Zkroucené chapadlo (7.7. - 13.7.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Zdá se, že jsem dnes první :p
    A to jsem ještě připravoval jednu akcičku, a zapomínal na sklizeň :)

    Screenshot_1.png

    Ať se všem daří

    Fajn hru pezt
     
  2. pruska99

    pruska99 Pisálek fóra

    Ahoj, omylem jsem si smazala zasetá pole na plantáži a nemám ani jedno semínko duhové bobule. Vím , že u některých her po 5 hod. se připíše 5 semínek, ale nevím , jestli to platí i tady. Díky za radu,
     
    babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Začala jsem trochu později ;) KŠ stávkuje a vydalo pouze +1/6h :sleepy: Jelikož od zítra až do pondělí nebude čas, tak jsem aktivovala ještě 2x Jacka + vrtule + chemie, MJS, voda, hnůj, urychlovače SH a snad to dnes stihnu udělat celé :music:
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pruska99

    Ano do 5 hodin se ti připíše 5 kusů.

    Fajn hru pezt
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak já ještě hotová nejsem, ale farmička už jde ráno do svého režimu a na bahamce to pomalu dopěstuji, ať si ušetřím super hnojiva :p kolo bylo tentokrát hodně lakomé.


    [​IMG]

     
  6. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Gratulace pezt
    u mě žádné fofrčení [​IMG]
    Dneska už je zaseto do rána.. nějak mě to netento.. tak zas ráno děcka.
     
  7. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Gratulkááá :D

    Já to tentokrát zpackala už dlouho před akci tím, že jsem z nepozornosti odpálila řádky na SH, které mi dozrají až zítra.... no... a aby to nebylo tak jednoduché, tak jsem to dnes pojistila a dovršila druhým kopancem, kdy jsem si ráno sklidila pobyšku..... takže tentokrát budu vlát někde na chvostu :wuerg:xD
    joo když se daří, tak se daří xD

    Hodně štěstí všem a hlavně bez kopanců;)
     
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Sázela jsem,sklízela a najednou je hotovo, zitra zkusím na vedlejší farmě aspon něco ,jsou tam nějaké našetřené kupony kombajnu tak to využiju.Hezký večerxD
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Právě jsem zasela prvních pět rostlinek, tak jsem se přišla podívat, kdo už má hotovo. Gratuluji, šéfe a libakos :)
    Dinoalesi, nejsi sama, já svůj jediný, Faraonovy bylinky, odklikla včera, takže čekací doba ještě 60 a půl hodiny. Uvidíme, jak to bude padat z akční. Z hortenzie a vodního hyacintu mám 298 pajdátek.
    Zkusím zatočit s vehiklem v průběhu prvního rozpěstování, jestli něco pustí. Když ne, bedny s bonusy, získané ze zdobení dortů (ty dvě napřímo a tři z bedny s romantikou) daly nějaké rostlinné, tak přinejhorším použiju sloty a vlastní zásoby :)
    Sice mám volno až v neděli, ale mám dvě ranní, tak času na pěstování bude relativně dost. No a uvidíme, jak to půjde. Jsme na startu, netřeba stresovat. Pokud tedy někdo neodjíždí dovolenkovat :)
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No nemám, ale ještě dnes budu!:p Na to, že mám být do Večerníčku nakrmena, vykoupána a splněnou volnočasovou aktivitu nechtějí v práci moc slyšet. A Inuš, co furt máš s tím řádkem? Neříkej že nemáš vyšlechtěný šafrán?
    [​IMG]
     
  12. 007lala

    007lala Pilný autor

    Jé, hele, nová akce! ;) Z toho je asi patrné, že jsem moc pozorně nesledovala kalendář a chystané akce, takže od včerejšího rána zůstaly na poli zapomenuté dýně. Společně s výnosem z Baha startuji s úžasnými 105 padátky a rozpěstovávat začínám v 22:00.Super, no, doufám, že tuto hru na rozdíl od dortů dokončím, Tam jsem zapomněla dohrát poslední jedinou hru :sleepy:. Rychloběžcům gratuluji. Hezkou hru.
     
  13. evinana

    evinana Znalec fóra

    Nedá mě to, a musím se také pochlubit že mám konečně jednou hotovo hned první den, jen to neumím vyfotit. Nikdy mě kolo nedalo tolik bonusů jako dnes a je to teda paráda musím říct:Djupí. Ví bůh kdy se mi toto zase poštěstí
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Hotovo :p A může se jít spinkat :music:
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gordonko, šafrán vyšlechtěný mám, ale ve slotech ve skleníku trůní pohanka, tož potřebuju ten řádek xD

    Gratuluji všem dalším hotovsonům :)
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš, nechci Ti do toho kecat, ale ve skleníku je tlačítko odstranit. Sice Tě jako hanáckého hamouna bude svrbět ruka za vyhozených 2 5OO krejcarů, ale druhý den můžeš sázet. My rozmařilí co chceme všechno hned dáme 8 florenůxD
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 7/7/22
  17. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) hotovo
    [​IMG]
     
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Protože jsem objevil jinou možnost nahrávání obrázků, mohu ohlásit Hotovo!
    [​IMG]
    Všem přeji hodně štěstí ve hře, velké zásoby ve stodole a fůru padátek!
    PS: A na víkend mám klid, prý začínají růst houby... ;)
     
  19. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak flabellum mám a i jinak to vypadá dobře, ale že se zastavím hned na začátku, poněvadž nemám slepice a na trhu pusto a prázdno.
     
  20. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Krásné ráno,opět se nestačím divit.Jako vážně už někteří hlásí hotovo?Hmmmm já jdu teda začít :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.