Vzhůru! (24.6. - 30.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dob děkuji
     
    Dob tohle ocenil(a).
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    vladca Prijem! Tady matlafous. Rozumim a dekuji, vladca! Hlasim vizualni kontakt na pate hodine a poruseni letoveho planu: vyska 3200 stop, rychlost +1 uzlu na 6 hod. Stiham myvala. Prepinam! :D
     
  3. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Já jsem z toho jelen,může mi někdo poradit jak přepnout abych se dostala na horní odměny?Nějak si to nepamatuji.Skleroza nebolí,ale mozkové závity dostávají zabrat.Díky
     
    sovicka64, jarka112 a moncicak7070 tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babina51 - ahoj, musíš použít biopalivo. To tě posune o jedno pole a zároveň můžeš změnit šipečkami trasu nahoru - dolů

    biopalivo.png
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  5. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Že musím dát biopalivo to vím,ale není mi jasné kterou šipku mám použít jako první.Chtěla jsem přejít z dolního řádku na horní,ale nepovedlo se.Tak nevím co dělám špatně.
     
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    babina 51: šipku červeně zakroužkovanou, co je zároveň nahoru (dolů) a rovně ;)
    [​IMG]
     
    Pitrýsek47, ღSisinkaღ a Skali tohle ocenili.
  7. -migos-

    -migos- Veterán fóra


    Zdravím, Danka, až vysmahne nový jackpot z kola, tak možná zapnu forsáž 8). Zatím je to v klidu.


    Hezkou hru ...
     
  8. onicem

    onicem Pisálek fóra

    EDIT: Už to čtu. Když tam není odměna, nemůžu použít. No to ale vymyslela chytrá hlava. -.-


    Já jsem teda asi úplný retard, ale nějak nerozumím biopalivu deluxe. Chtěla jsem ho vyzkoušet, tak mám umlety 3 kousky a když kliknu na letadlo, mám tam jen šedé šipky a nikde se nemůžu hnout. To k tomu musím mít namleto i něco jiného???
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  9. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak už mám jedno letadlo v hangáru, ale je ošklivé, nevím, jestli udělám to ostatní, když né, tak se nic neděje, létání zdar.
     
    raddre a jana151049 tohle ocenili.
  10. vladca

    vladca Stará škola

    prvé preteky som s prehľadom vyhral :p ... pokračujem ďalej podľa plánu ...
     
    matlafous123 a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    onicem - biopalivo deluxe je dobré k tomu, abys mohla nějakou odměnu získat dvakrát. Když tam žádná odměna není, tak by bylo jeho použití zbytečným mrháním surovinami (drahá výroba oproti obyčejnému biopalivu) - řekla bych, že je to dobře ošetřené ;)
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  12. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Jedu druhé letadlo,ale ty odměny...Z TS 1.letadla místo manty červená panda,nevěřila jsem vlastním očím,další vykopávka do lišty.
    Já odměny neřeším,vyrovnávají se během letu a nestojí za to přemýšlet jaké dát palivo a jestli nahoru šipka nebo dolů.Z TS stejně lezou lištovky a ne to co slibují,
    Hurraáá - místo mravence 11-tá žlutá stáj ježka!!Kdo by to čekal
    A z druhého mravence - žlutá výrobna mléka -bez komentáře

    LV 222
     
    Naposledy upraveno: 27/6/20
    dasa1143 a fany2020 tohle ocenili.
  13. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    -migos-
    Díky za super návod :). Ale nešel by k tomu podrobný itinerář ;)co kdy použít ? Mé schopnosti zamrzly na řidičáku na kočárek a i ten je už půl století propadlý :cry:
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    tak ja som uz tiez vzlietla druhym lietadlom a spievam si pri tom ,podme spolu lietat pozri ja uz letim o)))))))))))
     
    matlafous123 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  15. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, dělal jsem narychlo itinerář pro jednoho spoluhráče, tak snad pomůže. První závod bych bral jako průzkumný let a pěkně se s letadýlkem naučil manévrovat a ty další bych už závodil naostro. ;)

    Postup jak letět. V dolní řadě budu chtít SH (1), musím použít 4 XL paliva + 2 obyč rovně + 1 nahoru, pak z horní řady bednu s nářadím XL (2), a budu ji chtít dvakrát použiju deluxe a pak z dolní řady tajemný chlívek (3) použiju 2 XL + 1 dolů + 1 rovně. XL palivo posouvá o 3 pole proto se musí kombinovat s obyčejným palivem, aby šlo letět nahoru nebo dolů. A takhle se letí až do konce.
    [​IMG]



    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 25/6/20
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D zdary, leťte rovnou za nosem, odměny se v dolní i horní liště postupně vyrovnávají, zase takové terno nejsou, ale kdo chce ať se proletí nahoru, dolů ;)

    Z taj.výběhu červená panda žlutá.
     
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    dva závody dokončeny, došlo kvítí, tak zase zítra, až to naroste xD
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, letěla bysem za nosem, ale stala se chybička, ona ta myška neposlušná klikla jinam a letěla sem do vrchního patra... a včil nepoletím nikam, ač mám připravený tankovací letoun, aby doplnil vymazlené palivo. Holt musím počat, až naroste ta řepka, co ji včely mají rády, abysem se zařadila do běžného letového provozu 8)
     
  19. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ZUZKAMAT - potřebuješ 1x biopalivo a klikneš na příslušnou šipku

    upload_2020-6-26_0-28-11.png
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Treti den startuji treti zavod. S odmenami se taky prilis neparu a vyzobavam jen hnojiva, SK, mince, obcas TBZ a nejakou tu bednu (banany, tajemno atd. neresim, takze pouze co stoji v ceste a nejde nevybrat) a jde to pekne od ruky i jen s vodou a bez bonusu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.