Zimní nádhera (9.12. - 21.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Už jsem se přihlásila. Jenže místo 5 zimních balíčků mám jen jeden! Při přihlášení ve 14.00 jsem si je vyzvedla a teď už mi je systém nenabízí.
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    evoku57
    Slevy dědy Komárka ze Samoty u lesa - podojím, nakrmím a holt v lednu už asi nezaseju...

    hudy536
    Jak se ti podařilo se přihlásit? Já tam mám stále (údajně) krátkou pauzu...:wuerg:

    stadole
    Buď ráda, že je ti premium aspoň k tomu, že se přihlásíš... my bez premia mame zřejmě smůlu...
     
    Naposledy upraveno: 9/12/20
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. stadole

    stadole Aktivní autor

    Tak ja jsem se už přihlásila...mám premium,ale dostala jsem jen 10 sazeniček.....co s tím....
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Taky se mi podařilo přihlásit až teď a mám jen jeden balíček. Nevím ,jestli mám vůbec začít hrát, kdoví co bude za hodinu. No asi zaseju.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Ostatní balíčky si vyzvedněte v novinkách,
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    macca díky, už jsem je taky objevila.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    .macca.
    Teď ještě jak se dostat k novinkám, když se někteří nemůžeme stále ještě přihlásit do hry? Co dělám špatně, že to někomu jde a jinému ne?

    A jak se RT srovná s tím, že někomu do hry přístup umožní a jinému nikoli?

    V tomto ohledu by bylo vhodné zavést plovoucí začátky akcí (aby se všichni nepřihlašovali naráz a nezatěžovali systém). Stačilo by, aby se v údobí 24 hodin spustila akce během přihlášení a veškeré vychytávky s tím spojené (různé ty baby boomy, různé nákupní akce pod. rovněž) tak, že by se začal čas do konce akce hráči odečítat až po úspěšném přihlášení a konec akce by se také posunul. Vyřešily by se tím i problémy těch, kteří k PC zasednou o ěco později kvůli práci a tak...
     
    Naposledy upraveno: 9/12/20
    sněženka a -Jara05- tohle ocenili.
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak, že by to už jelo?? Jsem tam.
     
  9. vojtikp

    vojtikp Pisálek fóra

    zatím to nejede
     
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Jede to ale mizerně :mad: teda to se povedlo od včera samé problémy :(
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    -Jara05- a smoulinek23
    Jak se vám to podařilo?

    Podotýkám, že pokud to pouštějí "po dávkách", tak by to měli
    1) aspoň vysvětlit a zdůvodnit
    2) pouštět to třeba podle trhů (každý zpravidla zná svůj trh) v pevném časovém harmonogramu (aby člověk věděl, na čem je a netvrdl zbůhdarma u PC)
    3) čím pozdější přístup, tím větší kompenzace (a pěkně ve florenech po minutách).
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Hra dnes jen pro lidi s ocelovými nervy a zadkem z olova :)
     
    Trepifajksl a -Jara05- tohle ocenili.
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    nevím, už mám rozpěstováno, ale je to pro silné nervy.

    Několikrát aktualizovat stránku a doufat, že co se zasadilo je tam.
     
    Naposledy upraveno: 9/12/20
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, kompenzaci 4ks zimních balíčků si můžete po přihlášení vyzvednout v novinkách.


    Vydržte, určitě se vše vyřeší a budeme moci hrát.

    stadole
    , žádná chyba o nepřipsání 15ks akční rostliny není hlášena. [​IMG] Zkus restartovat hru pokud by to nepomohlo, prosím kontaktuj herní podporu.


    hudy536
    , poprosím tě aby jsi kontaktovala herní podporu. Věřím, že se zatoulané balíčky najdou. ;)

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<


    [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Dave, chápu že se dostane na každého, ale prosím o odpověď na otázku "proč to někomu již jde (třeba je to kvůli nějakému nastaveni) a jinému stále vrčí jen sbíječka"?

    A abych neotravoval stále zde nevinné moderátory: Jak mohu kontaktovat podporu, pokud se nemohu přihlásit?
    Pakliže to není možné, potom tu máme Hlavu 22 v přímém přenosu...

    ...a rady typu "obraťte se na technickou podporu" jsou pak pro kočku...
     
    Naposledy upraveno: 9/12/20
  16. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Zaplať pámbu za ty dary. Byl to porod, ale mám sklizené všechny plochy a nasazenou akční na první rozpěstování. Z točící se slunečnice jsem měl pocit jak na kolotoči :music:. Z dva dny zralého rákosí 225 vánočních ozdob...


    Edit: A jak tak čtu na fóru, o nic jsem příchodem z práce 2 hodiny po začátku akce nepřišel...
     
    Naposledy upraveno: 9/12/20
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    jan.svatek ono to jde ale i nejde,seká se to je to pomalí,nežli zasadím budou vánoce,no hruza :mad:
     
    -Jara05- a elbedna tohle ocenili.
  18. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    To je hrůza.Tohle že byla údržba? vždyt se točí jen kytičky a když se přestanou,tak kombajn na nic nereaguje a přepnout z plochy na plochu už vůbec nejde.To snád ani není možné,jak mám začít rozpěstovávat???:mad::mad::mad:
     
    Trepifajksl, -Jara05- a Zoufálkov tohle ocenili.
  19. rybička

    rybička Rádoby autor

    jedním slovem otřesné
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    to se nedá hrát....půl hodiny a sebrány 3 plochy kombajnem
     
    Trepifajksl a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.