Zeleninové město (23.11. - 28.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Také budu šlechtit, mám škorpiony nachystané v tulidomku. Vyrobených mám díky avízu také dost. Všem přeji co nej přeskoky.
     
  2. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Pořád mi to díky padátkům ze šlechtění vychází na 418 šlechtících pokusů,což je 836 SK,kdo to nemá bude mít honičky kde ho získat,něco je v bednách,něco dá kolo neštěstí,ale je to celkem náročné.Mě naštěstí chybí jen asi 6 šlechtěnců,takže do akce jdu,SK mám 14500,to mi bude snad stačit;)
     
  3. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Mě to taky tak vychází, ještě popřemýšlím jestli budu akci dělat, ale myslím že ne, rozhodně bych nezačala hned zítra a raději bych počkala na víkend třeba dají šlechtění za 1 sk.
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak i přes opravené počty toho spousta chybí a jsou to dost vysocí šlechtěnci a nechce se mi je šlechtit, ;) tak opravdu do akce nejdu, počkám si na lepší
     
  5. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, sice jsem si tulidomek naplnila, ale až zítra se rozhodnu, zda se do akce vůbec pustím, se škorpiony moc nekomunikuji nebo oni se mnou a tak žádného chlupatého nemám a vyšlechtit jich 5 asi ani nestihnu, SH mám sice dost, škorpiónu pomálu, něco snad ještě vypěstuji. Všem co se do akce pustí přeji štěstí a přeskoky
     
  6. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Do šlechtění jdu.SK jsem si nastřádala,tak by to mělo jít dobře.Nějaké šlechtěnce taky mám a něco aspoň došlechtím do družstva.
    Přeji všem,kdo se do šlechtění pustí,aby se jim to hezky množilo.
     
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak tyhle počty šlechtěnců už by šly, jen ti škorpioni budou problém. Mám jednoho chlupatého, pár nižších a základních jen cca 200. A na trhu ani klepítko, lapla jsem jednoho azurového a šlus. Jestli to nebude přeskakovat, tak to nedám, nestihnu si ani nachovat dost základních.
     
  8. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, do akce jdu a těším se :). Většinou žádnou akci nevynechám, tak ani u této nevidím důvod vynechat ;). Zkrátka mě baví hrát :p;). SK je dostatek, nějaký šlechtěnec ve stodole je také, no a co bude chybět ... došlechtím :). Všem, kdo se do akce pustíte přeji fajn hru a dosažení svých cílů. Hezký podvečer všem :)
     
  9. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Do akce se pustím a snad i dokončím. SK mám na akci dostatek, jen ty chlupatý potvory chybí, ale snad se zadaří při BB. Sice se mnou nějak moc nekomunikuje a přeskoky se skoro žádné nekonají, ale snad to vyjde.
    Všem přeji úspěšnou hru a hezký zbytek večera.
     
  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tato akce nad mé schopnosti, proto jí dělat nebudu, samozřejmě něco si vyšlechtím do zásoby, ale ti škorpíci se ne a ne usadit na mé farmě v hojném počtu, kdo do akce jde, přeji hodně úspěchu.
     
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tato akce je nad moje síly ,moc vysoké šlechtěnce pro mě,nemám moc našlechtěno páč dělám jen při akcích tak že u těch vysokých nemám ano jednoho.
     
  12. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Mohli by ste skontrolovať v zadaní, či sú správne napísaný šlachtenci pri škorpionovi? Všetky zvieratá sú piaty šlachtenec, len škorpión je siedmy. Nemá to byť púštny?
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer ;) zítra přijdu dost pozdě domů, tak asi to nechám na víkendové BB, stoneček je dobrý :p

     
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Ještě promyslím. Šlechtící akce mě baví, ale tady opravdu nevím, nevím...
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Díky negativní zpětné vazbě došlo k úpravě dodávek počtu šlechtěnců.
    FAQ je již aktualizované

    Snad vás změna potěší

    [​IMG]
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Zdálo se mi to, nebo je to ještě lepší, než to prvně opravené :p xD
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak toto by už šlo, do toho asi půjdu :)
    Edit: ještě by mohli snížit počty padátek, těch je opravdu sposta a musí se hodně šlechtit
     
  18. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Jeden kus je lepší než pět kousků. Jó, vypadá to výrazně lépe. 8)
     
  19. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Reku, idem pozrieť ako som na tom so šľachtencami ja a čítam, že čím ďalej, tým lepšie a to som nezačal ani šľachtiť :) . Všetko mám po jednom kuse, až na toho "chlupatýho". S tým budem musieť niečo spraviť. Prajem veľa preskokov.
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Úprava dodávek šlechtěnců je super :D Toho jednoho chlupáče nebude tedy problém vyšlechtit :music: Ostatní mám ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.