Zaječí bonanza (28.3. - 3.4.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babina51 tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce samo že jdu :)
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Akce na spešl ploše zrovna o velikonocích :eek: No uvidíme :music:
    Řádek by se hodil ;)
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte, do akce jdu, o tom žádná :)

    Potřeba:
    Lízátkovka - 360
    Čokoládové vajíčko - 11 - mlýnský produkt na který je potřeba:
    Zázračná vejcovka - 1100 (- 1000 na stonek)
    Mléčná čokoláda - 110 (- 100 na stonek)

    Vše na akční ploše, nejdřív bude potřeba pěstovat lízátkovku na odemknutí celé plochy.

    Tak ať se nám daří a pohodové velikonoce všem ;)

     
  5. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Krásné a veselé velikonoce všem farmařejícím a s chutí do práce.... vždyť práce šlechtí. ;););)
     
  6. Celebka

    Celebka Pisálek fóra

    budu makat ale pomlázku nevynechám
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Po Velké honičce to vypadá na zasloužený odpočinek. Už vidím, jak sakruji, že se to táhne jak týden před výplatou. :p
    Díky za výpočty dinoalesi.
     
  8. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Ahoj,do akce jdu a jsem přešťastná,že není třeba SH.Nemám po honičce žádné zásoby.;)
     
  9. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj já do toho jdu jako vždy,ale mám dotaz k balíčkům:asi tam máte chybu,když největší balíček stojí méně než nejmenší,také přeji všem krásné velikonoce a bohatou pomlázku...:inlove:
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, do akce také samo sebou jdu, nevynechávám ;). Akci na akčním poli vítám, alespoň doplním zásoby atd. ;)
    Každopádně řádek na stonku se mi líbí :).
    Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať zdárně dokončíte ;).
    Samozřejmě poděkování dinoalesi za výpočty ;):).
    Přeji hezkou středu všem
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Ahoj, dle informací, které jsme obdrželi jsou ceny správně.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Tak snad už nám k tomu nic víc nepřidají. Po honičce toho mám dost a zásoby se tenčí...chce to trochu oddychu na ty Velikonoce.
     
  13. burds

    burds Titán fóra

    Spešl plochu nemám ráda.Tentokrát akci vysnechám
     
  14. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky papulice , s cenami je to asi stejné jako v reálném životě , kde jsou u velkých balení výhodné ceny.
    Reklamu na zboží XXL " Nakupujte chytře , ušetříte " , vidíme všude kolem sebe v obchodech ,
    v letácích i v televizi .
    Jen tak namátkou mě např. napadl toaletní papír , kdy se cena 1 roličky pohybuje kolem cca 10Kč ,
    ve velkém balení je cena 1ks kolem cca 5Kč;)

    ... ptáte se všichni proč mě napadl zrovna ten toaletní papír ?
    Já myslím , že jste všichni pochopili .
    Akci na spešl ploše nemám ráda , táhne se jako med , plazí se to do cíle jako slimák .
    Chytám nervy , že trčím pořád na začátku ... a kdo chytne nervy , ten se může z psychického stresu
    a časového presu taky třeba i pos... :p

    ... ale co už , akci nevynechám ani v době svátků.
    Krásné Velikonoce všem vespolek
     
  15. evinana

    evinana Znalec fóra

    Ani já akci nevynechám, udělám jí jako každou jinou i když vím že to bude zdlouhavé protože žádná pomoc s urychlovači. ;)
     
  16. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Pěkný den všem, +1 z každého chovu, i když obden, tak to si nemůžu nechat ujít. Já jsem totiž spíše chovatelka než pěstitelka, udělám si časový harmonogram a dianolesi díky za počty. Ať se daří a pěkné velikonoční svátky (a v pondělí tu bude i apríl).
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte. Jak tady už někteří psali, na akční ploše se to vleče. :) Ale co vleče, neuteče xD
    Budu se snažit doklikat k úspěšnému dokončení. Logisticky to vychází celkem dobře, co ztratím zítra a v pátek, snad doklikám od soboty do úterka dopoledne, pak to bude o náhodě, mám noční bez přístupu. Ale to pude, musí, jako vždycky :)
    Pěkné Velikonoce Všem, kdo je slaví :)
     
  18. stefan.h

    stefan.h Aktivní autor

    Ahojte,akciu začnem a uvidím po kade dôjdem ...Všetkým peknú hru...;)
     
  19. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Raduško děkuji za počty.. do akce jdu na spěšl ploše.. tu jedu vždycky a vždycky jí dodělám :)
    Hodně štěstí všem :)
     
  20. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Na akci se těším, spešl plochu jsem nenavštívila několik let. Snad se nebudu muset prosekávat trním, tahat pařezy, orat a znovu protahovat zavlažovací systém. Snad ke mně bude plocha milosrdná, když teď takovou dobu jela v módu eco bio. Snad se i nedaleká řeka párkrát rozvodnila a přinesla úrodné bahno, takže akčním nové lístečky porostou rychleji než je budu stíhat sklízet. To by bylo žůžo.

    Na ploše jsem nepěstovala tak dlouho, že už si nejsem jistá jak na to, tak se tu raději zeptám. Rozpěstování je nejlepší na polích 2x2? Budu mít 10 semen. Vejde se na první část 10 velkých polí? Vím že to zítra sama uvidím, ale ráda mám věci dopředu rozmyšlené a naplánované, jsem pak klidnější.

    A taky moc děkuju dinoalesi za výpočty, vždy se podle nich řídím, takže mi hodně usnadňují práci.