Zabydlení (26.3. - 1.4.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Srandičky ovčí babičky ,-))) prdlajs, existuje už od mládí, akce byla náročná ,-)), ale stonek mám.
    dasa1143: člověk se pořád učí ,-)) pavouk mi nevadí, vlastně nic jiného, snad ještě mouchy, ale tomu kulatému s dírkama se to nevyrovná ,-)
    Pěkná grafika, šnek super.
     
  2. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Tak nevím jestli to mám dělat zjistil jsem že nemám šneka a koupit se nedá.
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jak myslíš, že nedá? Stáj ne, ale kusový snad ano.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Kostejnesmrtelny333 - ahoj, můžeš místo šneků dodat kaštany nebo hrnce - vybereš si jednu ze tří variant

    šnek.png
     
    maribeja, Y_n_O a dingičko tohle ocenili.
  5. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Krásne, peknučké, to ja rada :D

    ....len nemám čas, pracujem aj teraz..........

    držte sa farmárikovia, nech sa dostanete k tým rozkošným chrobáčikom
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  6. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, po prvním zasetí 5 ks od každé rostliny mám sklizeň 25 +15 ks. Nerozumím tomu. o_O
    Předpokládala jsem, že bude 25 +25?

    Edit: skali - myslela jsem, že to by mělo být přece jedno na akční ploše, když nelze ničím zvýšení ovlivnit (myšleno MJS apod.)? Ovlivnit jde pouze počet hnojiva velikostí a počtem polí a množství sazenic? Nebo už mi to nemyslí? Jsem dneska K.O. Sázela jsem na velká pole, po sklizni se tam objevila zase ta původní - nechápala jsem.

    Edit II: skali - dík, dneska už mi to opravdu nemyslí - sotva vidím a myslím xD:cry:
    Podporu nebudu obtěžovat změnou polí u sklizně, prostě budu muset napěstovat o trošku více ;)
     
    Naposledy upraveno: 26/3/20
    moncicak7070 a Skali tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Apachie1 - ahoj, a na jaká pole jsi to zasela ? Byla všechna pole stejné velikosti ?
    U mě vše OK. Pokud máš nesrovnalosti, obrať se na herní podporu
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  8. Wevinka

    Wevinka Pisálek fóra

    Odkial zozeniem šípky? :p
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak teď jsem si po kontrole všech diskuzí vzpomněla na tu spešlplochu... To bude zázrak, jestli to doklikám xD
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Wevinka - ahoj, koukni tady (klik) ;)

    Edit: pokud ještě nemáš šípky, můžeš si vybrat z dalších dvou variant - dodáš berušky (lienky) nebo nažku jilmu (brest)

    varianty.png
     
    Naposledy upraveno: 26/3/20
  11. popelk

    popelk Pisálek fóra

    ahoj,právě jsem si sklidila akční na spešlploše a zmizelo mi všechno. rostliny i políčka. chtěla jsem si místo 2x1 dát 2x2 a nemám nic.zůstalo mě jenom 0ks jarněnky a2 houbové..restartovala jsem hru a pořád nic.poradí mě někdo prosím ?
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    popelk - ahoj, pokud nepomůže se odhlásit a znovu přihlásit (nejlépe zavřít celý prohlížeč), pak kontaktuj herní podporu a požádej o prověření tvého herního účtu

    Jak kontaktovat herní podporu

    Apachie1 - Já už jsem dneska taky úplně vydudaná, , tak to zkusím po selsku (víc už taky nedám) :eek::
    Mám 5 semínek
    - zaseju je na 5 pidipolí - sklidím 5x2 = 10 kytek
    - zaseju na 5 půlpolí (2x1) - sklidím 5x3 = 15 kytek
    -zaseju na 5 velkých - sklidím 5x5 = 25 kytek
    :)
    PS: Teď už mám co nejvíc velkých polí, pak pár půlpolí a zbytek pidimidi
     
    Naposledy upraveno: 26/3/20
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    ehm :D som tu jediný kto si to stopuje na časomiere v mobile kedy budu hotové tie úrody na tej special ploche :D :D :D dúfam, že nie :D

    PS: vidím to asi aj na budíky cez noc :D :D :D :D
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tronaldo55: Tak takhle šílená nejsem, jen jednou jsem vstala a to kvůli královně (té staré, když byla podruhé)
    1.domeček = 4 úkoly :)
     
    evainfo a Peto121 tohle ocenili.
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já taky ne, dobrou noc ,-))
    první domek= chybí jeden úkol, pozor pavoučí ozdoby se množí ,-)))
     
    evainfo a ღSisinkaღ tohle ocenili.
  16. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Výborná akce, všechny potřebné rostliny a ostatní mám, tak se to plní dobře.
     
    evainfo a moncicak7070 tohle ocenili.
  17. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    :D :D Nevravím, že som šialený len mi to tak príde, že niekedy iná možnosť ani nie je než si to stopovať kedy to bude hotové, som viacmenej hrač ktorý nekupuje veci a tí moc možností nemajú :D Btw tiež už mám polku hotovú :D a aj bez stopovania ale aj tak :Dhrači ktori nekupuju majú tých možností oveľa menej :/
     
    Naposledy upraveno: 27/3/20
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 - ahoj, nepoužívej, prosím, zbytečně angličtinu na našem fóru. Pravidla povolují pouze naše dva mateřské jazyky - tedy slovenčinu a češtinu. Máme tolik rozmanitých výrazů, které se dají použít. Při opakovaném prohřešku mohu rozdávat trestní bodíky :)

    Pavidla fóra - cizí jazyk (klik)
     
    dasa1143 a evainfo tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Šnek to má zasebou a nyní je na řadě beruška.:)
    Jinak se mi tedy opět nelíbí,že si mám v prvních úkolech vybrat mezi nálepkou a ostatníma odměnama.Nálepka by snad měla být samozřejmostí!!!o_O
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - píšu si ;)
    Na nálepku jsem se bodla a vzala raději pralinky. Ale chápu tě :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.