Zimní sezóna (10.12.2019 - 9.1.2020) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    AnettNelli - ahoj, tyto odměny získají ti, co si zakoupí permanentku ;)

    Pokud zakoupíš permanentku, získáváš odměny z levého i pravého sloupce. Pokud permanentku nezakoupíš, pak dostáváš jen ty odměny vlevo.
     
  2. xjana69

    xjana69 Pisálek fóra

    GordonSargent to sis snad mohla nechat pro sebe, to že se na něco zeptám ještě neznamená, že sem zoufalec, ale pokud se držíš toho, že podle sebe soudím tebe, pak je to v pořádku
     
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no taky mě to trochu zarazilo, minule byla permanentka na ploše a protože probíhala jiná akce, tak jsem ji párkrát zbourala společně s knedlíky. No co, když má Sk noky, tak my máme knedlíky xD

    [​IMG]

    xjana69, v žádném případě to nebylo mysleno na Tebe, ani jsem Tě nejmenovala. Spíš na na nás, kteří už vše předem negují a pak si stěžují. Pokud jsi si nevšimla, já akci dělám. Je mé vysvětlení v pořádku? ;)
     
    Naposledy upraveno: 10/12/19
    Y_n_O a DANKA722 tohle ocenili.
  4. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Zoufalci nebo ne, je to tu volaké mrtvé :D. Já věděl, proč nemám tuhle akci ani začít. Ještě bych sháněl havýše a prdla by mi cévka :cry:. A moc mě pobavila teta Wiki: "Havýš čtyřhranný není důležitá hospodářsky využitelná ryba. Není lovena pro maso a ani jako návnada. Její potenciál pro člověka spočívá v možnosti chovu v akváriích." To asi nevědí nic o Farmeramě :p...


    Co havýš?! Ale havýš! ;)


    EDIT: jé, my jsme všici Useři 8). Něco mi uniklo?
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    stěby - useři jsme tak nějak s tím stěhováním fóra. No, aspoň si nemusíme závidět, kdo má lepší titul xD
     
    GordonSargent, stěby a Y_n_O tohle ocenili.
  6. larelay

    larelay Analytik fóra

    Lepší user než looser :)
    Prosím, mám dotaz. Čtu jen jedním okem, ale klidně do mě, že nečtu, to taky vezmu tím jedním okem :) Jestli to dobře chápu, tak teď v této sezóně je jeden upgrade? V minulé byl taky? Pokud jsem nehrála první (samozřejmě že nehrála), tak budu mít jen jeden upgrade, pokud teď hrát budu a dokončím? Děkuji! Hezký večer a adventní čas přeji.

    Edit: děkuji! Tak jsem si to bohužel myslela dobře. Ale tak třeba to pak půjde zpětně koupit, jako u továrny nebo čeho. Ale stejně by takové informace měly být avizovány dopředu. Ale známe RT, oni asi kolikrát neví, do čeho se pouštějí a k čemu to povede, šlo to předvídat.
     
    Naposledy upraveno: 10/12/19
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    larelay - pokud nemáš upgrade z minula a v této sezóně upgrade získáš, budeš mít Sezónní pohár I :)
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no jo hlavně že moderátorům tituly zůstaly to máme zase tu spoustu příspěvku napsat znova?... i když na některé bych raději zapomnělaxD
     
    Veselka a Y_n_O tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nápodobně... nebo taktéž?
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Stále čekám,že bude umožněno nějakým způsobem získat upgrade z první sezóny.Myslím si ,že hned na začátku mělo bejt jasno, jak se bude dekorace chovat!!:p
    Jen doufám,že takový nápady nebude mít RT moc často(zpětně dávat nějaký bonusy dekoracím).o_O
     
    radyn.m a matlafous123 tohle ocenili.
  11. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Je to tak správně? ;)

    [​IMG]

    EDIT: Obrázek jsem dával včera a nahrál se na forum až dnes takže...

    [​IMG]

    ...taky 29 dní.
     
    Naposledy upraveno: 11/12/19
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    satelit, Apachie1 a matlafous123 tohle ocenili.
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Cesty farmy jsou nevyzpytatelné... a co může ze začátku vypadat jako útok na zásoby nakonec dopadne jinak. Obezřetnost je na místě. Nedávno se řešila melounová magie. Šikovný řádek, ale magie nejde prodat ani darovat a hlavně získat.


    [​IMG]
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No,síce sme všetci useri,ale mňa dnes povýšili o jeden titul,takže stále to beží,len to nevidíme.:D

    Ani neviem,či niečo z tejto sezóny plniť,alebo nie.
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  15. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    • Nevkládej více příspěvků za sebou. Pokud chceš něco dopsat, použij možnost "upravit". Děkuji Skali
    Na stromě se objevila nová runa "Dej méně obchodníkovi". Ve FAQ jsem tuto runu nenašel.
    V kontextové nápovědě je, že se sníží počet zakázek od obchodníka.
    Zkoušel někdo co to udělá?
    Budou dotčení obchodníci ve zbývajících zakázkách nabízet významně lepší směnu? Především v sezónních bodech?
    Pokud ne, pak je vlastně celá runa poněkud kontraproduktivní.

    To peto121
    Tak já už jsem user i v profilu :p

    *** sloučeny příspěvky (multipost)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/12/19
    Veselka tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bakonon - ahoj, mrkni tady (klik)
    Nesníží se počet zakázek u zákazníků, nýbrž jejich požadavky. Výhody jsou tedy nižší požadavky na dodávané komodity.
     
    Bokonon tohle ocenil(a).
  17. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Hotovo,ale chci se zeptat.Veselé bruslení 2x upg jsem dala do lišty.Dala jsem ho na plochu mazlíčků ráno,ale mám upg jen jedno místo 3x.Další upg bylo ze splnení posledního úkolu.Co mě uniklo? děkuji
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049- mrkni, jaký je přesný název tvé dekorky Bruslení.

    Po prvním upgrade z minulé etapy to je Pěkné bruslení I.
    Po dalším upgradování z této etapy Zimní pohádky máme Pěkné bruslení II a Půvabné bruslení I (víc není možno momentálně mít)
    :)
     
  19. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Aha, tak mám Půvabné bruslení I.Nevšimla jsem si,že se to po upg jmenuje jinak než původnídekorka. Díky
     
    Skali tohle ocenil(a).
  20. kocici_slaninka

    kocici_slaninka Pisálek fóra

    Ahoj, nevíte náhodou, jestli když si koupím permanentku, jestli dostanu i zpětně odměny nebo ty už ne? V zimní sezóně jsem lvl asi 13, takže to je dost odměn. Díky :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.