Je to hra, tak si hraju a baví mne to.
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Po dlouhé době jsem použila na akci uklizení chlívků a výroben paměťové médium ve hře ;) a docela mile mne překvapilo, že i velkokapaciťáky byly tak, jak před nahráním, měla jsem obavy, že je budu znovu doplňovat

    Jinak akce hotová, na evok15 mám stonek a jedu dál
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Už jsem celý zkroucený jako to chapadlo, ale konec nevidím ;)
    jana151049: co se čílíš? vždyť má pravdu (furtovně) a dala ti návod jak v negaci nebýt a je to ke hře ne k tvému reál životu....kdybys byla o.k. tak je i následná reakce jiná.
    Edit: No jo, jsem chytrej a nikdo se do tebe nenaváží, sama si o reakci říkáš, to není jen o bednách (furtovně). Tak taky někomu poraď, třeba...
     
    Naposledy upraveno: 10/7/22
  16. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    další chytrej,tolik lidí není spokojených s bednama atd,ale navážíte se jen do mě.hážu to za hlavu
     
    burds a zdarsky79 tohle ocenili.
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jana151049

    A to já mám bedny rád. Každý týden dopoledne před akcí otevírám bedny a protáčím zelené lístky a potom modré abych si nachystal nějaký bonus pro pěstování. Navíc získám SH, SK a další komodity, které nejsou k zahození, které zase využiji.

    Všem co ještě plní akci, ať se daří

    Fajn hru pezt
     
  18. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Akci mám hotovou od noci. Hurá. Zjistila jsem, že mám borovici, jupí. ;) Nyní doplňuji stodolu.
    Přiznám se, že když odtajňuji chlévy, stromy.... vyhlížím novinky nebo stáje či stromy, kterých moc nemám. :) Ale tech pávů je fakt hodně. Nenadávám, nezlobím se. Je to hra. Třeba se mi budou někdy hodit. Co nepotřebuji, je v liště.
    Naštěstí není slimková, ale pěkně při těle, řekla bych bezedná. :p
    Bedny, někdy to je síla, když mám vše odklikat, ale zase ta úroda ..... hnojiva, BZ, krejcarů a dalších potřebných věcí.
    Myslím si a říkám - komu se to nelíbí, ať nehraje. Nehrála jsem 4 měsíce - rodinné důvody, ale příjemné a potom jsem zjistila, že se ke hře ráda vrátím, protože to je dobrý relax a odpočinek, někdy až únik z opravdové reality, kde zde přicházím na jiné myšlenky. Tady jsou fakt velký starosti o_O:)(co zasadit, budou padátka, nemám hnojivo, musím sklízet...) No není to o něčem jiném?

    Mějte pěkný podvečer a hurá na akce. :p
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Finíto. Ani to nebolelo :)

    [​IMG]
    A už budu raději držet hlas a nepsat, ale když ono se to tak občas nabídne samo... A já se i ve svém věku prostě neudržím, no ;)
     
    Naposledy upraveno: 10/7/22
  20. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Tak už, taky hotovo :). Teď nasadím bedničky a ráno uvidíme :):). Akce byla fakt na pohodu.:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.