Zima v Cesmínové boudě (7.12. - 13.12.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak šup šup do lanovky a vzhůru hotovsoni :D já jsem u sendvičů, zatím nemůžu umlít, protože jsem si akční zasadil a zbytek hodil do akce, ale urychlovat nebudu, je čas. Jdu si dát čokosušenku ;).
     
  2. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Po dlouhé době jsem měla také problém dostat se na forum. I včera i dnes, ale když jsem si odklikala akce na horách, tak jsem se vrátila na klasickou farmu a už to šlo v pohodě. To se ještě vše doladí a bude to super. Ale toho času bude víc potřeba. My důchodci si nemůžeme naříkat, ale pracanti to budou mít ztížené. Jako každou akci udělám i tuto. Všem přeji trpělivost a požitek ze hry a né se nervovat.
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, tak zvířátka si už lebedí u krbu. To bych taky brala :)
    u krbu.png
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Skali - aké prekvapivé! A kde je pezt ?Aha,na horách. 8)
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121 - jasný, kluci už dávno lyžují. Já si teprve mažu lyže xD
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ještě kousek a bude hotovo ;)
    [​IMG]
     
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, v téhle akci nemám ty čokolády z mýtiny, nevadí, snad získám alespoň tu můru, tu ještě nemám, ale nechápu tu lanovku, nikam mně to nepustí, na ty prkna mi to ukazuje dobu výroby 563 hodin, to je nějaký nesmysl, asi to vůbec nemá cenu dělat, a neustále musím restartovat, protože nic nefunguje pořádně nebo se mi to odhlásí úplně a to mám nový noutbuk
     
  8. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    už štvrtý riadok na +1 na stromy je v nebi:),
    ešte ho zaradiť do kategórie rastlinné..
    [​IMG]
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj DANKA722
    Je to již nahlášeno k opravě ;)
     
  10. Bo-bo

    Bo-bo Rádoby autor

    fany-já se na hlavní farmě nedostanu ani po restartu do fora ani se neodhlasím,na nove ploše nemám na 3 polích zámky,prostě od včera zmatky,tady farma funguje,což mi je houby platný>:(
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    pezt
    Některý řádky opravujou do dneška!:cry:
    Stejně jako točící se dekorace.:wuerg:
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11

    Všechny opravy, teď byly odloženy kvůli vydání aktualizace, všechny volné kapacity byly použity, aby se to stihlo spustit, již jednou to totiž odložili, ke spokojenosti nás a oni si asi také oddechli, že je to posunuto.
    Nyní by se mohli více zaměřit zase na opravy, běžných věcí.
    Uvidíme ;)

    PS: o kterých řádcích mluvíš, že je opravují dodnes ?

    EDIT: napsal jsem ho ke kontrole a případné opravě
     
    Naposledy upraveno: 8/12/22
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dnes končím, nebaví mě pořád restartovat nebo zavírat, počkám na zítřek. Ještě pošlu dárečky sousedům.:(;)
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tých reštartov mám aj ja hodne,pri niečom sa to zasekne a ďalej sa nedá.
     
  16. elen45

    elen45 Expert fóra

    taky mi to nefunguje, nefungují 3 zelená tlačítka, takže se ani nemůžu regulerně odhlásit ze hry, nefunguje kombajn
     
  17. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG]
    Zatím takto, ale času dostatek
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zdravím, rozpěstovávat jsem začala až dnes ráno, nějak jsem to včera po návratu z práce nestihla, na hlavní dozrával laskavec a pak jsem okouněla u lanovky a četla si... Nevadí, vehikl se asi spletl, vydal 100%, tak do rána bude napěstováno. Za dvě hodiny vyprší bonusy ve skleníku pro laskavec a pohanku, šupnu tam šafrán a pajdátka budou taky. Takže tahle akce by měla proběhnout v klidu a v pohodě. Teď čekám na poslední tři pajdátka u úkolu č. 6 :)
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, já Ti nevím, ale kluci povltavští lyžují? A v Krkonoších se teprve připravují lyže? To jsou ty klimatické změny! I já si dnes vyjela zalyžovat na Petřín:[​IMG] tramvají. Ta lanovka co tam vede je co chvíli porouchaná. Ještě že u Danky na Fatře je vše v pořádku:p
     
    Naposledy upraveno: 8/12/22
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Keď že som chcel molu lebo som ju nemal tak už sedí na ploche.Ešte mi chýba do ukončenia celej akcie 2 políčka aj kúsok.Na dnes už končím nebaví ma to keď farma riadne nefunguje:(.Už pôjdem pomaly,lebo je ešte času dosť uvidím kam sa dostanem.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.