Zimní pohádka (3.12. - 31.12.2019) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tož jsem se podíval, četl, zkontroloval stavy produktů. Zjistil jsem, že jsem hanebně zasklil lízátka(tajně na ně chodím, pšt) a hned jsem strčil růžovku na pole místo sokolíka. Svetry doplňuji už asi 14 dní, tak jsem na zimu připraven. No a pak nastal výbuch! Přečetl jsem si, co za ty produkty dostanu!!!!!!!!!!!! Tákže - kde není UP či dekorka nedám ani ŇŇŇŇ. To zrovna - bedna s krejcary, kde se objeví tak 1 umrněnec. Já to snad raději prodám... I když - no asi ne. Vychovat zvířátka je pomalu nemožné, kdepak, nechám to ve skladu. Mám rád tydlety akce, kde se dodá, co chci ;):p
    Pechfógličko - držím palce, aby vše dobrý konec mělo!:)
    Já od pátku chořím, dnes jsem dostal antibiotika. Doufám, že 9. už budu jakž takž přijatelně zdravý, bych mohl do práce. Teď přecházím na menší pobočku, potřebuji se seznámit s prostředím, odevzdat, co mám a obdržet nové(jak u ...). A i když budu dělat ranní a odpolky - nebudu dojíždět! :)Čímž doufám, že se mi srovná cukr, cholesterol a podobné humusy.:wuerg:
     
  2. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobré odpoledne, tak jsem tak nějak pročítal akci a buď nevidím na oči nebo se někam zatoulala dekorka bruslení, její upgrade začíná v zimní pohádce 1 ve 3 zlatém úkolu, ale kde je základ jsem nenašel? Hezký den a děkuji za odpověď

    Edit: děkuji Sopti opravdu jsem to přehlédl, tak se omlouvám
     
    Naposledy upraveno: 2/12/19
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    TheMikev2 - asi jsi nečetl pořádně (a to to kolega odlišil i barevně) ;)

    upload_2019-12-2_14-1-54.png
     
  4. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    A na trhu pusto prázdno, tak holt nasadím výrobny :)
     
    maribeja, vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
  5. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Čistírna stodoly začíná:mad:
    Edit:Tak vyčistěný trh dlouho nepamatuji.

     
    Naposledy upraveno: 2/12/19
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hygiena se musí dodržovat, Beznosko. Kdo na to nedbá, je mu připomenuto.
     
  7. raddre

    raddre Baron fóra

    jukla jsem do stodoly, všeho mám dostatek, takže začnu, třetí úkol dělat nebudu, můžu uvolnit 40 políček a to mně nevytrhne, co udělám to bude. Možná, že se mi podaří pořídit elfí dílnu, jenže ji stejně nebudu mít čím nakrmit
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám všechno,takže nasadím ptakopysky a budu čekat co z nich vypadne.
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nemám svetry ani lízátka, do zítra toho moc nenapěstuju, jako vždycky je všechno špatně-u mě-:p:(
     
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak sem ten guláš ani nečetl kamarádi...
    Vůbec se mi nechce prokousávat se jestli to má cenu dělat nebo ne?
    Ale jak sem si myslel že nám RT naleje podobný guláš ať mají klid a mír.
    Tak že pravděpodobně popřeji také pěkné svátky a akci pošlu do věčných hnojišť!
    Přeji vám krásný pondělní podvečer přátelé...
     
  11. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak jsem dala všude chlévy a výrobny,ale tentokrát jsem asi natvrdlá koukám,že lízátka jsou časově omezená,musím to zas překopat,továrny jsem tam nedalaxDzásoby jsou mi skoro na nic>:(
     
    Naposledy upraveno: 2/12/19
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie idem a niečo s každého produktu som ponúkol na trh len sa po nich zaprášilo.Ale čo som nemal na ploche boli iba svetre tak som ich vytiahol;);).
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    libakos - někde jsou časovky, někde dodávky ze stodoly, takže i to nasyslené uplatníš. Já už si pletu navíc vlněné svetry a plácám i nějakou tu keramiku (doufám, že vezmou i ty méně povedené kousky) :)
     
  14. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Čím dál tím ubožejší odměny. Co mám, to zpeněžím nebo nechám do jiných akcí a budu se věnovat dodělávání úkolů v družstvu. Myslím, že pokud se rozhodnu zboží hodit na trh, tak za 50x tlapková lízátka, 51x vlněný svetr, 54x keramika, 74x žebřík a 79x sýr (pokud jsem dobře počítala), utržím balík. :p
    Milé Rt, před vánoci , kdy je shon a vy jdete s takovou akcí? Jděte mi k šípku. Právě teď jsem na vás tak pěkně nakrknutá.... a ty žluté výrobny kravského mléka a žluté stříhárny za párty lístky, které se mi dnes podařilo vytočit , ty si přístě strčte do...vánočního balíčku a dejte si je pod stromeček, já, se svým levelem ve hře vám na ně házím TO !!!
    Kdo akci plnit bude, přeji mu pohodičku , já si raději dám v klidu kávičku. xD:p
     
  15. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akci budu dělat tak na půl. Půjdu jen po dekoraci bruslení + upgrady. Když zbudou padátka nebo akční květena, vezmu co mi cvrkne do nosu.
    Co se týká samotné akce, za měsíční chaos není ani stonek a odměny jsou na vánoční akci hodně podprůměrné.



    Hezkou hru ...
     
  16. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Beznoska cezmina je akcna plodina,je to 6 hodinovka a bude v trettej casti akcie ;)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Většinou doplňuji produkty nákupem, ale na časovku hold musí výrobny na plochu. Mám od každé 1-2ks, tak to snad stihnu. SK to bude jistit. Jen jsem pořád nemohla najít keramickou dílnu, než jsem si uvědomila, že je to anakonda a tu na farmě opravdu nedohledám. Je sice divné, když je akce na farmě, mít časovku na baha, ale už je nachystaná.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak opět pauzička, nenechám si kazit adventní čas, raději se pustím do pečení a ve zbylém čase nohy na stůl :p a klídek
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Asi su úplně blbá, ale co furt máte s tím časem? :oops: Však je ho na každý úkol víc než dost.
     
  20. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    alexandrakerulova00 už jsem to také zjistil,vymázl jsem to aby to nemátlo.
     
    vilm4 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.