Zázraky divočiny (11.1. - 16.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. šebejda

    šebejda Baron fóra

    JOJOJO....dal jsem si pivko, koupil jsem SK a začal jsem šlechtit. Ale jak jsem meldoval o pár stránek výš. Domky se mi netulí kvůli akci, ale protože je BB. Dokázal jsem vynechat "pro mne zbytečnou akci", ale opět opakovaně jsem nedokázal ignorovat BB. A zítra sem pravděpodobně napíšu, že jsem jouda a že jsem měl vynechat i BB, neb opět získám velkou prdlačku.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce hotová, ale trvalo to mooooc dlouho to tam nandat ;) nemám ráda takové dodávání po kouskách. Snažila jsem se dávat většinou základní zvířata, šlechtěnci se budou hodit jindy. Přeskoky u šlechtění vůbec žádné, to se mi už fakt nelíbí, tak už ani jedno SK do toho nedám
    :p
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Šoupla jsem do tulidomku šlechtěnce napadané z nebe, beden a kola neštěstí... jestli to na něco vyjde, tak to do akčního úkolu přepošlu.
    Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se 8)
     
  4. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    tak já s podivem ze základu dostal létající ryby asi3 a pilnou včelu ,to jsem zíral
     
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jak jsem slíbil, tak jsem splnil.
    Bylo to sice plnění - plenění, ale co by šílenec neudělal.
    Hotovo!

    Bylo tam něco přeskoků, podrobně jsem je ale nezkoumal - stejně to jednou skončí jako dodávka do některého z úkolů...

    Ať to všem pěkně při šlechtění přeskakuje a hlavně ať nám nepřeskočí v reálu...;)
     
  6. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    tak s bedny s vodními zvířaty jsem dostala jezírko pro humry, takže super ;) :)
     
  7. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    I já jsem akci splnila, SK jsem nekupovala, průběžně si ho melu sama. Z akce jsem získala 105, zbylo mi 67. Není to sice žádná sláva, ale nejhorší to taky není. :)
     
  8. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    Zázraky divočiny---stonek aktivován a jedu 3 kolo,stodola doslova vybranáxDxD akce dobrá,tak všem ostatním farmářum ,,,,šlechtění zdar,,xDxD dopisuji--mám hotovo!
     
    Naposledy upraveno: 12/1/18
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mám nálepku, mise splněna 8) Tak ať se daří nadšencům do šlechtění ;)
     
    -Kuteno-, GordonSargent a Helena1313 tohle ocenili.
  10. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak už jsem tedy taky doběhla - tedy dojela to třetí kolo.
     
  11. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Nechtěla jsem - šlechtila jsem.
    Stonek a konečná, víc ani ťuk.
    Hezkou hru všem.
     
  12. papulice

    papulice Veterán fóra

    nechápu hráče co píšou,do toho SK dávat nebudu a co s ním,přece je na šlechtění,já nekupuji,vyrábím si ho sama nebo ho dostanu v úkolech a také sem si ho koupila celkem dost ve farmářském obchodě,tak hodně zdaru...
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    papulice: mno, já třeba mám mlýn zaměstnaný výrobou krmiva pro zvěř, kterou dochovávám na limitní stav a pro tu, co padne do výroben. Jedou jak kafilérka... Takže eSKáčko nemám kdy a kde namlet. V úkolech je nula nula nic a když, tak za velkou spotřebu. Mince jsem utratila za ostrovní vodopády. Takže nedám a nedám. Mám, ale málo, nechám na akci, kde se investice vyplatí. Tato to určitě není. 8)
     
    Naposledy upraveno: 12/1/18
  14. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    BB zatim o nicem sama genetika akce hotova tak jeste poslechtim jestli neco nepadne :p
     
  15. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Stonek aktivován, při šlechtění ani jednou nepadlo nic závratného a pokračovat dál, abych se zbavil zvířat pro pár hvězdiček a jiných nepotřebných nesmyslů a dostal 50SK za 50SK, které na to spotřebuji, mi přijde uhozené...takže posledních pět úkolů zůstává nesplněných...pokud mě zítra nechytne nějaký aktivní rapl xD
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    prešla som celé tri kolečka8)
    [​IMG]

    v lesklej bedni som našla aj tajomstvá [​IMG], medzi tými v lište zapadnú, ani si nevšimnem, že sú staršie
    a v bedni z riadku takýto proviant [​IMG], na zajtra som objednala pre anakondy:D

    a ešte menší plagátik z podarených mixov:p
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
     
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Akce hotová, zítra aktivuji stonek, teď jsem to nějak zazdila. No co už, však zítra je taky den, no néé?
     
    evainfo, Helena1313 a helca16113 tohle ocenili.
  18. monča81

    monča81 Pilný autor

    Prosím ten, dort kde získám ?
     
  19. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj monča81,
    pokud myslíš Zdravou dobrůtku [​IMG] , tak ta je jako odměna u 7.kola a 14. kola
     
  20. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky akci mám splněnou docela to šlo dobře. Přeji Vám ať se hra daří a akci brzy dokončíte.
     
    helca16113, evainfo a Helena1313 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.