Vzhůru! (28.4. - 4.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Tak jsem zrovna inteligentně přišla na to, že s obyčejným palivem nemusím letět dopředu a nahoru nebo dopředu a dolů. Můžu letět i jenom dopředu xD Tak jsem předělala plány no. Ještě pořád jsem u prvního závodu, ale skoro dokončený. Vyzvedla jsem si 2x SK, 2x body do sezóny, a budou i 2 žetony a 2 dekorky :)
    Ale takového plánování! Rozptyluje mě to od učení :p
    Závody nakonec asi zkusím stihnout všechny, přeci jenom 2x dekorka se slušnými BZ a bedničkou, no nepohrdnu (a navíc jde umístit na bubu park ;))
    Zkusím zítra KŠ a možná vytáhnu i nějaký ten bonus ze stodoly, když je i ta děsivka. A to jsem chtěla jít zítra běhat po Praze a hrát si na biologa :music: Tak asi zase zkusím zprovoznit farmičku na tabletu, abych mohla dělat obojí
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Nějak mi to právě na dvě nevychází i když dávám XXL. Dělám něco špatně?
    Jinak obludnost neřeším, řeším výnosnost.
     
    Naposledy upraveno: 29/4/21
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, mrkněte do FAQ k akci, je tam dobře popsáno o kolik vás jaké palivo posune. Palivo XXL slouží k posunu o jedno políčko vpřed a zdvojnásobuje odměnu z políčka na které se po jeho použití dostanete, pokud na políčku kde není odměna budete chtít toto palivo použít tak to nebude možné.


    instruktážní let ;)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. jana.b27

    jana.b27 Pisálek fóra

    Díky,po restaru je to v pohodě.Mě ta hra blbne pořád.Posledně při šlechtění jsem nacpala tulidomek,při otevírání se mi povedl jeden otevřít a ostatní se mi ztratily do černé díry,takže jsem přišla o 260 SK.Takže už si zvykám na různé ztráty.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  5. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Zdravím, tak jak jsem se celé té dlouhé směsné akce (Tajný rybník) docela bála a říkala, že to je překombinované, tak sice je to náročnější na čas, ale právě jsem sebrala poslední dva žetony v 5 závodě a dopěstovávám a akci dokončuji. Ráno jsem si vytočila na KŠ 200% na 24 hod a to je potom o něčem jiném.:) Napěstováno bude, nyní dám nějakou dlouhodobku aby napadaly kanystry a bude vše hotovo.
    Jenom co nechápu, nemám ani jednu perlu. Jestli bude plodný poslední den, tak by nás opravdu napínali až do finiše. ;)
    Pěkný předčarodějnický večer přeji xD
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Chtěla bych se zeptat. Upgrade letadla i při použití XXL paliva vystačí pouze na jeden kompletní upgrade Rajčeho letadla. Je to tak?
     
    Madulka_cz tohle ocenil(a).
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D kutilka70, mrknul jsem do návodu a vypadá to, že pouze na jeden, původně jsem myslel, že jsou jen 3 upg.,ale necháme odpověď povolanějším ;) tohle mě moc nezajímá, nemám dekorky kam dávat.
    Edit: vida rybičku, pravdu má i první moje myšlenka byla správná (musím se pochválit). Kdepak kutilka, vrtalka by se měla jmenovat ;).
     
    Naposledy upraveno: 29/4/21
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kutilka70 - zdravím. I já koukla do FAQ a vidím tam upgrade 3x. Za použití paliva XXL ho tedy můžu získat 6x. Takže buď můžu jednu dekorku upgradovat na max, což mi přijde zbytečné, nebo můžu upgradovat výhodněji - obě dekorky 3x ;)
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Skali
    Přesně tak to chci udělat, ale nikdo to tu nezmiňoval. Děkuji ;)
     
    Madulka_cz tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kutilka70 - nemáš zač :)
     
    kutilka70 a dasa1143 tohle ocenili.
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak stonek stonkuje a přemýšlím jestli mám pokračovat 2 nebo 3:p;)
     
    berkaKolchoznice a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  12. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Pomalu popolítám,ale největší radost mi udělal kalendář akcí, konečně budou ZÁPLATY, jupíííxD
     
    14087 tohle ocenil(a).
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak poslední 2 políčka v 1. a zítra najedu na 4. pak konec víc nepotřebuji
     
    kutilka70 tohle ocenil(a).
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Někdy je lepší nečíst ofi až do konce.Úplnou náhodou jsem ráno vylepšil obě dekorace stejně!!8) A umístil na hřbitov!:)
    Nadruhou stranu je škoda,že nejdou vylepšit obě dekorace na maximum.
     
  15. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Hotovo. Dolítáno :music: Rajčeho letadlo získáno 2x a aktivováno na zlato I, aby k BZ dávalo taky alespoň bednu :p

    kaolín11
    Taky jsem si říkala.
    Ale je tam nějaký špatný obrázek.
    Upgrade Rajčeho letadlo – zlato I vypadá takto:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 29/4/21
  16. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak také hotovo Využit 2x Jack, 1x100% z kola, 2x plus jedna a 100% ze slotů pak nějaký vrtulky a asi 2000 SH :)
    Dekorku mám taky 2x a taky 2x upgrade :) Celý

    [​IMG]
     
  17. dencice

    dencice Stálice fóra

    Tak já mám namleto, ale palivo šedivé a nemůžu nikam letět, tak nevím....
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dencice

    A jaké palivo máš namleté ? Na vzlet je potřeba mít Světélkující palivo nebo Světélkující palivo XL.
     
  19. dencice

    dencice Stálice fóra

    XXl, bohužel....
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dencice

    XXL palivo lze využít jen pokud je pole před tebou nějaká odměna, a násobí odměnu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.