Zimní nádhera (9.12. - 21.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Mě to nikdy v chrome moc nejelo, proto ten prohlížeč. Možná i problém noťasu, nevím. Vyzkouším co půjde. Jedu na flash, ale strašně dlouho všechno trvá
     
  2. -družstvo-

    -družstvo- Vévoda fóra

    Aha, už mi to napsalo, objevila se chyba spojení a šup, šup, už jsem venku.
    1. tento web není dostupný
    2. Web www.farmerama.com odmítl připojení.
    3. ovečky 55%
    4. po 22 minutách ještě ovečky 55%
     
    Naposledy upraveno: 9/12/20
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Též mne odmítli,ale nedala jsem se,nakonec si to rozmysleli a spojení přijali ;)
     
    ezzra a -Jara05- tohle ocenili.
  4. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    zase nejede,je to šlendryánství,neuvidi už ani kačku za kombajn,kdyby to zavreli klidne na tyden dali do kupy a pak spustili,jak to tu nekdo zminoval,my bychom si odpocinuli,napekli,zabalili darky a pak celi nateseni mohli pokracovat na farme.
     
    ezzra a Lyzarka tohle ocenili.
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :cry: a už jsem zase vykopnutá ... a zpátky to nejde ...

    EDIT: hláška, že je chyba spojení je výsměch, ostatní stránky fungují bezvadně
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsme zase zpátky...:oops:
    Jak se může někdo divit, že to některým hráčům opravdu vadí (toho SH, co jsem do toho zase vložil a ve 21:00.kdy mám mít sklizeň se bude odehrávat co?)
    Stále více mám dojem, že snad jde o záměr zbavit se váhajících a mentálně slabých kusů...
     
  7. miska006

    miska006 Pilný autor

    Ani na Slovensku to nejde..:cry:
     
    -Jara05- a zejdy66 tohle ocenili.
  8. Spozy

    Spozy Pisálek fóra

    A je to zase v kopru...
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  9. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Jo mě to také vykoplo a web není přístupný:mad:
     
  10. teta65

    teta65 Pisálek fóra

    Vzdávám to.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no... nevím, zatím jsem spočítala ztráty které jsem vložila do akce. Zítra spočítám ztráty o které jsem nesklizením dekorací, které mám nastaveny na bedny, obr stromy a pařezy a tím i SH... jejda, to bude účet :) Takže pokud to bude takto pokračovat, tak se k akci ani nedostanu. A poprvé za celou dobu co hraji, to nemám ani v úmyslu.
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Vývojáři jsou informovaní a opět pracují na opravě.
     
  13. emkopa

    emkopa Pilný autor

    Kde soudruzi s NDR udělali chybu . Dave vidíš měl by si věřit že by to tak mnělo být s těma bonusy a měly by jsme je dostávat dvakrát denně. A půlku výplaty vrátit. Odborníci
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Modíci já vás lituji,musíte si občas připadat jak v jiném světě;) Jednou tak a pak je to zase pravý opak,trpělivost vám teda nechybí:);)
     
  15. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, nedá mi to a taky sdělím modíkům a přes ně RT své poznatky z této dnešní akce. Do 18:27 ani ťuk, pořád do toho bušili těmi svými sbíječkami až se podlaha otřásala. Od 18:27 jsem se poprvé přihlásil a doufal. Bohužel marně..... když mě to po páté vyhodilo, tak jsem z povzdálí pozoroval cvrkot a zkoušel různé prohlížeče - Edge, Google Chrome, Operu a na všech to bylo stejné, přihlásit šlo, ale v momentě kdy jsem se pokoušel dostat na nějakou plochu, tak odchod bez poct až v 20:45 se mi to podařilo poprvé přihlásit, ale zákys na 55% asi 2 - 3 minuty a od 20:48 jsem se dostal k plnohodnotné hře.
    Nebudu nadávat, protože modíci jsou v tom evidentně nevinně, byť se snaží vyzývat k trpělivosti a omlouvat tu horkou kaši, kterou nám na dnešní odpoledne a večer RT navařilo, bohužel ani pořádně neosladilo, ani kakaa se skořicí nepřidalo.
    Do akce půjdu, ale moc radosti z ní nemám, ale není ještě všem dnům konec, třeba se to ještě zlepší.
    Velkopanské rady teď k ničemu nepovedou, ale pokud bude chtít někdo z RT chtít tuto akci prodloužit, tak bych doporučil alespoň do 21:00, protože mám pocit, že u mnohých to ještě není OK.
    Tak snad se blýská na lepší časy. Hezký večer a mnoho pohody při hře, která se už snad upravovat nebude..... ať ohlášeně, či neohlášeně. ;)xD:D:D
     
  16. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Zatím cca hodinku není žádný problém, ale Unity nemám odvahu ani náladu vyzkoušet. Přejdu na Unity, až nebude jiné vyhnutí. A ví se už, jestli bude fungovat i na mobilu ?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    moncicak7070 - ahoj, ohledně hry na mobilu mrkni třeba tady ;)
     
  18. -družstvo-

    -družstvo- Vévoda fóra

    nejde to, nejde to,
    necháme to na léto
    ach jo
     
  19. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Mám hodně trpělivosti ale už mě to ZASE 2x vyhodilo už se mi zdá že je to zlý vtip kolik asi těch kompenzací bude
     
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mě taky. Odpoledne to nešlo, tak jsem se nerozčilovala a nechala sklízení na teď. Teprve teď vidím, jaká legrace tu celou dobu byla. Přihlásila jsem se, sklidila dlouhodobky, zasela na rozpěstování a hopla! už jsem byla venku. Už mě to znovu nechtělo přihlásit, pořád mě to vyhazovalo, ale zkusila jsem se tam nacpat přes Unity a povedlo se. Tak jsem zvědavá, jestli to vydrží alespoň do první sklizně akční.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.