Nové runy na stromě moudrosti (28.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmáři a farmářky

    S těmito novými runami si můžeš odemknout pana Jahodku a další výhody zákazníků ve farmářském domě!

    [​IMG]

    Datum zavedení: 28.11.2019 ve 14:00


    Zákaznické výhody
    -​
    Název stupněIkonaPočet
    hvězdiček
    Bonus
    Krásná Kiláčková[​IMG]50-1 kus z každé položky
    Pikantní Stříbrná[​IMG]50-1 kus z každé položky
    Pilný Bobr[​IMG]50-1 kus z každé položky
    Super Dlouhý[​IMG]50-1 kus z každé položky
    Vyklidněný Cusoe[​IMG]50-1 kus z každé položky
    Upozornění: minimum požadovaných kusů na položku je 1 kus. Runu je možno odemknout od levelu 50.

    Název runy
    Ikona
    Počet
    hvězdiček
    Bonus
    Pan Jahodka
    [​IMG]
    50​
    11 zákazník​
    Upozornění: Runu je možno odemknout od levelu 151.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vůbec jsem nepochopila, co z těch run máme za výhodu ;)
     
  3. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Já jsem to pochopila tak, že místo "dodejte 6 bobrů, 100 jablek", bude "dodejte 5 bobrů, 99 jablek". Ale možná se pletu. :D
     
  4. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    "mínus" 1 kus z každé položky, bych odhadoval tak, že v normálních úkolech je třeba 80 kusů něčeho a tady je "mínus" za každou tu runu ne ? Takže jen 75 kusů ?

    Moc jsem to nevysvětlil že ?
     
  5. 3eXtreme3

    3eXtreme3 Rádoby autor

    lépe bych to neřekla :) je to ale asi určitá výhoda jen pro ty, co nevědí co s hvězdičkama a hlavně pro ty, co nevědí co s plnýma skladama :)
     
  6. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Také mi nedocvaklo o čem to jeo_O:p

    matlafous díky,tak to jde mimo mne-.-
     
    Naposledy upraveno: 27/11/19
    evainfo, matlafous123 a vilm4 tohle ocenili.
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Chapu to tak, ze kdyz si odemknu runu u Pilneho Bobra pak dodam z pozadavku na obrazku jen:
    14 labuti, 14 krut, 14 prasat, 14 ovci,
    3 pavy duchy, 3 teckovane mysi,
    1 teckovanou mys a 1 kuchynskou mys, protoze minimum požadovaných kusů na položku je 1 kus, takze z jedne nelze odecist jedna
    [​IMG]
     
  8. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    ,,Perfektobyznys,a z toho vašeho jedovatýho mlíka bedeme dělat senza knoflíky."
    Tak tohle je teda kauf.
    Od změny jsem přestal dodávat úplně,protože to akorát plení stodolu,takže tahle akce jde zcela mimo mě.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Je to přesně tak jak to popsala matlafous123
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    :pAž mi hrábne, tak se do toho dám. Ale teď těm vydřiduchům nedám ani mrkvičku! Také jsem nad tím pár vteřin koumal, našel vysvětlení a šel jsem k vám na konzultaci, jestli jsem to RT pochopil správně. Bohužel, pochopil...:wuerg:Tuhle boudu na hráče jsem opustil už před lety, v době, kdy jsme za dodaný tovar dostali smajlíka.:(
    No, přeji těm, kdož se účastní - plné sklady, málo hladové požadavky a snad i nějakou hodnotnou odměnu;)
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jestli tento pokus ma byt motivaci k plneni nevyhodnych zakazek, pak je to (alespon z meho pohledu) od RT krok do absolutniho prazdna. Zajimave by zacaly byt runy jen v pripade, kdyby byly vicestupnove u kazdeho zakaznika.
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hmm, a já si myslela, že zmizí celé okénko požadavků... tak smolík.... NIC NEBUDE
     
  13. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Moc mne to nenadchlo, je to fakt kauf století, lepší runy jsem ještě neviděla.
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jo kdyby jako kazda runa davala treba ctvrtinu mene, tedy dalsi by mela mensi vliv, tak ale treba by nekdo dal aspon jednu, nekdo vsechny... takhle fakt nic, zvirata a produkty jsem nikdy nedaval a na kytkach to nema vyznam... ono ted chteji 4* vic nez puvodni obchodnici, takze smula...
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jelikož zakázky neplním, tak jsou to pro mne absolutně nepotřebné runy a ušetřím hvězdičky :p
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak to je tedy fakt síla!Kde se dá sehnat tak kvalitní matroš?!?:wuerg:
    Tyhlety runy musím mít!8)
     
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD runy si odemknu, hvězdiček mám dost, ale počkám, zda se to ještě nějak nevyvrbí - naposledy jdem dodávala v rámci "sezóny"
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..čó, zas chcú hvezdičky?xD, všade som dala, kde chcelixD, no uznajte [​IMG] 8), málo mám..
    zákazníci dostali cez sezónu čo chceli-.-, mám trofej v lište a čakám:music: [​IMG]
     
  19. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    to sa zase pan tesar utalxDxD no a nekup to..a dodavaj a dodavaj,, ked 5000x dodas zistis aj ziskxDxD

    Danka722 susedka moja a co ty tie hviezdy nahanas po nebi do sieti???..:p
     
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka nepokoušej, domluvme se na remíze:-.-

    [​IMG] protože předem Ti říkám, už teď by jsi vyhrála kontumačně, protože zákazníkům házím ručník do ringu.:)

    No... hezké, že se zase strom košatí, větví je tam dost na to, aby se konečně našlo místo i na rozšíření slotů. Jinak ty bonusy co máme z výher jsou jaksi na nic. Když měním sloty z řemesel, tak to až tak nevadí, podívám se kde jsem a podle toho obsadím sloty. Často se to nepovede, ale což, navařím napeču. A hvězdičky stále čekají....

    [​IMG]
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.