Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Hledání sousedů a přátel' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. vrankaJ

    vrankaJ Rádoby autor

    niekto naviac stajne pre Mesačníka a Pelikána?
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Scharulka- ahoj, dekoraci Skákající parťáci nelze posílat (bonus za denní přihlášení)
    Hezkou sobotu
     
  3. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Tak to je škoda, přesto díky za info...je pravda, že jsem víc jak 14 dní nebyla na přijmu a myslela jsem si, že to asi bude z denního přihlašování.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  4. sarag68

    sarag68 Pisálek fóra

    Dobrý den,prosím nemá někdo dekorku KOULOVANÁ?Napiš holoubem jistě se domluvíme.
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sarag68 - ahoj, dekorace Koulovaná je bonus za denní přihlášení (leden 2021), tudíž posílat nelze.
     
  6. milada29

    milada29 Pisálek fóra

    Dobrý den, chtěla bych moc poprosit jestli nemá někdo na darování nebo zapůjčení výrobu Slizu, výrobu bublinek, Bezpečnostní kužel ,Uhlíkový list ,Půlnoční list , předem moc děkuji
     
  7. charina

    charina Perspektivní autor

    Zdravím, sháním do stonku dekorace Pořádek musí být a Kousky dortu. Děkuji. Na výměně se domluvíme.
     
  8. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Prosím,nemá někdo dekorku vymazlená trefa?? Písněte-děkuji
     
  9. elen22*

    elen22* Perspektivní autor

    Ahojky, som lv 215 takže mám toho hodne. Zháňam rúžové výrobny, okrem výrobny peria, batožiny. Mám viacej neoniek a dekorácií. Tak ak niečo zháňaš a chceš vymeniť za ružové výrobny ozvi sa.
     
  10. enrikea

    enrikea Perspektivní autor

    Ahoj rada bych ti poslala zpravu ale na komplu vubec nevim jak se zadava hvezdicka kterou mas za svym jmenem.prosím holoubek
     
  11. 14087

    14087 Veterán fóra

    enrikea - stiskni alt gr a / zároveň :)
    Deniska.23 - není vůbec zač :)
    milada29 - přiletí ti holub :)

    Když můžu tak pomůžu ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/2/24
    enrikea a Deniska.23 tohle ocenili.
  12. Sluníčko

    Sluníčko Pisálek fóra

    Pěkný den sháním Hedvábnou farmu. Napište si co za ní. děkuji
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Zase se opakuji :)

    Sháním dekorace Tečkovaný deštník a Květinová melodie

    Nabídky holubem díky
     
  14. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky
    scháním dekoraci do stonku -studnice pokladů-
    prosím nabídněte a napište co za ní


    a další dekorace co sháním jsou : na farmu přichází santa a závěrečná stromková zkouška a psí fontána
    mám nějaké neonové stáje a dekorace tečkový deštník ,nemrtvý poklad, křeččí past, květinová melodie, postřikovač umění , půlnoční dub , kaktusová svíce , aj.
     
  15. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Hledám hloh xxl, zlatý déšť xxl, hořící xxl.
    Z výroben růžové koberce, růžové vějíře a růžové hydranty.
    Vyměním - prosím poslat nejprve poptávku či nabídku holoubkem, děkuji.
     
  16. tonys*

    tonys* Pilný autor

    ahoj farmářky a farmáři, sháním dekorku ,,závěrečná stromková zkouška,, napište co za to chcete ,ráda vám pošli i něco navíc, zatím děkuji za ochotu,,
     
  17. petinka

    petinka Pisálek fóra

    Ahoj, sháním jen studnice pokladů, ale nabízím toho spoustu zdarma, potřebuji vyčistit sklad, poptávky posílejte holoubkem na pet*ik

    Bahamarama:
    -Stáje: výběh mandrilů, výběh pro cikády
    -Upgrady stájí: nádrž pro žraloky červená a růžová, výběh mandrilů oranžový, bazén pro kraby oranžový a červený
    -Dílny: továrna na jídelní hůlky, továrna na koberce, keramická dílna, sběrna papouščího peří, butik s plavkami, továrna na klapky na uši, továrna na žraločí zuby
    -Dílny upgrade oranžové: továrna na jídelní hůlky, továrna na koberce, keramická dílna, sběrna papouščího peří

    Farmerama:
    -Stáje: terárium pro gekony
    -Upgrady stájí: hnízdo pro roháče oranžové, výběh pro plchy oranžový, králíkárna červená, ovčín červený
    -Dílny: kozí mlékárna, výroba netopýřího guána, výrobna prachového peří, lanýžová farma, továrna na trezory, parfumerie, maskovací obchod, rodeo ranč, rybník s japonskými kapry, pštrosí farma, továrna na skateboardy, bio-lep laboratoř, bobří pila, obchod se zavazadly
    -Dílny upgrady: barvírna oranžová, výroba angorské vlny oranžová, výroba netopýřího guána oranžová a červená, lanýžová farma žlutá, továrna na trezory žlutá, hydrantová továrna oranžová, výroba mléka žlutá oranžová a růžová, rybník s japonskými kapry žlutý, včelín žlutý, kotlárna žlutá a oranžová, bio-lep laboratoř žlutá, bobří pila žlutá, obchod se zavazadly žlutý

    Jinak toho mám spoustu i mimo, hlavně novějších věcí, kdyby někdo potřeboval pomoc, ráda pomohu :)
     
  18. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Ahoj všem, prosím sháním mombín sladký
    Moc děkuji nevrona a Stáník79 za dárek
     
    Naposledy upraveno: 5/2/24
  19. janesy

    janesy Pisálek fóra

    Ahojky farmáři, nemáte náhodou někdo navíc dekorku "Veselý prrrrd!"? Chybí mi do stonku-jediná. Nechci to samozřejmě zadarmo. Písněte holoubkem, určo se domluvíme. Díky

    Už jsem sehnala :)
     
    Naposledy upraveno: 5/2/24
  20. milada29

    milada29 Pisálek fóra

    Dobrý den, chtěla bych poprosit jestli nemá někdo na darování Vonnou svíčku ,Svíčkovou dílnu a pstruha duhového. Předem děkuji