Vzhůru! (3.5. - 9.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,takže letadla nebudou :cry::).
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  2. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Do akce jdu,nevynechávám žádnou. Dekorka zase zbytečně velká a místa čím dál míň,stodola plná...Bude se pěstovat na dvou místech a do toho nové výběhů do úkolů.Chtělo by to víc místa... ;)
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, na vyzvednutí řádku nelze použít biopalivo deluxe, tudíž ho nemůžeme získat dvakrát (píše se to i v popisu akce) ;)
     
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Už se těším. Od té doby. co mi obrstromky dávají každý 2x za den 12 a více ks SH, nemám problém vypěstovat dostatek akčního. Bedny beru s radostí, díky nim mi v podstatě odpadá chov zvěře a výroba produktů, i krmiva se sejde hafo, nemluvě o nářadí, děsivých předmětech a ostaních komoditách.
     
  5. 007lala

    007lala Pilný autor

    Jak dosáhneš toho, aby obr strom dávaly úrodu 2x denně, prosím? To by se mi hodilo, protože jsem teď na dně s SH i vrtulkama.
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    007lala
    Musíš mít:
    [​IMG] nejlépe oba dva!
    Pak můžeš obden sklízet 2x denně obrstromy.Pokud máš XXL,tak asi častěji!;)
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tohle bude zase krutoakce, mám sice zítra volno, ale pak čtyři dvanáctky s omezeným přístupem. To toho moc nenaspím, když budu lovit bonusy a dohánět sklizně xD Ale do akce jdu. To pude, to se vstřebá 8)
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Do akce samozřejmě jdu jako do každé jiné, řádek se vždy hodí a dekorka nesmí chybět ;)
     
  9. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Dobrý den přeji všem,tuto akci mám moc ráda,budu dělat, nevím kolik udělám,hrát budu pro radost
     
  10. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Prajem príjemný let všetkým, za mňa je to akcia ktorú s radosťou vynechám. Konečne nebudem musieť myslieť kedy zasiať, kedy pozbierať, aké bonusy použiť ;)
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jako obvykle, jsem zjistil, že je akce až teď. Neva, sklidil jsem lilie, založil chemii do slotů, na divošce hortenzie a na hlavní chryzantéma dostaly vše potřebné(voda, hnůj, sh) a budou připraveny k akci včas.
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tentokrát máme ještě dekoraci na SH ze sezóny,tak to bude fičáK:wuerg:
    [​IMG]

    Kdo by chtěl ještě podpořit návrh na vyhledávání ziskových dekorací: Ziskové dekorace | Farmerama CZ & SK
     
  13. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři, laskavě se přiznejte, kdo se mi hrabal v mém jindy poslušném kolečku? Právě protočeno 213 lístků abych se doplazil pro 1 bonus 100%, děkuji moc. Hlavně že mám xxx dalších koček a výřivek. Nu což, bude to muset stačit. Tak za hodinu na vzletové ploše.

    Edit: hotová akční za 12 minut, to je frkotxD.
     
    Naposledy upraveno: 3/5/23
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak to sem opravdu nečekal!
    [​IMG]
     
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Na co se vyplatí letět? Prosím odpoví mi zkušení? Díky :)

    47 protočených PL a ani fň tak víc nedám -.-
     
    Naposledy upraveno: 3/5/23
    findy22, kutilka70 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    To pošli rovnou RT s dopisem že příště ta kytka může klidně růst 24 hodin a že na umletí ve mlejně můžou dát 2000 akční na jeden kanystr a že se po hodině co začne akce nudíš.
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Šlechtitelský akce maj hráči splněný během pár minut,navíc s placenými prvky,a ještě u toho chrochtaj blahem!:wuerg:
    K akci:
    [​IMG] 8)
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ten môj čínsky drak je nejaký zvláštny,mne príde ako morský koník,ešte aj hopsá.. o_O Takto ten závod nevyhrá.V pozadí sa mihajú vrcholky pohoria Tian men.... (ako keby som stál pri kolotočoch pre deti) Ale určite je dušou závodník.8)
     
  19. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Jak to tak vypadá, tak jdu na pranýř:p.... byl to vážně frkot cvrkot, KŠ dalo 2x100% a 2x +1, jednou 100% do diamantu a můžu po týdnu hodit farmu do normálu, tak rychle se mi akce ještě splnit nepovedla, co se mi líbilo vybrala jsem 2x, jinak jsem se s tím moc nemazala :)
    [​IMG]
    Hodně štěstí všem, ať se vám daří ;)
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    dinoalesi nepožičiaš mi tvoje koleso???
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.