Zapeklitá taverna (12.5. - 17.5.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Mne to tiez hodilo 15 lalii :) Ks sa so mnou trosku kamarati a dalo mi +1 a 100% ;):p Vecer budem mat dlhu hotovu no padatka mi dako nenapadali :wuerg: a tak ich budem musiet nahnat lablabom aby som mohla pokracovat :oops: A este nema nikto hotovo:D
    Nech sa Vam dari a pekny vikend Vam prajem :)
     
  2. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tak ke hře musím říct že kdybych věděla jak mizerně budou padátka padat,tak bych vůbec hru nezačla.Sázela jsem 8 hodinovky a napadalo mi 550 padátek.Takže teď budu čumět a čekat.Druhou polovinu raději nezačnu,protože tímhle tempem to nemá cenu.:(
     
  3. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Ahojky.
    Ticket ze dne 29.1.2022
    [Ticket#2022012937002903]

    ***

    Od té doby nic, žádná zpráva nepřišla, kontrolovala jsem i spamy. Dnes už je mi to jedno, uběhla již dlouhá doba, ale co mi vadí, že je pochybováno o tom, co napíši. Nebudu něco takového psát, kdyby to nebyla pravda. Eva


    *** na fóru je zakázáno zveřejňovat komunikaci s podporou hry - Dave Lister***

    P.S.
    To je zajímavé - číslo ticketu není tajemstvím, komunikace zakázaná je.
    Nepřímo naznačit, že kecám také jde, když přednesu důkaz, je zakázaný.
    Že se vůbec na to nevykašlu a něco sem píši, ono je lepší si myslet svoje.
    Už jsem se o tom přesvědčila několikrát a nepoučím se.

    :p
     
    Naposledy upraveno: 13/5/22
  4. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,já to vodím bledě páč mám jen 420 padátek ,jen jsem rozpěstoval a jedu jen padátka jestli vubec se mám honil dělat akční,točím Lablab + produkty ,no nevím asi budu rád že udělám jen pulku,nějak to nepadá.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zapeklitá taverna je o něco méně zapeklitá!8) https://1iq.cz/img/j3zDM/CyYt3.jpg
    Jinak obtížnost akce je střední až těžka, a tomu je přizpůsobeno padání kompasů!:wuerg:
     
  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja mam 335 kompasov ale nevzdavam to :) Ked ma Kaolin uz hotovo tak to musi ist aj keby nechceloxD:oops:casu je este dost ;)
     
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Poprosila jsem kolegy z herní podpory, aby to prověřili. Prý se na to kouknou během víkendu, tak prosím vyčkej na jejich zprávu. Díky
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezkou zapeklitou všem :) tak pirátský keřík napěstovaný, zvolila jsem ho po pár bonusů z kola, ke stonku mě chybí

    ještě 400 kompasů, teď dlouhodobky a další kytička přijde na řadu možná už zítra :p vážně to moc nepadá ..


    [​IMG]
     
  9. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já mám jen 233 a taky se nehroutím.. napadá to až dopěstuju 8hod a zasadím dlouhodobku ;) nevzdávejte se a neplačte :D
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pajaable, jedna věc je číslo ticketu o které jsi byla požádána, druhá zveřejnění komunikace s podporou hry. V pravidlech fóra je celkem jasně uvedeno, že je to zakázáno. Nic víc v tom není třeba hledat ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  11. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) zajtra uz len padatka a bude vymalovano
    [​IMG]
    prajem pekny vikend ;)
     
  12. ivacek53

    ivacek53 Pisálek fóra

    To tolik kupuješ,to jsi šílený závislák
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak za hoďku po další sklizni bude hotová delší akční plevel, pak budu lovit pajdátka, abych mohla vyset tu kratší. Datum dobrý, snad to klapenzi i na pajdátka na druhou část akce :)

    ivacek53, kupovat netřeba těm, co hrají od začátku Farmeramy i těm, kteří začali později, či na čas vynechali, ale používají tu hmotu, co máme všichni v hlavě a teoreticky se stejnou kapacitou...
     
    Naposledy upraveno: 13/5/22
  14. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    mam 270 padatiek. rastlinky pekne pribudaju, ak mi to zazracne bude fungovat na telefone, tak kratke rastliny budu dopestovane uz zajtra vecer. no tie padatka, mne to nikdy nepada :/ porazi ma.
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Přece jen jsem pustila ,,chlup" xDa koupila luxusní nabídku párty lístků,odměnou mi byly 2 bonusy které mi pomohly spolu s SH a vrtulemi napěstovat akční a padátka budou pomocí portáceným lablabem a s modrásky.xD
     
  16. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já mám lilii napěstovanou a musím také stát nejsou padátka chybí 200 kompasů abych mohla začít s druhou částí
     
  17. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    U mě takto : [​IMG] Snad se Pobyška pochlapí a za 1,5 hodiny mi umožní pokračovat Páskou přes oči. Vyplácala jsem přes 200 PL a dostala jsem pouze hvězdičky, banány a potřebné výrobny :cry:

    Stonek je na svém místě a Páska se už množí. Bonus žádný nemám tak opět musí pomoci Jack

    Edit : Zkusila jsem ještě 50x zatočit za PL a pouze 2x se mi objevil bonus 100% a co jsem vytočila ? 4x žlutou výrobnu mléka a podobně. Systém ví, že mám čtyři Jacky (11 náplní) a proto nemám nárok na bonus ???? Už mi to tak opravdu připadá >:(
     
    Naposledy upraveno: 14/5/22
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... krásné sluneční ránko všem :) pokrácený lablab hodně pomohl, stoneček hotový, ale k zasazení další akční kytičky mě

    chybí 7 kompasů, tak točím krátké kytičky a je to marný, je to marný xD tak čekám, až se probudí sousedi s dárečky :D :p


    [​IMG]
     
  19. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Dnes budu mít napěstovanou dlouhou rostlinku, ale s padátky je to horší mám jich zatím 486, snad to napadá určitě to nevzdávám. Krásnou hru.
     
  20. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Já vím, že ty jsi zlatíčko, ale už je květen, problém z ledna už mě nepálí, co řešit nyní po takové dlouhé době.
    Já jsem se jen zmínila, že na podporu kvůli něčemu z aktuální akce psát nebudu, protože mám zkušenost z ledna, že se mi nedostalo odpovědi. Dál bych to bývala neřešila, ale nazlobilo mě, že se zde napsalo, že jsem nikam v lednu nepsala. A já psala.
    xD
    Jinak padátek málo, JC jsou na ploše a nic moc. Nevadí, stejně je venku hezky a práce moře, takže mě dokončení či nedokončení této akce nijak nevzrušuje. Eva
    :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.