Zamilovaní králíci (7.2. - 12.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    pajda361 - většinou při akcích bývají vodopády stranou dění, tentokrát se s nima počítá? Podle popisu ano, nejsou vyloučené jako hřbitov, ale raději se ptám, zda i tam stromy pokácet.
     
  2. -kanistr-

    -kanistr- Pisálek fóra

    Ta kytka je k Valentynovi a zajici maji ted obdobi množení
     
    maribeja, babina51 a vilm4 tohle ocenili.
  3. Štika

    Štika Mistr fóra

    Já mám s akcí vystaráno ,do upgrajdů na hřbitově jsem nacpala přebytečné šlechtěnce.....hele RT kde máme pořád brát ty milionové položky,jedna akce za druhou,na trhu je cenová vánice,když teda je co na trhu koupit, začíná tam být ve všem pěkný průvan.
    Já poslední dobou nemám čas ani na to abych doplnila slepice a králíky.
    Tak zase pěkně najíždím na své ,napěstovat plodiny a zvířectvo a akce RT na delší čas házím k ledu,vyjímkou je královna ale i ta nás může v mnohém nemile překvapit,její štědrost je až podezřelá.
     
    Naposledy upraveno: 6/2/18
  4. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Obě akce odpískávám.... Radši budu syslit do stodoly.... Nejsem si jistý, že bych s tím co mám dokázal pokrýt nějakou položku....
     
    babina51 a vilm4 tohle ocenili.
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Babako, sousede drahý, ovšem že to půjde, proč předem akci pohřbívat, je dostupná od 21 levlu a pochybuji, že by za dva dny hraní měli dostatečné zásoby, aby se přehoupli i přes první úkol, to by nebyl zrovna správný marketingový tah:)
    Hodnota dodávaní je sice vysoká, ale toto není topka, počkejme kolik těch medailí bude vypadávat. Někdo bude prohánět citrony, další vyšlechtěné kytky a někdo bude bourat...
     
  6. babako

    babako Expert fóra

    • Necituj, prosím, příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného oslovit. Děkuji, Skali
    GordonSargent
    *** odstraněna zbytečná citace
    Naprostá pravda Gordonko,jako vždy.. Půjdeme do toho spolu a bude..;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/2/18
  7. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Nenechám se vyhecovat k likvidaci nasyslených zvířátek.Nedám!Ani z lásky,ani za peníze!Radši se budu snažit obrat pirátku,vydávající se za královnu.Takže nálepka a fertyk.
     
  8. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Jsou ty pláně nějaké holé, bez těch stromů :eek:xD. Ale stejně se nějak nemůžu probrat a naladit na to, že mě to bude bavit :sleepy:. Schválně jsem se kouknul na přehled toho, čím mě vloni podarovala skutečná Královna, a zase jsem to smutně zavřel. A marně přemýšlím, proč jsou v téhle akci titulovaní králíci. Úplně stejně mohli být zabouchnutí humři, nebo jakákoliv jiná farmová havěť...
     
  9. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Děkuji moc za info.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  10. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Hmmm, hmmm, a ja do toho jdu :p Do vseho dohromady, zkusim par spesl parfemu, par slechteni, pokud bude BB a medajle, mozna i něco k tomu tam nacpu ;) Ze bych ale udelala cele, to nevim, nemam ani tolik zvirat, ani slechtencu :) Tak uvidim, podle tech medaili... Ono je to tak nejak provazane, pockam, az jak co bude probihat, pokud se to nevyplati, zamerim se jen na královnu, pokud bude stat i kralovna za pytel (coz zatím nevypada), tak nejak polechtám všechno :) Při desivce jsem taky nakrmila par pejru a prestalo me to bavit, tak jsem to proste nedělala :) Ale za me, tech akci je taky poslední dobou az az... Ještě stále mam téměř prázdnou stodolu po dožínkách, mam obavy, ze ji budu doplnovat ještě 10 let :-D
     
  11. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    krákorko,
    sice nejsem pajda361, ale odpovím: teď vyzkoušeno - na vodopádech sklizen zázvorovník a medajle vypadly. Ze stromů ani ťuk.
     
  12. Mauricie1

    Mauricie1 Pisálek fóra

    Tak královnu taky vynechávám, jelikož nemám šanci získat dost hvězdiček na zajímavé odměny a o ty "levnější" nemám zájem. Škoda, že je akce jen na farmě. Tam mám prázdnou stodolu a potřebovala bych ji doplnit. Zato na Baha stodola přetéká a kvůli postupu pěstuju tuny nepotřebných zvířat a kytek. Do družstva z toho taky nic nepotřebuju, už mám všechno dodaný i napěstovaný do zásoby až si budu moct odemknout další věci v chrámu. Uvítala bych akci jen na Baha!
    Takže asi párkrát otočím ty akční růže, namelu superparfémy, do akce trošku provětrám baha stodolu a nazdar!
    Pro mě další zklamání.
     
    Silwin a babina51 tohle ocenili.
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ach jo, jedou to prijit muselo, ne ze bych tuhle akci delal komplet, ale je to dobry duvod pro zmenu vykacet prales a vodopady, no a potom trpet az se bude zalesnovat...
    Akce samotna je dost zmatena, hlavne ty divnosti se stonkama, tak uvidime kam dolezu...
     
  14. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Inak ľudia, zajtra ešte predtým ako do akcie začnete dodávať zvieratá a šľachtencov v miliónových protihodnotách, vyskúšajte najprv ako padajú tie medaile, mohli by kľudne stačiť a dodávkami by sme si mohli len prilepšiť. ;) Aby sa náhodou nestalo, že niekto dodá hneď na začiatku polku stodoly a potom zistí, že aha to stačilo spraviť s medailami. ;)
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ekanagi - co testovací účet ?
     
  16. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    iDavis - A ty sám tomuto scénáři věříš? Nebo je to jen zbožné přání? :p
     
  17. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Tak dodám jen1-5,počkám na BB,trochu si zašlechtím(aby se neřeklo) a přesunu se ke královně(uvidím co a jak bude nadělovat).Plenit zvířata za stonky které jsou no nic moc tak to ani náhodou.
    FA132....BAHA385
     
  18. iDavis

    iDavis Baron fóra

    @stěby skôr by som povedal že neverím scenáru že by od nás chceli desiatky miliónov protihodnoty v jednej akcii. ;)
     
  19. avotram

    avotram Rádoby autor

    Skali, ekanagi - co testovací účet ?

    přeji všem dobrý večer,
    mám velkou prosbu,mohla bys nám,prosím zdělit,kolik těch medailí na vodopádech vypadlo,případně,kolik kterých
    moc děkuji
     
    kiki2305 a Danielaa25 tohle ocenili.
  20. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    Já to chápu tak,že za 50 mega tam můžu dát co budu chtít. Je tam napsáno zboží no a to je podle mě všechno. Ale nechám se překvapit.Ty stonky jen zašlechtěnce(poku by to tak bylo) určitě hrát nebudu. Nejsem zas tak blbý a SK ušetrím na jinou akci.:);)
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.