Vzhůru! (3.5. - 9.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký skoro večer :) v práci mám trochu fofr, nebude čas pravidelně sklízet a točit kolem a tak se do létání pustím zase v sobotu ráno s bandaskou kávičky. Vzdušný prostor už bude prázdný a taky nikoho neohrozím xD držím palce, stoneček a dekorka jsou fajn :p

     
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Jasné, není problém, jen upozorňuji, že i moje KŠ má občas své dny a bonus nevydá a nevydá ;)
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Peto121, zkus ho promazat.... možná to děláš stejně jako já, ale kdyby náhodou ne.... točím vždycky před začátkem akce a nejdřív se snažím protočit co nejvíc zelených (nevím, jestli to má na to vliv, ale dělám to tak) a občas se zadaří, moc jsem s tím tentokrát nepočítala, protože se mi zadařilo i v předešlé akci, když se nezadaří vyštrachám něco ze zásob.
    Přeji všem bezpečný let a hladké přistání :)
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peťo, jak říkala jedna rosnička na nejmenované televizní stanici: "Věřte, bude líp." ;)
     
  6. máťochov

    máťochov Stará škola

    Nakonec prima pohodová akce. 100% v diamantu, 100% z kola, vše napěstováno na polích 2x2, spotřebováno cca 1800 SH + cca 600 Zuzi. Pikolky už jsou opět na svých místech na mýtině a já se vracím k pěstování plodin do úkolů, na řadě jsou kopretiny. Hezký večer všem.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 3/5/23
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O "Věřte, bude líp již brzy".;) Táto akcia ma nebaví.pestujem,ale vôbec ma to neberie.Neviem,či dokončím,asi to chce pauzu.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peťo, poprve jsem zasela na pidipole, vehikl se se mnou taky nekamarádí. Co bude, to bude. Asi přestavím Baha na tu soutěž, něco nového v neustálém pěstování do zblbnutí :)
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak hotovo dolítáno ;)

    Screenshot_1.png

    Dneska jsem to měl náročnější, z práce rovnou na EEG s malým, přijel jsem domů až ve třičtvrtě na 6, po cestě jsem akorát stačil napěstovat, a před chvílí dolítat, tak trošku se zpožděním :p
    [​IMG]
     
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] šlo to rýchlo, odmeny som brala väčšinou 2x, ešte mám zbytočne zasadené:D, ľaničník mi rástol "až" 24 min. - v zlatom slote bol 100% bonus na rastilny, nezostalo miesto na vianočku [​IMG], suvenír bol tentokrát fajn[​IMG] ;)

    Nech sa vám darí;)
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já, jako správný lůzr čekám, až sklidím první pidipole.
    Hin sa hukáže, esi něco ulítám xD

    Gratuluji všem hotovsonům, kteří mají raketovou rychlost :)
     
  12. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

  13. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Do akce jdu, zasadila jsem až teď, jelikož jsem ráno byla u zubaře a začátek akce jsem prospala a do teď ještě pořádně přes obrovský otok nevidím. Co zvládnu, to zvládnu. Každá odměna se počítá, a když nebude stonek, tak se svět také nezboří. Všem přeji úspěšnou akci a těm co mají hotovo gratulace.
    P.S. omlouvám se za překlepy pokud v textu nějaé jsou
     
  14. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    akciu som zacala az teraz. prvych 10 plodin zasadenych, hlavna luka aj divoka luka uplne prazdne (ostali mi tam kytky z predchadzajucej akcie a hra ich sama odstranila) choroba je potvora a az teraz som si konecne sadla k pc, ze nieco aj zvladnem spravit :) este si to musim spocitat, ci sa oplati daco robit, nech zas nerobim zbytocne :D
     
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dobré ráno, jak to čtu, Hujerovic mají odlétáno a já, trubka, se jdu pochlubit, že KŠ štěstí vydalo 100 % do stodoly a ani se nebránilo. xD Jdu spočítat, kolik kytek mám vlastně napěstovat. Letecké rozpisy jsem vytvořila včera večer. Kreativní nejsou, je to klasika - moc neměnit směr, svištět ideálně po třech políčkách a na konci dvojitá odměna. Jen poslední závod bych se chtěla rozšoupnout. Tak uvidíme, kolik to hodí...
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ciri13
    Mlel a létal sem raději průběžně,abych moc nepřepěstoval a dával velký pozor aby sem lepší odměny vyzvednul 2x.O jednu jsem přišel,bo sem pozdě přelítnul nahoru.Takže na začátku sem všechna paliva dal semlít po deseti kusech a pak co bylo potřeba.Nejvíc mě asi vytáčely ty dárkový krabice,že sem furt na ně musel najíždět,abych něco nezanedbal.
    Dále chci upozornit na načechranou anakondu( druhý nejvyšší šlechtěnec),škoda tam jednu nechat!8)
     
  17. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ahojte, večer som zasial na komfortné polia s nádejou, že KŠ dá ráno nejaké percento a dalo 100. Ak sa mi podarí pozbierať počas bonusu ešte 5x, mohol by som byť zajtra ráno na 20.000. To by som mohol namlieť slušné množstvo Bionafty deluxe a znásobiť niektoré odmeny :)
     
  18. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hotovo,odlétáno. Přepěstováno 20 biopalivo,škoda,že nejdou darovat.
    Létalo se tentokrát nahoru dolu,ale odměny víc jak dobré.
    Kdo ještě létá tak ať šťastně doletí do cíle. :)
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja si idem svojim slimačím krokom nemám sa kam ponáhľať.Mám hotové komplet 3 lietadielka.Tie dve do konca akcie už v pohode urobím.Ktorí máte hotovo tak vám gratulujem;);).
     
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Kolo se mnou opět nekamarádí, tak zase musím plenit domácí zásoby. První 4 závody jsem profrčela, poslední si užívám a vyzobávám dvojnásobky. Teď došla lnička, ale do večera to dolétám. O víkendu mám setkání s kamarády, tak si to chci užít bez internetu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.