Zimní nádhera (9.12. - 21.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    55 ~ 55 ~ 55 a dál ani ťuk :D
     
  2. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Je mi líto ovečky na kolečku,musí už mít pěkně natlučený zadek :D
     
  3. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Jako já mám pochopení, když něco selže a je třeba oprava a ta se pak protáhne. Protáhne i nekřesťansky déle oproti plánům. Ale co nejsem schopná pochopit, že po opravách a údržbách farma dál nejede. Opravdu raději bych měla, kdyby řekli táák a na třeba 3 dny, 4 dny, týden ..... farmu vypínáme, kombajn prodlužujeme a mezitím to opravíme. Nelezte sem, je to zbytečné. Než tohleto, nejede to, chvíli jo, pak zas ne a po znovuspuštění s velkýma problémama, kdy se točí kytka, která dokáže leckoho vytočit, na zalití se kliká 10x, na sklizeň též.
    Si takto připadám jak pokusný králík, na kterém testují, jak jsou šikovní. [​IMG]
    [​IMG][​IMG]

    P.S. Zas se farma načítá na 55% a dál nic. A můžu pobíhat od noťase k noťasu a nic. Na svém bych pochopila, že nečistím, ale u drahé poloviny a synátora rozhodně ne.
     
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mě se nepodařilo nikdy zadat přihlašovací údaje, takže po vstupu na forum jsem byla jen host.

    Teď mě hra nechala aspoň zasít na hlavní, ale divošku už jsem nestihla. Navíc, jak jsem spěchala, zapomněla jsem aktivovat vánočku a nevinnost, tak mám první sběr až za hodinu a půl.
     
    evainfo a janar53 tohle ocenili.
  5. janar53

    janar53 Rádoby autor

    Jak neskončila údržba, ta měla skončit včera, o dnešní jsem nic nečetla
     
    evainfo, malanek70 a Lyzarka tohle ocenili.
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Takže pod Unity pro změnu nefunguje secí stroj (zalévání), takže jsem se jal zalít vyrovnávací slunečnisi ručně - část se podle všeho zalila, část ne... Velebnosti, víte na co to je?

    A když jsem šel na trh, abych doplnil potřebný elixír života kvůli chryzantémě na divoké louce, tak mě to zase vykoplo...
     
    janar53 tohle ocenil(a).
  7. teta65

    teta65 Pisálek fóra

    Tak to je fakt síla. Ale určitý pokrok proti včerejšku tu je - včera tam byla sbíječka, dneska se už dostanu na 55%. Včera dárky nevyzvednuté, dneska se taky nepodařilo (zatím tedy, ale moc tomu nevěřím) a kód je taky na nic, když se nejde dostat na farmu. A zítra v 17:00 už je neupotřebitelný. :cry::(
     
    kytka50, evainfo a Lyzarka tohle ocenili.
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak bud v klidu bo za tu dobu to stejne nepunde
     
    evainfo, malanek70 a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra



    Pezt,
    sice jsi odpovídal jinému hráči. Ale otázky považuji za legitimní. Pro mě za mě, dokáži udělat akci i kdybych tam měla po včerejšku mrkev. Ale protože se mně podařilo dostat na farmu až teď, tak zbytečně před druhou, kdy to ještě šlo "zahučela" skoro stovka párty lístků, všechny bonusy a řádky jsou k ničemu, zbytečně odkliknutý Jack.. kompenzaci věnuji na charitu :p
     
    Naposledy upraveno: 9/12/20
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Tak ja len tak skromne,o 14:00 som sa hodinu nedostal do hry a teraz asi na 70-ty krát som stihol zasiať! PRVÝ krát!!!Takže si môžem gratulovať,že som začal s rozpestovaním!:cry:Akonáhle som zasial,už som vyhodený,aspoň fórum som stihol kliknúť! Čo toto je!???Keď hra nabehne, (ak nabehne) pôjdem tútoakciu len tak,aby som pozbieral,čo sa hodí a finíto! Ono,keď nejde Flash,keby aspoň Unity,ale ani ma neprihlási! No,idem si to tu prečítať,nech som v obraze! Pevné nervy!;)
     
    kytka50, evainfo a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  11. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak po 2x vykopnutí se mi to načetlo a sklidil jsem aspon nebe a farmu a zasadil akční :D
    Včera mi to nějak neublížilo celý den jsem na farmě nebyl a když jsem dojel domu už to nešlo.
    Dostal jsem se tam kolem 1 v noci a pohanku tam nechal do dneška a sklidil jen baha, nebe a parky takže v pohodě.
     
    kiki2305 a evainfo tohle ocenili.
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Při 55% jsem přepla na Unity a dostala jsem se jen na hlavní,pokud chci jinam tak mě to vykopne nebo zamrzne,john tam také nejde prostě takhle nakrknutá jsem nebyla hodně dlouho,jsem zvědavá jestli budu moci dát akční na malá políčka a pro dnešek se na to vykašlat>:(
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. Spozy

    Spozy Pisálek fóra

    Bože to je zase jedna velké tragédie, dva dny v háji, o pomocnících a dalších promrhaných bonusech ani nemluvě. Jako fakt se styďte za to co s touto hrou provádíte!!! Neznamená, že když je to farma, že ji pošlete do kytek...
     
    stěby, goldedawn a evainfo tohle ocenili.
  14. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Co to je? Hra se nenačítá a mám nachystáno pečení cukroví a sedět u počitače je naprostá blbost a z toho se akorát mohu zbláznit ani včera to nešlo hrát a počítač je hrozně touto hrou zpomalenej. Je to v pytli.
     
  15. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Zkouším všechny možné a nemožné prohlížeče a všude je to stejné - nespustí se to a nespustí se to. A když se to už spustí, tak to za chvíli beznadějně spadne.
    To je pěkně hanebné hraní.
    To není vůbec žádné hraní!
     
    kačenka5 tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janar53 -ahoj, mrkni TADY (klik)
     
  17. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Náhodou je to zajímavé "zpestření" předvánočního stereotypu. Podaří se přihlásit? Sklidit? Zasít? Je to napínavější, než čekání na ježíška - a přiznejme si, i ten dokáže někdy zklamat:p. Já jsem si dala svůj malý cíl - pokusit se zasít na noc. Je to výzva!
     
  18. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Skali, Dave Listere a pezt mozte podat report ohladom tych smiesnych bonusov co nam dali,ze to je uplne nepostacujuce,
    to nam nevrati pl,sh a bonusy vytocene na kolese
    patrim k platiacim hracom,teda za svoje peniaze pozadujem aj kvalitu,a o tej sa teda od vcera neda vobec hovorit
    a to nehovorim o case co stracame cakanim kym hra pojde
    hram to uz dost dlho,ale taketo nieco si naozaj nepamatam
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    dlouho to netrvalo, necelých deset minut... 55
     
    evainfo a -Kuteno- tohle ocenili.
  20. Plea

    Plea Pilný autor

    Včera nic, nemohla jsem se vůbec přihlásit, přišla jsem o adventní kalendář, Kubíka, bonusy.. Dneska jsem tu šla až po pár hod., zase údržba, když mne to konečně pustí, aktivuji nebe a kupon na pomocníky na 48 hod, tak mne to párkrát kopne a nepustí do hry..
    Nemůže do prkna konečně RT třeba zastavit akci a opravit to, je to nefér vůči hráčům, hl. že se mi hned nabízí něco ke koupi..
    A nějaký kompenzační chabý balíček si strčte prosím pod stromeček.. Bylo by fajn utlumit akce a zapracovat na unity, protože s takovou to hráči zabalí..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.